Nowy wygląd blogu truckera

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: hiob » 25-04-12, 08:23

Mój stary blog, którego nie uzupełniałem przez jakiś czas zamienił się teraz w "blog truckera", ale wygląd pozostał stary. Przydałoby się go zmienić, więc jakby się komuś chciało to zaprojektować, to chętnie zobaczyłbym rezultaty. :-D

Trzeba by założyć dowolne konto na www.blogspot.com i stworzyć tam fikcyjne konto, a jak mi się spodoba projekt, to go sobie skopiuję.

Mniej- więcej chodzi o coś takiego, jak ma Rafał, www.nolibab3.blogspot.com czy kierowniczka: www.kierowniczka.blogspot.com/ Oczywiście nie dosłownie takie, ale coś podobnego. Adres mojego bloga to www.polon.us lub www.truckerhiob.blogspot.com

A co jest nagrodą w konkursie? Hmm... Satysfakcja i podziękowanie z mojej strony. Nic więcej nie mogę zaoferować. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: skrzydlaty » 25-04-12, 09:09

Troche sie pogubilem. Ktory to jest stary blog? Pod jakim adresem?

0zr
Przyjaciel forum
Posty: 11
Rejestracja: 17-02-11, 21:15

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: 0zr » 25-04-12, 09:28


Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: Szubert » 30-04-12, 10:02

Zrobiłem taki przykładowy blog jest pusty bo nie wiem co tam dodać, jakie posty itd. ale jest zrobiony na blogspot.com w nim prawie nic nie ma więc Hiobie jak byś mógł mi powiedzieć co chcesz żeby tam było, żebym to wpisał a ty potem sprawdził czy dobry jest. ( Chodzi mi jakie posty dodać co tam ma być) http://polski-kierowcahiob.blogspot.com/.

Na początek dodam twoją Historię jak zostałeś amerykańskim truckerem.

Pozwolisz że skopiuję wiadomości z http://truckerhiob.blogspot.com/ te wszystkie posty, bo mi chodzi o sam wygląd bloga a nie treść bo treść to sobie sam musisz wpisać. Ja tylko skopiuję by pokazać ułożenie artykułów gdzie co będzie, ogólnie sprawa wyglądu bloga
Ostatnio zmieniony 30-04-12, 10:09 przez Szubert, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

nevesu
Przyjaciel forum
Posty: 174
Rejestracja: 13-02-11, 20:22
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: nevesu » 30-04-12, 10:54

Ale tak naprawdę nic nie zrobiłeś, tyle co gotowy szablon zastosowałeś.

Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: Szubert » 30-04-12, 12:24

Szablonów jest masa, to jest przykład, jak rozmieszczone są gadżety, w którym miejscu artykuły są. Jak chcesz to sam zrób taką stronkę zobaczymy co wykombinujesz. Co chciał byś więcej te stronki innych truckerów też są na gotowych szablonach tylko artykuły pododawane, i w jakim miejscu się co znajduję. Wiec nie wiem o co tb chodzi. Czym się różny ta stronka http://www.nolibab3.blogspot.com/ ? tym że ma tekst a w nim zdjęcia, lub " Co obecnie kombinuję." itd to wszystko to gotowiec

P.S. tych z boku youtube, miernik wejść, Translate, Subskrybuj, itd, to są gadżety, których nie ma w szablonie, trzeba samemu zamontować więc gotowiec to nie był czabyło poszukać i wsadzić, jeszcze mapa tam ma być i inne. Gotowiec jest tu tylko tło !! ;)
Ostatnio zmieniony 30-04-12, 12:28 przez Szubert, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

Bigoos
Przyjaciel forum
Posty: 182
Rejestracja: 30-07-10, 16:50
Lokalizacja: Stryków, PL

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: Bigoos » 30-04-12, 12:39

Szubert, mnie tam się osobiście podoba, ale czy nie uważacie że czarny jakoś nie pasuje?
Możesz zrobić jasny theme?
He taught me how to watch, to fight and pray

Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: Szubert » 30-04-12, 12:41

Można różne kolorki dać zależności jakie oni mają tam na serwerach :)
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

nevesu
Przyjaciel forum
Posty: 174
Rejestracja: 13-02-11, 20:22
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: nevesu » 30-04-12, 12:58

Szubert pisze:Szablonów jest masa, to jest przykład, jak rozmieszczone są gadżety, w którym miejscu artykuły są. Jak chcesz to sam zrób taką stronkę zobaczymy co wykombinujesz. Co chciał byś więcej te stronki innych truckerów też są na gotowych szablonach tylko artykuły pododawane, i w jakim miejscu się co znajduję. Wiec nie wiem o co tb chodzi. Czym się różny ta stronka http://www.nolibab3.blogspot.com/ ? tym że ma tekst a w nim zdjęcia, lub " Co obecnie kombinuję." itd to wszystko to gotowiec

P.S. tych z boku youtube, miernik wejść, Translate, Subskrybuj, itd, to są gadżety, których nie ma w szablonie, trzeba samemu zamontować więc gotowiec to nie był czabyło poszukać i wsadzić, jeszcze mapa tam ma być i inne. Gotowiec jest tu tylko tło !! ;)
www.bigrigshots.com

No, sam zrobiłem.

Wiadomo, że się bazuje na czymś, ale można samemu zrobić grafikę, pozmieniać lekko layout, czy css-y, a nie walnąć gadżety, które można sobie po prostu wklikać i walnąć pracę - jakość, a nie ilość się liczy.
Ostatnio zmieniony 30-04-12, 13:00 przez nevesu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: Szubert » 30-04-12, 13:01

Ale to twoje zdjęcia ?. Bo ja dodawałem zdjęcia Hioba, te które zrobił i troszkę tekstu tyle co napisał. Mogę zrobić odjazdowy blog truckera ze zdjęciami z internetu i tekstem. ale Ja wykorzystuję to co Hiob ma. Ale powiem że stronkę to niezłą masz. Zdjęcia wyraźne, itd. ale masz takie proste to tekst i zdjęcie pod spodem tyle żadnych dodatków, mapki czy innych ustrojstw ;)
Ostatnio zmieniony 30-04-12, 13:03 przez Szubert, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

nevesu
Przyjaciel forum
Posty: 174
Rejestracja: 13-02-11, 20:22
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: nevesu » 30-04-12, 13:08

Zdjęcia są osoby, która prowadzi tego bloga - sam nie jest kumaty w tych opcjach, więc ja zajmuje się techniczną stroną, a on zapycha go treścią.

A mapki, dodatki i inne bajery są zbędne - liczy się treść tak naprawdę.

Przeszukaj foty Hioba, ma niektóre naprawdę niezłe, z tego możesz zrobić jakieś tło - tylko z pomysłem i smakiem, ja porobiłem z fot polaroidy, żeby nadać im starości. Kwestia przyciągnięcia wyglądem, ale blog jest dla treści, mapka to jest akurat mało ważna sprawa.
Ostatnio zmieniony 30-04-12, 13:12 przez nevesu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: Szubert » 30-04-12, 13:38

Zmieniłem tło dałem na tło zdjęcie wykonane przez Hioba :)
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: hiob » 01-05-12, 03:33

Szubert, dzięki. Czekamy na projekt elektrycznej. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
elektryczna
Przyjaciel forum
Posty: 45
Rejestracja: 18-08-10, 22:42
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: elektryczna » 01-05-12, 22:27

Ostatnio zmieniony 01-05-12, 22:28 przez elektryczna, łącznie zmieniany 1 raz.

Anteas

Re: Nowy wygląd blogu truckera

Post autor: Anteas » 02-05-12, 07:29

Mnie ten wściekły różowy strasznie kłuję w oczy. Przynajmniej moją skromną osobę :-) Aczkolwiek przyznaję, że części z nas, zwłaszcza osobą płci pięknej (tutaj ukłon w ich stronę :-) ), może się podobać :saint:

ODPOWIEDZ