Dlaczego?

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Anteas

Dlaczego?

Post autor: Anteas » 09-12-13, 15:07

Dlaczego, jak przychodzę z pracy po ciężkim dniu, to nie mogę spokojnie zjeść obiadu i napić się piwa :evil: ? Dla tego że jakaś banda zdegenerowanych zboczeńców których należało by zamknąć na Montelupich, albo w Kobierzynie znowu próbuje zaprowadzić swoje porządki (zboczenia) w tej przeklętej Unii Europejskiej do której należymy, najprawdopodobniej za nasze grzechy.

Więc podpisujcie na Miłość Boską te całą petycje, bo nam tutaj taki [ocenzurowano] zrobią, że w Honolulu nie ma większego.

Ja zaś ze swojej strony pomodlę się chyba żeby mnie już Pan Bóg zabrał z tego świata, bo jak widzę jaki chlew się na tym świecie zaczyna robić , to mi się normalnie życie przykrzy.
Ostatnio zmieniony 09-12-13, 15:11 przez Anteas, łącznie zmieniany 1 raz.

Andriej
Przyjaciel forum
Posty: 446
Rejestracja: 12-02-13, 16:05
Lokalizacja: Alpy

Post autor: Andriej » 09-12-13, 21:40

Nu, podpisane. :->

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twin » 09-12-13, 21:47

Andriej pisze:Nu, podpisane.
Ja toże podpisał. :-)
Anteas pisze:pomodlę się chyba żeby mnie już Pan Bóg zabrał z tego świata
No jasne, do raju to każdy by chciał a do roboty tutaj żeby coś ku lepszemu szło to chętnych nie ma :P .
Dzięki Anteas za linka, nie wiem na ile takie petycje są skuteczne ale siedzenie cicho na pewno skuteczniejsze nie będzie.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 09-12-13, 22:01

Kon kopytem tez przypieczetowal :-D
Dobrze, ze chociaz tyle mozna zdzialac.
konik

rycho
Przyjaciel forum
Posty: 49
Rejestracja: 07-11-12, 20:58
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: rycho » 09-12-13, 22:23

Anteas, trochę cierpliwości. Robert Schumann pewnie też przewraca się w w grobie, ale miejmy nadzieję, że ten chlew kiedyś posprzątamy. Musimy być "solą ziemi"
Bóg-Honor-Ojczyzna

Anteas

Post autor: Anteas » 11-12-13, 21:40

Twin pisze:do roboty tutaj żeby coś ku lepszemu szło to chętnych nie ma
Ja się tutaj nie wpraszałem. Czy dajmy na to, w średniowieczu nie było lepiej? Były piękne zamki? Były. Byli mężni rycerze? Byli. Były piękne księżniczki? Były. Byli święci? Byli. Były krucjaty, na których można było wysłużyć sobie wieczne zbawienie? Były. Była inkwizycja żeby herezje się nie mnożyły bez opamiętania? Była. Byli mądrzy, pobożni i szlachetni monarchowie zamiast tej bandy plebejskich prezydentów? Byli. Były przytułki dla obłąkanych aby było gdzie trzymać opętanych diabelskimi ideologiami? Były.
Zatem czym sobie zasłużyłem na życie w takich chorych czasach, gdzie spotkać jakiegoś normalnego człowieka to cud? Geje, lesbijki, aborcjoniści, eutazjoniści, heretycy, islamscy terroryści, homoterroryści, ekoterroryści i diabli wiedzą kto jeszcze się kręci po tym świecie. Czy na prawdę nie można by ich wszystkich wysłać na wieczne wakacje do jakieś innej galaktyki?
Ja na prawdę rozumiem że Pan Bóg dopuszcza trzęsienia ziemi, wojny, pożary, islamskich terrorystów i inne katastrofy naturalne. Rozumiem że dopuszcza istnienie złodziei, oszustów, malwersantów, gwałcicieli, morderców, polityków i innych zbrodniarzy. Ale nie rozumiem jak się Mu cierpliwość nie kończy na coś takiego!
Za niedługo już pewnie zaczną się dziać rzeczy, co Św. Jan pisał o nich.
rycho pisze:Robert Schumann pewnie też przewraca się w w grobie
Całe jego szczęście w tym, że już umarł. Bo jak by zobaczył co się dzieje, to by pewnie padł trupem.

Jednak jest jakiś efekt tych naszych podpisów. No nie wiadomo, czy to akurat efekt tyvch podpisów. W każdym razie całe to tzw. sprawozdanie wylądowało w koszu . Jak na razie. Bo prawdopodobnie za jakiś czas znowu będą go próbowali nam podrzucić.

Awatar użytkownika
Poet of de Fall
Przyjaciel forum
Posty: 290
Rejestracja: 26-07-12, 20:32
Lokalizacja: Warsaw

Post autor: Poet of de Fall » 11-12-13, 22:48

Anteas pisze:Za niedługo już pewnie zaczną się dziać rzeczy, co Św. Jan pisał o nich.
Tych rzeczy ludzie wypatrują od jakichś 2 tysięcy lat. A nie-biblijnych analogów Apokalipsy wypatrywali zawsze i chyba nigdy nie przestaną wypatrywać. W historii były rzesze histeryków wieszczących koniec świata. Tymczasem świat radośnie pędzi do przodu na przekór tym, którzy nie potrafią dotrzymać mu tempa. Chill out & enjoy your life.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 12-12-13, 18:40

Tym razem jeszcze nie przeszła, więc okazuje się, że ciągle możemy odnosić zwycięstwa:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html

Inna dobra wiadomość: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html

Tak więc, Anteas, nie trać ducha, nie wszystko stracone!

Choć z drugiej strony gdy się czyta takie wiadomości, bebechy się w człowieku przewracają:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Anteas

Post autor: Anteas » 12-12-13, 20:37

Nie upadam, piszę tylko że jeszcze trochę takich "inicjatyw ustawodawczych" od zwolenników mordowania i seksualnego edukowania niemowląt, to pewnie po mnie anielski orszak przyjdzie. Prędzej niż mi pisane było.

Anteas

Post autor: Anteas » 26-12-13, 17:12

Wszyscy dobrzy Chrześcijanie, niezbyt dobrzy Chrześcijanie, źli Chrześcijanie, ludzie dobrej woli, a nawet ludzie złej woli (o ile nie jest ona do szczętu zła) powinni IMHO wesprzeć swym podpisem inicjatywę. Zatem jeśli zaliczasz się do wymienionych przeze mnie grup, bądź człowiekiem i podpisz. Nic za to nie płacisz, a stracisz najwyżej minutę twojego cennego czasu. Na tej stronie pisze o co chodzi w tej petycji, zatem nie będę się rozpisywał. A weź pod uwagę że składając swój podpis dajesz świadectwo tego że każde dziecko (człowiek) to nie jakiś bezsensowny, przypadkowy zlepek komórek, jeno człowiek któremu życie należy samo przez się. Tak samo jak Tobie :!:

morgan
Przyjaciel forum
Posty: 152
Rejestracja: 24-11-11, 12:43
Lokalizacja: kielce

Post autor: morgan » 26-12-13, 21:05

lepszy codzienny Różaniec, niż te petycje..
tylko Bóg to może zatrzymać
i zatrzyma..

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 27-12-13, 02:53

morgan pisze:lepszy codzienny Różaniec, niż te petycje..
tylko Bóg to może zatrzymać
i zatrzyma..
To nie jest kwestia tego, co lepsze. Powinniśmy zrobić jedno i drugie: Działać tak, jakby wszystko zależało od nas i modlić się tak, jakby wszystko zależało od Pana Boga.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

morgan
Przyjaciel forum
Posty: 152
Rejestracja: 24-11-11, 12:43
Lokalizacja: kielce

Post autor: morgan » 27-12-13, 10:05

to fakt,
biernym być nie można, trzeba stanąć po stronie Prawdy i Dekalogu i być świadectwem

Anteas

Post autor: Anteas » 08-01-14, 17:00

W Pakistanie czy jakimś innym Afganistanie (mylą mi się te wszystkie państwa i państewka, mają takie podobne nazwy) zamknęli jakąś kobiecinę za zbrodnie wyznawania P. Jezusa. Zawsze byłem zdania że za zbrodnie należy karać, ale na starość moje poglądy w tym względzie zaczynają ewoluować (zgodnie z teorią ewolucji), za niektóre zbrodnie należy nagradzać. Jeśli zgadzacie się z moim stanowiskiem, to proponuję podpisać list do tej Pani . Na pewno się ucieszy.
Ostatnio zmieniony 08-01-14, 17:38 przez Anteas, łącznie zmieniany 1 raz.

Anteas

Post autor: Anteas » 28-01-14, 18:41

Mam tu jak zwykle rezolucję o adoptowaniu dzieci przez różnej maści seksualistów, potocznie zwanych po prostu zboczeńcami. Jest to oczywiście określenie niezgodne z nowomową, zahaczające o zbrodnie mowy nienawiści, ale ja, szczerze mówiąc mam sami wiecie gdzie tę całą bzdurę (nowomowę i mowę nienawiści, zresztą to jeden pieron), więc będę nazywał sprawy po imieniu.
A abstrahując od wywodów na tematy polityczne, to uprzejmie proszę o podpisanie petycji w tej sprawie wszystkich ludzi dobrej woli, niezbyt dobrej woli oraz ludzi złej woli, jeśli tylko chcą uniknąć uprzywilejowania zboczeńców.

ODPOWIEDZ