Fotki z tras gości tego forum

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
Husiu
Przyjaciel forum
Posty: 56
Rejestracja: 07-03-10, 19:07
Lokalizacja: T-ów

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: Husiu » 26-02-11, 21:59

[center]Witam, oto zlepek moich filmikow ktore nagralem w lipcu 2010 roku. Film bez zbednej obrobki, mysle, ze w ten sposob lepiej ukazuje klimat trasy. No i zaoszczedzilo mi to nerwow jak i czasu. Polecam szczegolnie osoba zza wielkiej wody, gdyz na filmie ukazane sa glowne szlaki tranzytowe zachodniej europy.

Czesc 1.
http://www.youtube.com/watch?v=SXBXbdvjo6Q

Czesc 2.
http://www.youtube.com/watch?v=MmdAxkz6kqU

Polecam ogladac w HD.

Oraz zdjecia:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek[/center]
Ostatnio zmieniony 26-02-11, 22:00 przez Husiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
YoungHustla
Przyjaciel forum
Posty: 22
Rejestracja: 31-01-10, 19:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: YoungHustla » 11-03-11, 12:50

Ostatnio zacząłem nagrywać jazdę samochodem. Natchnieniem był trochę Hiob i trochę nasi wschodni sąsiedzi z krajów byłego ZSRR. Filmy nagrywałem już w zeszłym roku, ale po formacie dysku niestety je straciłem (nie było ich dużo, ale jednak). Nagrywam więc od nowa, mam już na swoim kanale YouTube 6 filmów z ostatnich dwóch tygodni, w miarę możliwości (gdy będę gdzieś dalej jechał) będą wrzucane nowe. Jest jeden film pokazujący moje miasto Skierniewice, jest droga krajowa nr 8, kawałek Warszawy i miejsce wypadku które widziałem w drodze powrotnej ze stolicy.

Zapraszam: http://www.youtube.com/user/TheHustlaProductions ;-)

Jakość filmów jest średnia przez to, że na razie nagrywam je telefonem (bo mam go zawsze przy sobie) ale w dalsze trasy chyba zacznę brać aparat (muszę porównać jakość jego nagrań i telefonu). Filmy montuję Microsoft MovieMakerem więc szału nie ma. :-)

Miłego oglądania. :-) Subskrypcje mile widziane. 8-)

Awatar użytkownika
Lukasz1985r
Przyjaciel forum
Posty: 365
Rejestracja: 24-11-07, 00:27
Lokalizacja: Białystok PL
Kontakt:

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: Lukasz1985r » 03-04-11, 15:52

Kilka fotek z trasy do Moskwy


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Бог сотворил ночь для сна,а идиот фары

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: Arturo » 03-04-11, 18:39

Lukasz1985r pisze:Kilka fotek z trasy do Moskwy
Zaskakująco dobry stan nawierzchni dróg w Rosji na tych zdjęciach. Jak oceniasz stan dróg w Rosji tak z własnego doświadczenia?
Tak z ciekawości pytam. :-)

Awatar użytkownika
Lukasz1985r
Przyjaciel forum
Posty: 365
Rejestracja: 24-11-07, 00:27
Lokalizacja: Białystok PL
Kontakt:

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: Lukasz1985r » 03-04-11, 19:05

Arturo, Asfalt jest nierówny a poza tym auto szybko się brudzi szczególnie po deszczu . Ogólnie nie ma zbyt wielu dziur w nawierzchni co innego na Ukrainie tam dziura za dziurą na drodze jest.
Бог сотворил ночь для сна,а идиот фары

Bigoos
Przyjaciel forum
Posty: 182
Rejestracja: 30-07-10, 16:50
Lokalizacja: Stryków, PL

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: Bigoos » 04-04-11, 08:38

Ale widać że nasi wschodni sąsiedzi też lubują sie w amerykańskich ciężarówkach :)
He taught me how to watch, to fight and pray

Awatar użytkownika
Lukasz1985r
Przyjaciel forum
Posty: 365
Rejestracja: 24-11-07, 00:27
Lokalizacja: Białystok PL
Kontakt:

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: Lukasz1985r » 10-04-11, 18:22

Bigoos pisze:Ale widać że nasi wschodni sąsiedzi też lubują sie w amerykańskich ciężarówkach :)
Tak to prawda . Na każdym kroku jest truck z USA , pełno ich stoi w komisach i na drodze co drugi truck jest z USA :-) widok takiej ciężarówki w Rosji nikogo już nie dziwi
Бог сотворил ночь для сна,а идиот фары

Awatar użytkownika
YoungHustla
Przyjaciel forum
Posty: 22
Rejestracja: 31-01-10, 19:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: YoungHustla » 12-04-11, 21:45

Nie ma się co dziwić. Przy takich cenach samochodów i ciężarówek w na wschodzie bardziej opłaca się im sprowadzić trucka z USA niż z zachodu europy. Będąc na Białorusi widziałem pełno amerykańskich samochodów, ciężarówek też kilka było. ;-)

Awatar użytkownika
macieks79
Przyjaciel forum
Posty: 107
Rejestracja: 29-01-09, 15:09
Lokalizacja: Brzeg

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: macieks79 » 22-04-11, 21:18

dorwę się do lepszego auta to i też coś nagram ;-)
Diesel kopci, diesel czadzi, diesel nigdy cię nie zdradzi!
Polo: jak dorosnę, będę Passatem! :)

Awatar użytkownika
YoungHustla
Przyjaciel forum
Posty: 22
Rejestracja: 31-01-10, 19:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: YoungHustla » 29-05-11, 19:56

Chciałbym zaprezentować film, który miałem wrzucić już dawno temu. Przedstawia on fragment drogi M1 prowadzącej z Brześcia w stronę Moskwy. Jakość przeciętna z racji słabej kamerki w telefonie. Mimo wszystko jednak da się oglądać. ;-)

http://youtu.be/AojJLnXz9UQ

Awatar użytkownika
KornFanHead
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 26-01-10, 15:50
Lokalizacja: Włocławek

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: KornFanHead » 25-06-11, 15:10

Zacznę od tego że do publikacji zdjęć natchnęła mnie właśnie działalność Hioba. Sam robię za kółkiem sporo zdjęć jeśli oczywiście są takie możliwości. Te które wrzucam teraz to parę fotek z marca tego roku. Zaznaczam że zdjęcia robię telefonem z matrycą 5 mpx. Więc jeśli Hiobie uważasz że takie zdjęcia się nie nadają to je po prostu usuń. A jeśli okaże się że jest ok to z najbliższym czasie przestawię więcej zdjęć z kolejnych miesięcy tego roku.
Na tych zdjęciach są widoki z początku sezonu w pracy w tym roku. Czyli jeszcze w zasadzie zimowo. Jeździłem wtedy dwoma pojazdami Iveco TurboDaily i jak się popsuł czasem Peugeotem Boxerem.
Lipica to wieś na granicy polsko-rosyjskiej. Więc za tym gospodarstwem widać już w oddali ogrodzenie to już granica z Obwodem Kaliningradzkim. Reszta to parę widoczków jednak w tej aurze nie wyglądają tak ciekawie jak wiosną czy latem.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I takie małe post scriptum. Planuję kupić aparat cyfrowy i zrobię to na dniach ale póki co przez 6 lat robię zdjęcia telefonami.

mztoja
Przyjaciel forum
Posty: 15
Rejestracja: 20-02-10, 23:05
Lokalizacja: Poland, Augustów

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: mztoja » 25-06-11, 18:39

A ja mam dzisiaj coś innego - ten temat najbardziej mi do tego pasuje gdyż nie wiem zbytnio gdzie to wrzucić.

Zapewne kojarzycie prócz Hioba jeszcze Nolibaba3 oraz Kamisado, czyż nie?
Mam dla was pewną kompilację z tras tych trzech ludzi (mam nadzieję, że Hiob się nie obrazi za wykorzystane jego materiały...). Zapraszam ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=k3dZOJ_9Zn4

holigan
Przyjaciel forum
Posty: 16
Rejestracja: 11-05-10, 20:31
Lokalizacja: PL

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: holigan » 26-06-11, 10:24

@KornFanHead

Masz może fotki sypialni tego boxera?

Awatar użytkownika
KornFanHead
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 26-01-10, 15:50
Lokalizacja: Włocławek

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: KornFanHead » 26-06-11, 19:11

Niestety nie mam zdjęć sypialni Boxera. Mam w archiwach zdjęcia sypialni spojkaru z Renault Master którym jeździłem 2 lata temu.
Co do lamaru powiem, że wyglądają ładnie i są wysokie ale stwierdzam, że to najmniej wygodna kabina sypialna w której przyszło mi spać. Twarde i jakoś jest w środku klasutrofobicznie. Po za tym schowki jakoś mało praktyczne.
Zdecydowanie najlepiej spało mi się w najtańszych na rynku kabinach Markar.
Holigan jeśli chcesz mogę pokazać zdjęcia tej kabiny sypialnej Spojkara.

holigan
Przyjaciel forum
Posty: 16
Rejestracja: 11-05-10, 20:31
Lokalizacja: PL

Re: Fotki z tras gości tego forum

Post autor: holigan » 27-06-11, 07:34

Wiesz w sumie to podobne są. Najbardziej to chodzi mi o opinie czy da się tam wyspać i właśnie jak ciasno jest:) Na pewno nie to samo co ciężarówka ale i tak niezłe rozwiązanie. Jakbyś miał chwilę to wrzuć te fotki. Z chęcią zobaczę. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ