John Titor - podróżnik...w czasie!

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
MobyDick
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 13-12-09, 20:57
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

John Titor - podróżnik...w czasie!

Post autor: MobyDick » 13-12-09, 21:48

John Titor - osoba podająca się za podróżnika w czasie, rzekomo urodzona w 1998 roku, przybyła do współczesności (w roku 2000) z przyszłości (roku 2036) jako 38-latek.

2 listopada 2000 roku w Internecie na pewnym forum internetowym zaczęły pojawiać się posty od osoby, która nazwała się "TimeTravel_0" (Czasopodróżnik_0) (później przedstawiała się jako John Titor) i twierdziła, że przybyła w wehikule czasu z 2036 roku.

Po jakimś czasie John Titor zaczął wysyłać zdjęcia, które rzekomo przedstawiały wehikuł czasu.

John Titor na łamach forum pisał na temat czasów, z których rzekomo przybywa, odpowiadał również na pytania innych użytkowników forum. W swoich postach pisał głównie o tym, jak żyją ludzie w 2036 roku oraz o III wojnie światowej, która według niego rozpoczęła się w 2015 roku.

24 marca 2001 Titor ogłosił, że wraca do swoich czasów. Po tym czasie nie pojawił już się żaden post od niego. Jak do tej pory nie udało się zidentyfikować kim jest faktycznie osoba (osoby/instytucje) podająca się jako John Titor.

http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Titor (pod tym adresem znajdziemy także opis świata wg. Titora).



Osoba mocno intrygująca, choć nieco niezauważalna i nieznana. Przedstawiony przez niego świat wydaje się być mało realny, jednak kto wie czy te słowa się nie potwierdzą ? Przecież coraz bardziej uwidacznia się konflikt USA, Rosji i bliskiego wschodu.

Osobiście jestem sceptycznie do tego nastawiony, jednocześnie chciałbym poznać inne opinie na ten temat.
Ostatnio zmieniony 13-12-09, 21:49 przez MobyDick, łącznie zmieniany 1 raz.

Endriunh2
Przyjaciel forum
Posty: 100
Rejestracja: 18-08-09, 17:05
Lokalizacja: krakow

Re: John Titor - podróżnik...w czasie!

Post autor: Endriunh2 » 13-12-09, 23:16

Prawdopodobnie to jakis oszust bo zapowiadal druga wojne secesyjna od 2004 i bedzie trwac do 2015 a teraz jest 2009 i takiej jak narazie wojny nie ma, ale osoba kontrowersyjna ciekawe co inni uzytkownicy forum napisza o nim.
Ostatnio zmieniony 13-12-09, 23:17 przez Endriunh2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michalone
Przyjaciel forum
Posty: 46
Rejestracja: 08-02-09, 08:31
Lokalizacja: Koniaków / woj.sląskie
Kontakt:

Re: John Titor - podróżnik...w czasie!

Post autor: michalone » 13-12-09, 23:47

Moim zdaniem ten facet wcale nie przybył z przyszłości... On po prostu chciał uświadomić nam czym może grozić nasze postępowanie w przyszłości...

A poszperałem na rożnych stronach , forach itd... No i na rożne sposoby go ludzie interpretują jako naszego pośrednika który chce nam przekazać to przed czym mamy się wy-strzec i zapobiec...

Pożyjemy zobaczymy :mrgreen: Uważam że takimi rzeczami nie wypada się przejmować Bóg zawsze czuwa nad nami...
Ostatnio zmieniony 14-12-09, 00:03 przez michalone, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto miłuje swego brata, ten trwa w Światłości i nie może się potknąć.
I J 2,10

Awatar użytkownika
TLS
Przyjaciel forum
Posty: 62
Rejestracja: 06-02-09, 12:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: John Titor - podróżnik...w czasie!

Post autor: TLS » 13-12-09, 23:56

Mnie to przeraża ;/ , Wchodzi jakiś człowiek na forum i opowiada jak będzie wyglądała przyszłość , No ludzie człowiek który pisze takie rzeczy nie jest raczej zdrowy . :roll:
"Ci co zaufali Panu odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły " Iz 40,31

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: John Titor - podróżnik...w czasie!

Post autor: Anaheim » 14-12-09, 09:12

TLS pisze:Mnie to przeraża ;/ , Wchodzi jakiś człowiek na forum i opowiada jak będzie wyglądała przyszłość , No ludzie człowiek który pisze takie rzeczy nie jest raczej zdrowy . :roll:
Opanuj sie..

Stary temat.. Jednak podjetu tutaj dopiero teraz. Czytalem dawno na jakiejs polskiej stronie tlumaczenia wiekszosci jego relacji. Zastanawiajace jest czy on naprawde istnial czy jest to tlyko mistyfikacja i naprawde bujna wyobraznia jakiegos czlowieka. Jezeli tak to pozostaje mi tej osobie pogratulowac, udalo mu sie to rewelacyjnie.
Jezeli nie to ten Titor po prostu traafil do inneg wymiaru niz chcial :lol:

Awatar użytkownika
TLS
Przyjaciel forum
Posty: 62
Rejestracja: 06-02-09, 12:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: John Titor - podróżnik...w czasie!

Post autor: TLS » 14-12-09, 21:39

Jestem opanowany , po prostu mnie przeraża człowiek może mieć taka wyobraźnie :)
"Ci co zaufali Panu odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły " Iz 40,31

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: John Titor - podróżnik...w czasie!

Post autor: hiob » 23-12-09, 02:51

Dla mnie to jest totalna bzdura. Nie warta poświęcenia jej minuty czasu. Chyba, że się to potraktuje jako beletrystykę, literaturę science fiction.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ