Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: hiob » 11-10-09, 21:55

Ciągle spotykam na swej drodze interesujące reklamy i ciekawe billboardy. Wiele z nich sfotografowałem i zamieściłem w temacie "Tour de USA", ale myślę, że będzie dobrze je umieszczać także w osobnym wątku. Zapraszam także wszystkich innych do umieszczenia tu ich "zdobyczy" w tej dziedzinie. Te poniżej informują, że dziecko na siedem miesięcy przed narodzeniem ma już swoje własne linie papilarne, że adopcja ratuje życie i że gdy jedziemy w złym kierunku (czyli w dół), Jezus zezwala na nawrócenie... ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: hiob » 11-10-09, 21:59

Dzięki Jezu za wszystkie błogosławieństwa:

Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: hiob » 12-10-09, 01:50

Bilboardy religijne i "Pro Choice":

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A to reklamy truckstopów:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Reklama firmy truckerskiej na własnej naczepie:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 12-10-09, 05:46 przez hiob, łącznie zmieniany 3 razy.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: hiob » 12-10-09, 18:53

Jeszcze kilka billboardów "reklamujących wiarę". Jak ktoś ma trudności z tłumaczeniem, niech pyta, odpowiem:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 12-10-09, 19:00 przez hiob, łącznie zmieniany 2 razy.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
daktyl
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 17-12-08, 12:19
Lokalizacja: Gliwice/EU

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: daktyl » 20-12-09, 21:45

Witam serdecznie.
Postanowiłem dodać fotkę reklamy, którą zobaczyłem w miejscowości Ruse, w Bułgarii.
Mój kolega widoczny na tym zdjęciu nie jest na szczęście głównym tematem, hehe. Tomek "zapozował" do zdjęcia aby uwidocznić wysokość na jakiej została zamontowana reklama... Nie wiem co reklamują ale nie sposób ją przeoczyć...
Pozdrawiam. :)
Załączniki
Photo-0219.jpg
Photo-0219.jpg (17.08 KiB) Przejrzano 26799 razy

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: hiob » 21-12-09, 01:18

Jak to kiedyś usłyszałem w jakimś kabarecie: "ruskie piszą pipka, a wymawiają rurka". Tak więc te "pypy" na billboardzie to też pewnie jakieś "rury" ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: hiob » 03-01-10, 04:06

Pierwszy billboard: "Ty to nazywasz aborcją, Bóg to nazywa morderstwem". Drugi: "Poszukiwane dwuosobowe załogi do pracy kierowcy: JEZUS i TY".

Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: hiob » 06-02-10, 02:44

"Czy broniłeś nienarodzonych dzieci" i "Twoja matka była Pro Life. Podziękuj jej". Ten drugi znak postawili Rycerze Kolumba.

Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 21-07-10, 00:34 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: hiob » 21-07-10, 00:33

Reklama konferencji prowadzonej przez ojca Corapi, o którym pisałem na naszym forum:

Obrazek

Reklama szkoły dla kierowców:

Obrazek

I billboardowa ewangelizacja:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 21-07-10, 01:15 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

robert_78
Przyjaciel forum
Posty: 66
Rejestracja: 17-08-08, 22:00
Lokalizacja: Konin

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: robert_78 » 25-08-10, 22:01

Hiobie, czy w USA istnieje zwyczaj znany z Polskich dróg, a mianowicie upamiętnianie miejsc wypadków, szczególnie tych tragicznych?
" Potem wyszedł na górę i przywołał do siebie tych, których sam chciał, a oni przyszli do Niego." MK 3,13

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: hiob » 07-09-10, 00:31

robert_78 pisze:Hiobie, czy w USA istnieje zwyczaj znany z Polskich dróg, a mianowicie upamiętnianie miejsc wypadków, szczególnie tych tragicznych?
Nie w takiej oficjalnej formie, jak w Polsce. Tutaj są to raczej prywatne pomniczki/krzyże/tablice upamiętniające tragedię. Wyjątkiem są miejsca, gdzie zginęli policjanci, albo gdzie był jakiś naprawdę tragiczny wypadek, jak np. w Carrollton, Kentucky w 88 roku, gdzie zginęło 27 osób.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
PiorunTrucker
Przyjaciel forum
Posty: 56
Rejestracja: 07-12-10, 21:40
Lokalizacja: Iława

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: PiorunTrucker » 14-09-11, 13:28

jeżeli ktoś nie rozumie to niech pisze , to przetłumaczę

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 14-09-11, 13:31 przez PiorunTrucker, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
PiorunTrucker
Przyjaciel forum
Posty: 56
Rejestracja: 07-12-10, 21:40
Lokalizacja: Iława

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: PiorunTrucker » 08-10-11, 14:04

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jeżeli chcesz zmienić świat , zacznij od człowieka w lustrze i wtedy dokonaj zmiany !"

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: Arturo » 08-10-11, 22:41

Bardzo lubię oglądać te zdjęcia z billboardami ewangelizacyjnymi. W Polsce takich nie ma. Chociaż taka myśl mi przyszła do głowy, że w Polsce taką rolę pełnią przydrożne krzyże i kapliczki. Ale to nie jest to samo.

Artur
Pozdrawiam

Damiano
Przyjaciel forum
Posty: 450
Rejestracja: 06-05-10, 22:19
Lokalizacja: Śląsk

Re: Billboardy, ciekawe reklamy przydrożne i znaki.

Post autor: Damiano » 10-10-11, 22:34

Arturo pisze:Bardzo lubię oglądać te zdjęcia z billboardami ewangelizacyjnymi. W Polsce takich nie ma. Chociaż taka myśl mi przyszła do głowy, że w Polsce taką rolę pełnią przydrożne krzyże i kapliczki. Ale to nie jest to samo.

Artur
Pozdrawiam
No, dokładnie. Ale znając życie, pewnie prędzej czy później zostało by to zniszczone. :-/

ODPOWIEDZ