Samochody osobowe hioba.

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: hiob » 13-08-14, 21:01

Kilka nowych fotek, bo autka umyte i niektóre nawet wywoskowane. :D Dzięki, SZyBA!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 14-08-14, 07:25 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Angel
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 30-01-12, 11:18

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: Angel » 14-08-14, 00:21

BMW świetnie się prezentuje! Jestem pod wrażeniem :D

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: hiob » 14-08-14, 07:17

Ale Tobie, :angel: nie można wierzyć, bo nie jesteś tu obiektywna. :lol:
Ostatnio zmieniony 14-08-14, 07:25 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: JJacek » 14-08-14, 07:34

Ja stwierdzam, że maluszek się tu ładnie prezentuje :mrgreen:

Awatar użytkownika
PiterSV
Przyjaciel forum
Posty: 137
Rejestracja: 04-01-14, 12:52
Lokalizacja: Chęciny

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: PiterSV » 14-08-14, 09:47

A ja stwierdzam, że BMW na tych Felgach wygląda ładnie: zgrabnie, rasowo i wyścigowo :P
"Proste są dla szybkich samochodów
Zakręty dla szybkich kierowców"
- Colin McRae

SZyBA
Przyjaciel forum
Posty: 47
Rejestracja: 27-08-13, 21:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: SZyBA » 20-08-14, 09:49

Ładnie Ładnie wyszło :mrgreen:
Jestem normalny czyli dla wielu inny.

zibi_mx
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 01-09-14, 22:42
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: zibi_mx » 02-09-14, 21:11

Witam
mam gorącą prośbę w ustaleniu historii auta z usa, mam do kupienia audi a4 2006 Vin WAUDF78E06A121183. Samochód jest z rynku amerykańskiego za wszelkie info będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję za pomoc mój adres email zibi_mx@onet.pl

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: hiob » 03-09-14, 07:10

zibi_mx, ja już, niestety, nie mam możliwości darmowego sprawdzenia historii auta. Możesz jednak wykupić raport carfaxa, www.carfax.com albo poproś na jednym z forów, np. http://www.bezwypadkowy.net/forum lub http://bez-wypadkowe.net/forum.php Tam powinni Ci pomóc.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
mopikx
Przyjaciel forum
Posty: 7
Rejestracja: 21-10-13, 21:59
Lokalizacja: Strzegom

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: mopikx » 10-10-14, 14:05

Wczoraj wieczorem mi się nudziło, więc machnąłem takie coś. Mam nadzieję, że właściciel się nie obrazi :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: hiob » 10-10-14, 14:40

mopikx pisze:Wczoraj wieczorem mi się nudziło, więc machnąłem takie coś. Mam nadzieję, że właściciel się nie obrazi :-D
E tam, nie miałby się o co obrażać... Ja myślę, że mu się ta ilustracja bardzo spodoba... :mrgreen:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: hiob » 29-01-15, 04:00

Mam dwie wiadomości, dobrą i złą. Zła jest taka, że nie mamy już Audi. :-( :cry:

Dobra jest taka, że zamieniliśmy go na nowy samochód :mrgreen:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

To jest BMW 328i, rocznik 2014, przebieg 5 tys mil. Planowaliśmy leasing, ale w końcu kupiliśmy. Cena 35 000 brutto, za Audi dostaliśmy 5000, reszta na raty. :mrgreen:

Myślę, że Grażynka zasłużyła na to, by jeździć porządnym samochodem. Auto ma tylko podstawowe wyposażenie, ogrzewane i elektrycznie przesuwane siedzenia, skóra, szyberdach i to mniej-więcej wszystko. Ale też jej więcej nie potrzeba - to takie opcje, jakie były w Audi i w zupełności wystarczały.
Ostatnio zmieniony 29-01-15, 04:10 przez hiob, łącznie zmieniany 2 razy.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
ferdek
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 26-09-13, 12:38
Lokalizacja: Republika Czeska

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: ferdek » 29-01-15, 05:52

Gratuluję Hiobie, bardzo ładne autko :)
Pięknie się prezentują obydwa obok siebie.
Czyli mam rozumieć, że w jednych z najbliższych ciekawostek pojawi się Wasz nowy nabytek, gdzie opowiesz nam jaki silniczek, ile mocy itd. ;-)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: hiob » 29-01-15, 08:21

ferdek pisze:Gratuluję Hiobie, bardzo ładne autko :)
Pięknie się prezentują obydwa obok siebie.
Pozazdrościłem Wam. :D Piękne, choć pewnie gorzej wyposażone od Waszego. :mrgreen:

Czyli mam rozumieć, że w jednych z najbliższych ciekawostek pojawi się Wasz nowy nabytek, gdzie opowiesz nam jaki silniczek, ile mocy itd. ;-)
Na pewno i tu także napiszę, jeśli kogoś będzie to interesowało.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

MRC
Przyjaciel forum
Posty: 396
Rejestracja: 10-02-14, 20:57
Lokalizacja: Śląsk&okolica

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: MRC » 29-01-15, 08:26

hiob pisze:Mam dwie wiadomości, dobrą i złą. Zła jest taka, że nie mamy już Audi. :-( :cry:

Myślę, że Grażynka zasłużyła na to, by jeździć porządnym samochodem. Auto ma tylko podstawowe wyposażenie, ogrzewane i elektrycznie przesuwane siedzenia, skóra, szyberdach i to mniej-więcej wszystko. Ale też jej więcej nie potrzeba - to takie opcje, jakie były w Audi i w zupełności wystarczały.
Za późno Hiobie, za późno o tym napisałeś, jestem głęboko tym poruszony.

Zapytam się wprost czy dealer Was "wydoił" czy nie ? Zważywszy na tendencję wzrostową wartości dolara do euro i tego że jeśli (nie jestem tego pewien) rozliczenia europejskich marek mają miejsce właśnie w tej walucie to te auta powinny teraz tanieć (stare kupione za czasu mocnego € sztuki trzeba jakoś zbyć, znając życie dealer na tym nie będzie chciał zbytnio tracić). Sam jestem ciekaw czy np. za 2-3 miesiące kiedy pojawią się na placach auta z nowych dostaw ich ceny nie spadną o jakiś znaczący % no chyba że w USA jest jak np w PL gdzie wszelakie różnice na cenie produktu to zysk importera etc. tak jak to w kraju nad Wisłą ma to w przypadku np. ceny paliwa

bonaldo
Administrator
Posty: 48
Rejestracja: 29-04-14, 08:56
Lokalizacja: o/Krakowa

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: bonaldo » 29-01-15, 10:18

Gratuluję dobrego wyboru, bo jednak mocniejszy silnik to większa przyjemność z jazdy przy podobnych kosztach eksploatacyjnych jak w przypadku 2 litrów. No i ten kolor chyba dość nie popularny w marce BMW, ale jednak bardziej kobiecy i przyciągający oko mężczyzny :mrgreen:

ODPOWIEDZ