Biorę udział w konkursie

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
JackK
Przyjaciel forum
Posty: 28
Rejestracja: 03-10-08, 15:30
Lokalizacja: Mikołów

Biorę udział w konkursie

Post autor: JackK » 01-01-14, 13:03

Witam.
Mam do Was wszystkich prośbę na początku tego 2014r.
Biorę udział w konkursie, w którym do wygrania jest 2014 euro. Polega on na tym, że trzeba napisać postanowienie/a noworoczne i te 5 osób, których postanowienie/a zbiorą najwięcej polubień, wygra wspomnianą kwotę.
Proszę więc Was o głosowanie na moje (Jacek Kurzyca) postanowienia na stronie http://www.admiralmarkets.pl/newyear_2013-2014
W obecnej chwili mam niewiele polubień, więc bardzo liczę na Waszą pomoc. Proszę także, abyście swych znajomych i przyjaciół także poprosili o głosowanie na mnie... Z góry serdecznie Wam dziękuję. (Głosować można do 17 stycznia.)
Bóg zapłać!

Przy okazji: niech ten kolejny, rozpoczęty dziś rok trwania na tym świecie będzie dla Was minimum 2x lepszy pod każdym względem od wszystkich poprzednich lat oraz...
"Niech Was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam oblicze swoje i niech Was obdarzy pokojem."
Niewiastę dzielną któż znajdzie?
Jej wartość przewyższa perły.

ODPOWIEDZ