Schizofrenia

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Awatar użytkownika
Nafteta
Przyjaciel forum
Posty: 1078
Rejestracja: 27-07-10, 13:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Schizofrenia

Post autor: Nafteta » 14-03-11, 12:41

Dziękuję tym z Państwa, którzy zaniepokojeni moją długą nieobecnością na forum napisali do mnie z pytaniem: "gdzie jesteś"?
Otóż - ostatnio jestem bardzo zajęta. Uczę się w policealnym studium, dodatkowo rozwijam własny talent literacki, inneswoje talenty też, i kompletnie nie mam czasu udzielać się na forumach, czy też - forach. Tylko czytam internet.
katolik.us to moje ulubione forum, praktycznie codziennie czytam stąd wypowiedzi Forumowiczów, i modlę się w zadeklarowanych przez siebie intencjach, a także wspomagam modlitewnie "Prośby o modlitwę".
Tych z Państwa, którzy udzielają się na innych forach, informuję, że ile potrafiłam z matematyki wyższej przekazać w sposób przystępny, tyle przekazałam. Rozumiem, że moich wiele wypowiedzi można potraktować jako obraźliwe, albo agresywne, ale przystępniej pewnych rzeczy przekazać nie potrafię.
Tym z internautów, którzy wybanowali mnie ze swoich forów przypominam, że jako osoba chora, czyli niewładnąca tym, co pisze, nie zasłużyłam na bana. Ot, ganiam z forumu na forum, obrażam ludzi, i tzw. naprawdę dobre towarzystwo, z takiego powodu nigdy mnie nie zbanuje.
Pozdrawiam serdecznie tych z Państwa, którzy na tyle mają woli życia, że nie załamują się żadnym problemem, tylko w sytuacjach, które nas, ludzi, spotykają, robią wszystko, co z naszej, ludzkiej strony, najlepsze.
Niech Bóg nas wszystkich ma w opiece.

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Schizofrenia

Post autor: myschonok » 14-03-11, 23:32

Tetka, kochana, pokazuj sie choc od czasu do czasu.
Mnie tam Konik informuje o Tobie, a on to dobre zrodlo informacji :mrgreen:
Pamietamy o Tobie, trzymaj sie cieplutko
+ myscha,Mopsinek, Konik
Czlowiek w czlowieku umiera, gdy zlo czynione- nie boli- a dobro- nie raduje....

Awatar użytkownika
Nafteta
Przyjaciel forum
Posty: 1078
Rejestracja: 27-07-10, 13:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Schizofrenia

Post autor: Nafteta » 15-04-11, 11:46

Trochę się odstresuję, najwyżej wypowiedź zniknie mi jako niezgodna z regulaminem - wczoraj oglądałam wiadomości - sztandarowy lewak cały czas plótł o pomocy najbiedniejszym, gdy swojego czasu chora na schizofrenię kobieta zwróciła się o pomoc materialną na lewackim forum, bo jej na jedzenie zabrakło, to lewacy doradzili jej, żeby popełniła samobójstwo, albo została prostytutką, bo jako schizofreniczce jest jej wszystko jedno, z kim uprawia seks.
Ku pamięci, przed wyborami.
Aha, jak któryś z lewaków chce pomóc najbiedniejszym, czyli mi, i pozostałym wielu osobom z tego forum, to oczekuję takiej materialnej pomocy.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Schizofrenia

Post autor: myschonok » 16-04-11, 08:03

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Buuuuhahahhaaaa.....oj Tetka, pooooojechalas :-)
To co napisalas jest jednak tak prawdziwe...i tu gdzie mieszkam- na przyklad osoby chorujace na chorobe Alzheimera-dostaja jakies pomoce, ich rodziny tez, no, bo takim delikwentem trzeba sie opiekowac, a odstrzelic go to przeciez niehumanitarnie.
Osoby zas z chorobami psychicznymi,nie otrzymuja zadnych pomocy, w osrodkach opieki nie otrzymujemy tez ani centa wiecej na nie, niz za osoby starsze, a zdrowe na umysle.
Tu panstwo niemieckie rowniez nie widzi potrzeby jakiejkolwiek ingerencji...bo po co?
Dla wariatow?!
Tak, ze nie czuj sie osamotniona ze swoim problemem.
Pozdrawiam Cie cieplutko
+myscha
Czlowiek w czlowieku umiera, gdy zlo czynione- nie boli- a dobro- nie raduje....

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 18-04-11, 14:33

Naftetko - Myschonok bardzo dobrze to ujela - a kon doda od siebie, ze czasami chwyta chec, aby tylko nakopac , choc to nie za bardzo po chrzescijansku - ale masz racje, ze lewactwo to nic innego jak blizniego olewactwo i naciagactwo.
Bardzo goraco Cie pozdrawiam.
konik

ODPOWIEDZ