Ciekawe i nieciekawe ;-) ujęcia z kamery Hioba i z satelity

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
Artek

Ciekawe i nieciekawe ;-) ujęcia z kamery Hioba i z satelity

Post autor: Artek » 17-12-07, 07:40

W związku z notorycznym zapychaniem shoutboksa róznymi linkami przez "niektórych" ;-) internautów, założyłem dodatkowy temat. Myślałem o wątku, żeby nie "rozmieniać na drobne" forum, ale wtedy inni forumowicze by dopisywali swoje i zrobiłby się misz-masz.

Artek

Re: Ciekawe i nieciekawe ;-) ujęcia z kamery Hioba i z satelity

Post autor: Artek » 17-12-07, 08:27

Dla tych co teraz spia swiateczny VN bałwanek, śnieg i choinka :-)
Charlotte
We watching you ;-)
hiob pisze:Zdumiewające... widac na zblizeniu parking i ja rzeczywiscie stoje na miejscu, ktore jest miedzy tymi dwoma ciezarowkami z satelitarnego zdjęcia. I pomyslec.że w Zwiazku Radzieckim drukowano mapy, gdzie niektore miasta byly przesuniete o kikadziesiat km, zeby wrogowie bombardowali pola kukurydzy, a nie fabryki zbrojeniowe. A teraz z GPSem moga sie najwyzej, jak to raz powiedzial Smolen w jakim kabarecie, o jedno biurko pomylic....A na zdjęciu satelitarnym chyba nawet jest moja ciężarówka. Nie mam pewności, ale to miejsce, gdzie przez lata parkowałem, jak musiałem zostać przez noc w Atlancie. zawsze tak wciśniety w lasek, jak na zdjęciu. Poza mną bardzo niewiele osób tu się zatrzymywało, bo kierowcy wolą jechać do truckstopu, niż stać na takich bocznych uliczkach pod laskiem.
O tym parkingu mówił Hiob
Ponad godzinne nagr. z kamery Hioba/ Charlotte-Atlanta
Truck na placu w Atlancie. Co to za truck ?
Obrazek
Świtać już zaczeło... 14:20 PL

ObrazekObrazek
No i w domu. Deo favente.

Obrazek
Znajoma okolica ;-)
Ostatnio zmieniony 06-11-08, 20:44 przez Artek, łącznie zmieniany 8 razy.

Artek

Re: Ciekawe i nieciekawe ;-) ujęcia z kamery Hioba i z satelity

Post autor: Artek » 17-12-07, 17:48

Obrazek
POMÓŻMY PIECIORACZKOM !
http://www.piecioraczki.pl

sorry za offtopic, ale sytuacja wyjatkowa

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Ciekawe i nieciekawe ;-) ujęcia z kamery Hioba i z satelity

Post autor: hiob » 19-12-07, 18:41

To VolvoWhite, a caly zestaw kiedyś należał do firmy BAX Global. Teraz stal w firmie, do ktorej jechałem i dorabiał sobie na boku jako brama wjazdowa. Trochę go osunęli, żebym mogl wjechać, ale miejsca to tam za wiele nie mialem.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Artek

Re: Ciekawe i nieciekawe ;-) ujęcia z kamery Hioba i z satelity

Post autor: Artek » 28-12-07, 20:33

No i "rodzynek" :-) Hiob za kółkiem, jeszcze nie wie, że "służby specjalne" rejestrowały ;-)
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 4751&hl=pl

W drodze do Laredo
Ostatnio zmieniony 06-01-08, 01:21 przez Artek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Ciekawe i nieciekawe ;-) ujęcia z kamery Hioba i z satelity

Post autor: hiob » 28-12-07, 21:45

Tak...Wielki Brat mnie obserwuje cały czas :oops: :roll: :evil: :-P
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ