Książki audio- idealna rzecz dla truckera

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Awatar użytkownika
Kacper
Przyjaciel forum

Książki audio- idealna rzecz dla truckera

Post autor: Kacper » 26-09-09, 17:52

Książki Audio- co o nich sądzicie? Recz znakomita dla nudzących sie truckerów. Osobiscie jeszcze tirem nie smigam, ale gdzie kolwiek bym nie jechal to zawsze słucham sobie jakąś. To nawet lepsze niz muzyka, a teraz kiedy audio booki sie rozpowszechniają(kiedyś był bardzo mały wybór) to nic tylko przebierać która lepsza.
''Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza''.

Paul Claudel

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Re: Książki audio- idealna rzecz dla truckera

Post autor: hiob » 26-09-09, 19:36

Kacper, to prawda i był okres w moim życiu, gdy nic innego nie słuchałem w aucie. ciągle mam setki godzin książek na kasetach. całą Trylogię, Krzyżaków i Quo Vadis Sienkiewicza i masę innych klasyków literatury.\

W USA mamy dobrze rozwiniętą sieć wypożyczalni audiobooków. Można wypożyczyć książkę w jednym truckstopie, oddać w innym, biorąc kolejną książkę. A ja, jak tylko mam możliwość, to właśnie dlatego, że mam więcej czasu na słuchanie, niż czytanie, zawsze wybieram książki w wersji audio. Jednak teraz mniej słucham książek, a więcej audycji radiowych, czy to na żywo, czy też ściągniętych do laptopa z coraz popularniejszych archiwów, jakie udostępniają różne rozgłośnie i osoby.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ