Syrena Sport

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
grzesław
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 03-12-11, 01:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re:

Post autor: grzesław » 06-12-12, 22:32

@ Arturo - Tak, będziemy dążyć za do zbudowania jeżdżącej Syreny Sport z dwucylindrowym silnikiem typu bokser chłodzonym powietrzem.

Cały projekt podzielony jest na kilka etapów wśród których model 1:1 zajmuje czołową pozycję, będzie nieocenioną pomocą dydaktyczną, następnie przystąpimy do budowania makiety pojazdu z oddaniem wszelkich materiałów zastosowanych przy konstrukcji nadwozia i wnętrza. Dzięki za dobre słowo

@ skrzytlaty - zachęcam do studiów w temacie, przekonasz się jak bardzo się mylisz.
Nie będę rozpisywał się tutaj o historii powstania S.Sport tylko zaprezentuję moją drogę do przywrócenia jej życia.

Pozdrawiam! GS

Mibars
Przyjaciel forum
Posty: 68
Rejestracja: 19-08-11, 17:40
Lokalizacja: Okolice Wawy

Re:

Post autor: Mibars » 09-12-12, 20:46

Dwucylindrowy bokser, chłodzony powietrzem - Silnik z Garbusa?

Awatar użytkownika
Rafał'78
Przyjaciel forum
Posty: 262
Rejestracja: 05-03-11, 23:20
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re:

Post autor: Rafał'78 » 27-12-12, 20:35

Ha, tu akademickie dyskusje, a bohaterka tegoż tematu pojawiła się na ostatnim Rajdzie Barbórka, wzbudzając aplauz na pokazowym odcinku na Karowej, szczegół tutaj: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... yc,1869604 . Btw, źródło pierwsze z brzegu, znalezione przez google'a, wcześniej przeczytałem o tym wzmiankę w 'UWAŻAM RZE', za to nie słyszałem nic w mediach informujących o RB.. Sam jadąc Wisłostradą 01 (lub 02 grudnia jakoś..) widziałem kilka 'rajdówek', niestety Syreny niet, pewnie stała gdzieś przykryta kocem i czekała na swoje '5 minut' ;-) Mnie sportowa Syrena przypomina młodszego o 40 kilka lat Fiata Barchettę i szczerze mówiąc.. nie wzbudza zachwytu swą linią nadwozia.
Ostatnio zmieniony 27-12-12, 20:39 przez Rafał'78, łącznie zmieniany 1 raz.
Panie, nie jestem godzien,abyś przyszedł do mnie...

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 28-12-12, 08:21

Jakies trzydziesci pare lat temu w pewnym garnizonie mielismy jeden egzemplarz specjalnie sprowadzonej syreny ( jako nagroda dla dowodcy pulku). Szkod, ze nie mam takiej teraz ... fajna nostalgie maszynka, cos prawdziwie z "dusza" :->
Tutaj ktos mial trabanta - wszyscy podziwiali.
konik

grzesław
Przyjaciel forum
Posty: 14
Rejestracja: 03-12-11, 01:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re:

Post autor: grzesław » 26-07-13, 22:34

Po wielu przebojach model zaczyna wyglądać.
Obrazek
facebookowy profil projektu jest tutaj: www.facebook.com/sport.syrena zapraszam!

Pozdrawiam,
grzesław
Ostatnio zmieniony 26-07-13, 22:36 przez grzesław, łącznie zmieniany 1 raz.

BS3S

Re:

Post autor: BS3S » 30-07-13, 12:12

przeciez jedna replika syreny sport juz jest ? vodka gorzka żołądkowa to zasponsorowala tzn. ze chyba naród musiał dużo tej trucizny wypić zeby był $$ na budowe :) :roll:

ODPOWIEDZ