Samochody osobowe hioba.

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
Piotr trofi
Przyjaciel forum

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: Piotr trofi » 15-02-18, 08:43

Witam hiobie muszę ci przyznać, iż masz piękny park maszynowy, ale M3 moim zdaniem przebija wszystko. Oglądając pierwsze filmy z BMW M3 w których mówiłeś że to twoje marzenie, i następone filmy z modyfikacjami tego auta bardzo mi się podobają. Ja osobiście swoje marzenia motoryzacyjne też po części spełniłem. Życzę ci jak i dla rodziny spełnienia wszystkich marzeń motoryzacyjnych i nie tylko. Pozdrawiam Piotr Trofimiuk z małżonką i synem.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Re: Samochody osobowe hioba.

Post autor: hiob » 29-03-18, 10:48

Dzięki, Piotr. Na pewno M3 jest najlepszym z moich aut, ale z przyjemnością jeżdżę każdym z nich. Ostatnio zacząłem jeździć po pięć dni każdym z moich "osobistych" samochodów, od najmniejszego, do największego: :maluch: :bmw: :mercury: :cadillac: i od początku i, szczerze mówiąc, zawsze tęsknię za tymi, które czekają, ale i z tym, którym jeżdżę trudno się rozstać na kolejne 15 dni. :-D
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ