Reportaż o truckerach w TVP

Opisy i zdjęcia amerykańskich trucków i fotoreportaż z mojej podróży dookoła Stanów Zjednoczonych. Zapraszam, miejsca sporo. :-D
Awatar użytkownika
SlashGLP
Przyjaciel forum
Posty: 18
Rejestracja: 09-01-09, 14:03
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: SlashGLP » 07-03-10, 20:12

Bardzo fajny by był taki program! :-D
It can't be all coincidence
Too many things are evident
You tell me you're an unbeliever
Spiritualist? Well me I'm neither
But wouldn't you like to know
The truth
Of what's out there to have the proof
And find out just which side
You're on
Where would you end in Heaven or In Hell?

traker232
Przyjaciel forum
Posty: 53
Rejestracja: 20-01-10, 21:19
Lokalizacja: Toruń

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: traker232 » 07-03-10, 21:14

No przyznam rację, no ale jak TVP by zrobiło chociaż program poświęcony Truck'om całego świata, to by było fajnie, ale kto się tym by zajął.

draywer
Przyjaciel forum
Posty: 44
Rejestracja: 30-10-09, 10:25
Lokalizacja: Małopolska

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: draywer » 08-03-10, 14:52

Myślę że byłby to dobry pomysł na program. Na pewno w jednym odcinku nie dało by się zamiescić wszystkiego. Mało tego w przedziale trematyki transportowej w Polsce jedynie czasopisma jeszcze dają możliwość i poruszają wrażliwe i interesujące tematy, zamieszczając nie jednokrotnie pomocne wskazówki. Wspomniany program "Na osi" jest emitowany zbyt rzadko i w takim czasie antenowym, że ja mimo iż jezdzę po kraju to nie udaje mi się go oglądnąć (jedynie w internecie) a co dopiero kolegom jezdzącym po Uni (zresztą uważam że program jest stronniczy i w żaden sposób nie przyczynia się do poprawy warunków Polskich firm transportowych) Wszyscy wiemy że w tych czasach bez dobrze zorganizowanego transportu żadna dziedzina gospodarki nie może dobrze funkcjonować tj. jak układ krwionośny z poszczególnymi organami, nawet jesli któryś organ szwankuje to ukad krwionośny pozostałym jest niezbędny. Tym układem krwionośnym jest transport a sercem są mądre i przemyslane przepisy nie te ślepo przyjmowane przez wszystko narzucającą nam Unię. "Radio Truck" też znikło wraz z odejsciem Pana Leśniewskiego a program moim zdaniem miał przyszłość. Kto jak nie my kierowcy jadąc nocą słucha radia, jakby dołaczyć do ramówki programu relacje z tras może nawet na żywo, info przez sms czy emaile o zdarzeniach czy sytuacjach drogowych tak jak robią to stacje komercyjne może nawet zwykłe pozdrowienia program na pewno cieszył by się powodzeniem. Ale przy takiej ciągłej nagonce na kierowców ciężarówek i ciągłe przedstawianie nas w złym świetle lepiej było sciągnąć program i zasłonić się brakiem sponsorów. Mam nadzieję że ktoś zajmie się poważnie tematem transportu i pracą specyficzną jaką jest praca Kierowcy. By zawód ten do którego nie jeden z nas podchodzi z pasją był znów doceniany i szanowany tak jak kiedyś, jak wspominają to nasi starsi Koledzy. Tego życzę Wszystkim Kierowcą a przy tym i sobie!
Ostatnio zmieniony 08-03-10, 14:58 przez draywer, łącznie zmieniany 1 raz.
Stracić nadzieję to jak stracić życie!

Awatar użytkownika
MaciekScania
Przyjaciel forum
Posty: 17
Rejestracja: 18-04-09, 20:28
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: MaciekScania » 08-03-10, 16:35

Nie wiem czy wiecie, ale pojawiła się pewna zmiana w programie "Na osi". Pojawił się tam temat "Ciężarówka i jej właściciel". Z tego co wiem, to telewizja TVN relacjonuje w programie "Na osi" zloty ciężarówek w USA. Myślę że redakcja programu zgodziła by się na relacje ze Stanów. Na pewno wzbudziło by to ogromne zainteresowanie wśród kierowców ciężarówek z Polski. Trzeba by było wysłać e-mail, z zapytaniem do redakcji czy będą zainteresowani na reportaż w Stanach. Myślę że ze znalezieniem Polskiego kierowcy nie było by problemu. Jeżeli był by to np. Hiob, to pojawia się szansa zareklamować forum i kamerkę. Oczywiście nie chce tu nic sugerować czy narzucać, po prostu wspominam iż jest możliwość podzielenia się swoimi przygodami za kółkiem.
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

— Jan Paweł II (Karol Wojtyła) (1920-2005)

Awatar użytkownika
Sojusz
Przyjaciel forum
Posty: 215
Rejestracja: 04-05-08, 10:30
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: Sojusz » 08-03-10, 17:28

Jeżeli w "na osi" wystąpiłby Hiob, to ten odcinek, a w konsekwencji cały program zrobiłby furorę. :D No może nie aż tyle, ale na pewno popularność "na osi" by wzrosła. Oczywiście jest jeszcze kwestia czy producent zrobi taki odcinek, oraz czy Hiob by się zgodził :D Pozdrawiam

cezary170
Przyjaciel forum
Posty: 71
Rejestracja: 23-01-09, 19:45
Lokalizacja: Łętownia
Kontakt:

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: cezary170 » 12-03-10, 22:00

w przedostatnim odcinku był trucker z USA...
<a href="www.mpc.netserwer.pl">|MPC | Gadżety | Nowości Technologiczne|</a>

Bibuła
Przyjaciel forum
Posty: 49
Rejestracja: 21-10-10, 20:26
Lokalizacja: RZESZÓW

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: Bibuła » 20-07-11, 20:48

Temat jest o reportażach w TVP to ja mam takie pytanko czy ktos oglądał kiedyś może na TVP 1 reportaż o małżeństwie jeżdżącym po Eeuropie ciężarówką .Chciałbym go zobaczyć ale nie moge znależć za wszelkie info z góry dzieki;)
Ostatnio zmieniony 21-07-11, 09:06 przez Bibuła, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rower
Przyjaciel forum
Posty: 172
Rejestracja: 06-02-09, 21:25
Lokalizacja: Sanok

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: rower » 21-07-11, 18:25

A ja się jeszcze spytam bo wgl się w tym nie orientuję. Czy na tvp 1 i tvp 2 lecą jakieś reportaże o kierowcach? Bo bym pooglądał ale nie wiem :mrgreen:

Marcin930927

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: Marcin930927 » 21-07-11, 19:54

w Telewizji Polskiej raczej rzadko nadawane są takie reportaże. Na TVN Turbo częściej można coś obejrzeć o truckach, m. in "Na Osi"

Bibuła
Przyjaciel forum
Posty: 49
Rejestracja: 21-10-10, 20:26
Lokalizacja: RZESZÓW

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: Bibuła » 21-07-11, 20:49

Ale pare lat temu leciał i nie moge go nigdzie znależć.A tytuł mnij więcej brzmiał"Widok z domu na drogę" coś w tym stylu;)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: hiob » 13-09-11, 05:05

No i najprawdopodobniej będę w programie "Na Osi". Pan redaktor Piotr Szczepanek nakręcił ze mną ponad godzinę materiału filmowego, co oznacza, że po tym, jak panowie technicy, montażyści i realizatorzy potną to i powyrzucają zbędne fragmenty, powinny zostać ze trzy minuty wartościowego materiału. :-D

Podobno mija około dwóch miesięcy od nagrania do emisji, więc na przełomie października i listopada powinniście mnie zobaczyć w programie Na Osi. Zapraszam. :-P :mrgreen:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: Anaheim » 13-09-11, 10:49

Ja bym chętnie zobaczył całą godzinę :D

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Reportaż o truckerach w TVP

Post autor: hiob » 13-09-11, 13:58

Anaheim pisze:Ja bym chętnie zobaczył całą godzinę :D
Może się uda "wycyganić" ten materiał, którego nie wykorzystają w TVN i wrzucić na YouTube. Zobaczymy.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ