Namiotnik - osobiste zapiski ze spotkań z Bogiem

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
JackK
Przyjaciel forum
Posty: 28
Rejestracja: 03-10-08, 15:30
Lokalizacja: Mikołów

Namiotnik - osobiste zapiski ze spotkań z Bogiem

Post autor: JackK » 31-01-14, 20:38

Witam.
Kilka miesięcy temu postanowiłem zrobić na własny użytek stronę www, gdzie będę mógł zapisywać swoje spotkania z Bogiem. Głównie chodziło o zapiski z osobistej modlitwy, czyli tzw. "Namiotnik" praktykowany m.in. we wspólnotach Odnowy w Duchu Świętym.
Do wzrostu duchowego potrzebna jest oczywiście systematyczna modlitwa. Po stworzeniu "Namiotnika" moja systematyczność się znacznie zwiększyła, gdyż wcześniej nie miałem możliwości łatwego przeglądania tych modlitewnych zapisków, skoro były jedynie spisane w zeszycie, w związku z czym trochę mnie to zniechęcało. Wersja elektroniczna jest ogromnym ułatwieniem.
Pokazałem mój "Namiotnik" swojej dziewczynie i bardzo się jej spodobał. Zrobiłem więc dla niej identyczny.

Pomyślałem więc, iż taki "Namiotnik" można by udostępnić innym ludziom. Powstała więc strona http://www.namiotnik.pl dla wszystkich chętnych.

Z Bogiem! +
Jacek
Niewiastę dzielną któż znajdzie?
Jej wartość przewyższa perły.

ODPOWIEDZ