Samochody terenowe, off-road etc.

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Samochody terenowe, off-road etc.

Post autor: Szubert » 22-05-12, 21:16

Ten temat poświęcony, jest sportu motorowym, polegającym na jeżdżeniu specjalnie przygotowanymi samochodami terenowymi po nieutwardzonych drogach. Zachęcam, wszystkich tych, co się interesują takimi zawodami, jak i tez tych co się nie interesują.
Dodawajcie zdjęcia, linki do filmików. Wszystko zgodnie z regulaminem forum. Najlepiej zdjęcia i filmiki własnego autorstwa. Jeżeli dodajecie czyjeś zdjęcia i video podajcie źródło.
Piszcie co myślicie, jakimi samochodami jeździcie, i jakie zawody, przeprawy, etc. będą organizowane ;)
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Samochody terenowe, off-road etc.

Post autor: Szubert » 24-05-12, 16:42

1-3.06.2012, odbędzie się druga edycja rajdu BAJA CHALLENGE w miejscowości Czarne w województwie pomorskim. Jest ponad 50 zapisanych zawodników, nawet z Belgii i Danii.

Tu można doczytać dodatkowe informacje na temat rajdu :) Baja Challenge 2012
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

Awatar użytkownika
koni2305
Przyjaciel forum
Posty: 65
Rejestracja: 27-12-14, 12:10
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Samochody terenowe, off-road etc.

Post autor: koni2305 » 18-05-15, 12:56

Filmik z Youtube przedstawiający bardzo fajne auto Chevrolet Silverado. W końcu jakieś auto przystosowane do Polskich dróg. Dodane przez: bahaa monier MonsterEnergy:
https://www.youtube.com/watch?v=qJzDu-pY_ew

ODPOWIEDZ