Praca na trokach w USA

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
bezruch
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 25-10-15, 04:22
Lokalizacja: Chicago

Praca na trokach w USA

Post autor: bezruch » 25-10-15, 16:44

Mam na imie Pawel. Mieszkam w okolicach Chicago. Pracuje jako kierowca w Usa. Niedawno zaczalem krecic filmiki pokazujace prace na trokach i moje podroze po stanach. Chcialbym sie zorientowac czy to co robie moze sie podobac. Ponizej zamiescilem linki do tego co robie. Za wszelkie komentarze z gory dziekuje i zycze dnia dobrego :) Czesc


https://www.youtube.com/watch?v=3w4yQAAECvA

https://www.youtube.com/watch?v=iHPEeAWPDpg

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 29-10-15, 14:31

bezruch, witaj. Moim zdaniem bardzo fajne filmy i choć nie jestem prorokiem, ani synem proroka, to wróżę Ci sukces na YT, jeśli tylko będziesz konsekwentny i będziesz regularnie wrzucał nowe filmiki na swój kanał. A ja też pod kolejnymi ciekawostkami postaram się jakoś rozreklamować Twój kanał. Ty też, jeśli chcesz, możesz w komentarzach podać link do swojego kanału.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

bezruch
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 25-10-15, 04:22
Lokalizacja: Chicago

Post autor: bezruch » 29-10-15, 19:30

Czolem. Dziekuje bardzo za cieple przyjecie i za wrozenie :) Doceniam rowniez to ze zaoferowales rozreklamowac ten kanal. Mysle ze to doskonaly pomysl.
Zalezy mi na tym zeby dzielic sie czyms wartosciowym z innymi. Sam dostaje mnostwo radosci w zamian. Pozdrawiam

bezruch
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 25-10-15, 04:22
Lokalizacja: Chicago

Post autor: bezruch » 01-11-15, 14:30

Wow. Serdecznie dziekuje ci Hiobie za wsparcia i cieple przyjecie. Dzieki twojej przychylnosci kanal eksplodowal w pozytywnym znaczeniu tego slowa. 85 subskrybentow brzmi juz slusznie :) Postaram sie wypuszczac coraz lepsze produkcje i wciaz rozwijac warsztat producencki. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PiterSV
Przyjaciel forum
Posty: 137
Rejestracja: 04-01-14, 12:52
Lokalizacja: Chęciny

Post autor: PiterSV » 01-11-15, 16:27

Fajnie montujesz filmiki :lol: Oczywiście "suba" już dałem i czekam na więcej :angel:
"Proste są dla szybkich samochodów
Zakręty dla szybkich kierowców"
- Colin McRae

Awatar użytkownika
LordEccles
Przyjaciel forum
Posty: 24
Rejestracja: 28-03-12, 00:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LordEccles » 01-11-15, 19:09

Bardzo udany kanał i świetne filmiki. Montaż na bardzo dobrym poziomie, fajny dobór podkładu muzycznego. Obok Hioba i Rafała to trzeci kanał truckerski który zasubskrybowałem. Plusem jest to, że nie tylko pokazujesz Stany i jazdę wielkim truckiem ale też mówisz coś od siebie. Obejrzałem wszystkie filmiki i już czekam na kolejne

bezruch
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 25-10-15, 04:22
Lokalizacja: Chicago

Post autor: bezruch » 08-11-15, 23:40

Czolem. Dzieki wszystkim za pozytywy i fajnie ze kanal sie podoba.

Dzis z innej beczki. Chcialem sie podzielic malym weekendowym projektem ktory zaczalem ostatnio. Kupilem cargo vana forda e150 v8, 5.4 l i zamierzam go przekonwertowac na campera. Wlasciwie to sie nie znam na mechanice zatem wszelkie sugestie mile widziane. Wszystko co zrbobie z tym vanem to pomysly zaczerpniete z sieci. Jestem ciekaw co z tego wyniknie. Wrzuce jakies foty w miare mozliwosci. Poki co moje zdjecia chyba sa zbyt ciezkie bo nie pozwala mi ich zaladowac. Jak wyczaje oc co biega to cos wrzuce. Peace

Awatar użytkownika
myszaty
Przyjaciel forum
Posty: 23
Rejestracja: 01-05-12, 21:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: myszaty » 10-11-15, 17:38

Jeśli filmy będą wrzucane regularnie, to spokojnie osiagniesz sukces na youtube :) ilość widzów wzrośnie a każdy film kolejny, który będziesz dodawał, będzie coraz ciekawszy.

Alfer
Przyjaciel forum
Posty: 80
Rejestracja: 20-03-11, 20:34
Lokalizacja: Good'Ol South

Post autor: Alfer » 11-11-15, 23:21

Cześć, filmiki są sympatyczne, osobiście bym wolał krótsze, maksymalnie 8-12 minutowe. Pozdro.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 12-11-15, 01:36

bezruch pisze: Poki co moje zdjecia chyba sa zbyt ciezkie bo nie pozwala mi ich zaladowac.
Jeśli mówisz o publikowaniu ich na forum, to musisz je najpierw wysłać na jakiś zewnętrzny serwer i dopiero potem wkleić tu kod - link do zdjęcia.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
myszaty
Przyjaciel forum
Posty: 23
Rejestracja: 01-05-12, 21:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: myszaty » 13-11-15, 01:24

Dokładnie zrób tak jak Hiob pisze. Jeśli chcesz zamieszczać zdjęcia na forum to wrzuc je na jakiś zewnętrzny serwer np. imgbox.com :) sam z tego korzystam i jestem zadowolony...
Ostatnio zmieniony 13-11-15, 01:25 przez myszaty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LordEccles
Przyjaciel forum
Posty: 24
Rejestracja: 28-03-12, 00:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LordEccles » 13-11-15, 11:00

Jeśli są na prawdę duże, to możesz je pomniejszyć bez problemu w jakimś darmowym programie graficznym. Nawet najprostsze tego typu programy mają taka opcję

Awatar użytkownika
myszaty
Przyjaciel forum
Posty: 23
Rejestracja: 01-05-12, 21:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: myszaty » 14-11-15, 00:55

Można również dodać zdjęcie w formie miniaturek, gdzie po kliknięciu w dana miniaturke wyswietli się fotografia w normalnym rozmiarze

bezruch
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 25-10-15, 04:22
Lokalizacja: Chicago

Post autor: bezruch » 27-12-15, 04:02

Czolem. Dzieki za wpisy i komentarze. Ostatnio sytuacja sie wyjasnila i wrocilem do dzialanosci na you tube. Oto krotki filmik z wiesciami o tym:

https://www.youtube.com/watch?v=x6EPuwkyeas

Od tej pory filmiki beda odrobine inne. Mam sporo materialu z lata i jesieni. Bede to montowal i publikowal pomalu. Wlasnie skonczylem czesc pierwsza trasy do Virgini. Oto link:

https://www.youtube.com/watch?v=w9SQWdHlJwU

Zapraszam

Jesli chodzi o campera. Prace w toku i postep jest spory. Nie robilem jednak wlasciwie ani zdjec, ani niczego nie krecilem z budowy. Moze jakis filmik zrobie by pokazac jak to wyszlo.

PS Teraz czaje jak robic z fotami. Dziekuje

Do zobaczenia w sieci

bezruch
Przyjaciel forum
Posty: 6
Rejestracja: 25-10-15, 04:22
Lokalizacja: Chicago

Post autor: bezruch » 11-01-16, 04:47

Czesc,

zaladowalem nowy filmik. Tym razem krotko i bez zbednej gadaniny:

https://www.youtube.com/watch?v=-G2GDVb9MhU

Maly update. Koncze vana pomalu. Wlasciwie zostala wykonczeniowka ale dla mnie jest to najbardziej czasochlonne. Coz, wczesniej czy pozniej zmecze :) ten projekt....

ODPOWIEDZ