Euro 2012

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Bigoos
Przyjaciel forum
Posty: 182
Rejestracja: 30-07-10, 16:50
Lokalizacja: Stryków, PL

Euro 2012

Post autor: Bigoos » 06-06-12, 13:19

Temacik totalnie na luzie , ale związany z EURO. I mam na myśli dosłownie o wszystkim co się tyczy Euro.
Już się nie będę rozpisywał że chyba zdążą z A2, ale raczej o tym jakie dziwne rzeczy można znaleźć związane z tym świętem piłkarskim. :-P
Osobiście cieszę się z tego że jesteśmy współorganizatorami tak wielkiej imprezy piłkarskiej, przecież jedna z największych na świecie, co wzmocni naszych obywateli duchowo jaki i materialnie, ale odbiegam od tematu...
Napiszcie proszę jakie śmieszne zdarzenia już mieliście z EURO, co ciekawego / śmiesznego zauważyliście z tym związane oraz niech ten topic będzie luźno redagowany przez nas w trakcie trwania fiesty :)

Ja zacznę od tego, że obowiązkowo mam na autku flagi Polski , a że lubię symetrię, mam aż dwie :). Do tego widziałem w sklepie kostki toaletowe biało - czerwone. Uważam to już za delikatne naginanie dobrego smaku, ale cóż, jest popyt, jest podaż.
Nie będę pytał was o KOKO KOKO, Euro spoko ... bo zacznie się burza :)

No to... zapraszam :lol:
He taught me how to watch, to fight and pray

Etir

Re: Euro 2012

Post autor: Etir » 08-06-12, 15:07

Nie wiem czy będe oglądał mecze, gdyż koliduje to z Apelem Jasnogórskim, którego oglądam z otwartą buzią. Do tego jestem ministrantem w kościele i musze wypełniac swoją służbe a nie jakieś mecze ogladac. Pozdrawiam

młody_małolat

Re: Euro 2012

Post autor: młody_małolat » 08-06-12, 15:08

Ja mam czapke dodawana gratis do cziposw crnuchips taki zetsaw jak sie kupi 3paczki tych chrupek .

Na pewno ja zaloze na glowe i bede ogladal przed odbiornikiem tv dzisjeiszy

Co do smiesznych zdarzeń to szedłem po bułki do kauflandu i zaczalem sie smiac hehehehheehheehe , i tak az do kasy szedlem przez kaufland bylo to bardzo smieszne
Ostatnio zmieniony 08-06-12, 15:09 przez młody_małolat, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rafał'78
Przyjaciel forum
Posty: 262
Rejestracja: 05-03-11, 23:20
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Euro 2012

Post autor: Rafał'78 » 08-06-12, 19:32

Zalotne 'rzęsy' w Zafirze mojego brata:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Panie, nie jestem godzien,abyś przyszedł do mnie...

Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: Euro 2012

Post autor: Anaheim » 08-06-12, 22:07

Etir pisze:Nie wiem czy będe oglądał mecze, gdyż koliduje to z Apelem Jasnogórskim, którego oglądam z otwartą buzią. Do tego jestem ministrantem w kościele i musze wypełniac swoją służbe a nie jakieś mecze ogladac. Pozdrawiam
haha :lol: ale troche chyba przegiąłeś :D

Awatar użytkownika
Kapsiu
Przyjaciel forum
Posty: 79
Rejestracja: 03-02-10, 20:32
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Euro 2012

Post autor: Kapsiu » 08-06-12, 23:12

Anaheim pisze:
Etir pisze:Nie wiem czy będe oglądał mecze, gdyż koliduje to z Apelem Jasnogórskim, którego oglądam z otwartą buzią. Do tego jestem ministrantem w kościele i musze wypełniac swoją służbe a nie jakieś mecze ogladac. Pozdrawiam
haha :lol: ale troche chyba przegiąłeś :D
Heh, tylko czekałem kto pierwszy zareaguje na ten wpis :mrgreen:

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Euro 2012

Post autor: Twin » 09-06-12, 11:16

Etir pisze:Nie wiem czy będe oglądał mecze, gdyż koliduje to z Apelem Jasnogórskim, którego oglądam z otwartą buzią. Do tego jestem ministrantem w kościele i musze wypełniac swoją służbe a nie jakieś mecze ogladac. Pozdrawiam
Etir, jest to kolejna twoja wypowiedź, w której kpisz sobie z rzeczy uważanych za święte przez wierzących obecnych na Forum. Jak widać powyżej, nie tylko ja odbieram twoją wypowiedź jako kpinę. Przypominam moją obietnicę z innego tematu:
Za swoje wypowiedzi otrzymałeś już ostrzeżenia, chcę wyraźnie powiedzieć, że taki Twój sposób wypowiedzi nie będzie tolerowany. Kolejna obraźliwa wypowiedź zaowocuje usunięciem z Forum. Zachęcam do dyskusji z poszanowaniem swoich rozmówców, zgodnej z regulaminem Forum viewtopic.php?p=43114#43114
W związku z tym, że twoje postępowanie ma znamiona premedytacji, otrzymujesz ostrzeżenie i zostajesz zablokowany. Przykro mi, że nie potrafiłeś dostosować się do panujących tutaj zasad.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

młody_małolat

Re: Euro 2012

Post autor: młody_małolat » 09-06-12, 12:32

Dobra decyzja z banem dla etira widac czas wolny od forum mu nie sluzyl ja juz przemsyalem sowje zahcowanie i ten czas wplynal na mnie

Co do euro mysle ze Moze byc ciezko o wyjscie z grupy ciekawa sytuacja jest jednak patzrac realnie mysle ze 3 miescew grupie 2 grecja 4 czechy 1 rosja


pozdro

Anteas

Re: Euro 2012

Post autor: Anteas » 09-06-12, 16:03

No cór. Realnie patrząc, skoro nie potrafiliśmy pokonać najsłabszej drużyny w grupie, to nawet Czesi, jak się pozbierają po wczorajszym pogromie, mogą nas pokonać. Wiele zależy od wyniku wtorkowego meczu Czechy - Grecja. A nam pozostaje mieć nadzieję, że nie przegramy wysoko z Rosją.
Ale przegrany mecz, to wina bramkarza. Greckiego. Niepotrzebnie wychodził na boisko :lol:

Bigoos
Przyjaciel forum
Posty: 182
Rejestracja: 30-07-10, 16:50
Lokalizacja: Stryków, PL

Re: Euro 2012

Post autor: Bigoos » 11-06-12, 08:26

Ale TYTOŃ dał pokaz mistrzów :) Piękna obrona, szkoda Szczęsnego :(
Obyśmy z Rosjanami nie przegrali, POLACY DO BOJU :)


Jakie wrażenia z meczów, ktoś z was był oglądać na żywo??
He taught me how to watch, to fight and pray

Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Euro 2012

Post autor: Szubert » 11-06-12, 10:42

Szkoda ze remis z Grecja, mam nadzieje ze bedzie remis z Rosja, a wygramy z Czechami. Pasowalo by jeszcze by Grecja zremisowała z Czechami. A mamy szanse wyjsc z gropy.
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

Anteas

Re: Euro 2012

Post autor: Anteas » 17-06-12, 10:11

Kibicom Polski dziękujemy za wspaniały doping, a zawodnikom życzymy, aby za cztery lata odpadli z trzeciego miejsca w grupie. Może choć na taki sukces ich stać.
Chociaż przegrali tylko jeden mecz, a przecież mogli przegrać trzy, więc nie są takimi ostatnimi "cieniasami" których mogą pokonać byle chłopaki z podwórka :lol:
Ostatnio zmieniony 17-06-12, 13:47 przez Anteas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
myschonok
Przyjaciel forum
Posty: 957
Rejestracja: 15-02-10, 00:29
Lokalizacja: Miedzy Erkelenz a Hückelhoven

Re: Euro 2012

Post autor: myschonok » 17-06-12, 12:40

Ano-ja wylaczylam telewizor w polowie drugiej polowy.
To byla zupelnie inna gra niz z rosjanami,chwilami przypominajaca boks a nie pilke nozna.
Bede dalej sledzic losy innych druzyn,ciekawe co pokaza dzis niemcy.
Przyznam szczerze,ze nie potrafie w ciszy i spokoju obejrzec meczu,raczej pokrzykuje tudziez wydzielam inne dzwieki.
Nie przeklinam,ale i tak sasiedzi mnie slysza
Czlowiek w czlowieku umiera, gdy zlo czynione- nie boli- a dobro- nie raduje....

Bigoos
Przyjaciel forum
Posty: 182
Rejestracja: 30-07-10, 16:50
Lokalizacja: Stryków, PL

Re: Euro 2012

Post autor: Bigoos » 18-06-12, 08:29

Niestety - odpadliśmy, choć także że i tak wynik super, 2 remisy i jedna przegrana.
Taka mała rutyna niestety wchodzi w mecze Polskiej reprezentacji. 1 i 3 mecz sytuacja analogiczna, 1 połowa mistrzostwo, po prostu super kadra, a w drugiej połowie jak by kto nam baterie wyciągnął ( może to nie były te od króliczka :P ) ? Co jest , Panowie?

Ale i tak jest super, Euro w Polsce, więc się cieszmy, plusy jakie z tego są to największy sukces :)
Ale za to siatkarze po raz 3 rozgromili Brazylię :)
He taught me how to watch, to fight and pray

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Euro 2012

Post autor: Arturo » 20-06-12, 18:31

Taka ciekawostka łącząca wiarę z piłką nożną.

Selekcjoner Włoch przeszedł 21 km pieszo w pielgrzymce dziękczynnej na Srebrną Górę na Bielanach.

Całość na stronie Gościa Niedzielnego:

http://gosc.pl/doc/1186767.Prandelli-na ... -kamedulow

Pozdrawiam
Artur

ODPOWIEDZ