"Root access" w telefonie z systemem android

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Dominik

Post autor: Dominik » 10-04-15, 11:23

Nie tak dawno w swoim SGS2 wgrywałem cyanoenmod, wątpiłem w słowa Hioba że roota można zrobić kilkoma kliknięciami, bez kombinowania. A tu proszę, mało tego że root jest zrobiony paroma kliknięciami to prócz tego jest cała modyfikacja systemu, wszystko zrobione bez ODINa i tym podobnych programów, proste jak instalacja Skypa.

Jak komuś wolno działa telefon, przycina się, albo ktoś ma za dużo wolnego czasu to myślę że warto wgrać cyanogenmod. Więcej opcji aparatu fotograficznego, mniejsze ikonki na pulpicie da się ustawić, i wiele innych mniej lub wartościowych opcji.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 10-04-15, 12:17

Ja już mam możliwość ustawiania wielkości ikonek na pulpicie, choć nie pamiętam jaki program mi to umożliwia. :oops: Telefon też mi działa szybko, więc nie mam zbytniej motywacji do instalowania czegokolwiek. Obawiam się też trochę, że po zainstalowaniu tego programu poznika mi wszystko to, co mam w telefonie i nie będę wiedział jak to przywrócić. Ale jeśli przywiozę ten telefon do Polski to Ci go podrzucę, Dominik, żebyś Ty go zepsuł i w razie czego będzie na Ciebie. :mrgreen:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ