Październik - miesiąc różańca - INTENCJE

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Awatar użytkownika
DonCamillo21
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 24-09-13, 10:24
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Październik - miesiąc różańca - INTENCJE

Post autor: DonCamillo21 » 30-09-14, 00:43

Moi kochani,

Już jutro rozpoczyna się październik, miesiąc różańca. Jeden z moich ulubionych okresów w Kościele. Dlatego też zwracam się z ogromną prośbą:

Tutaj lub na PW napiszcie mi wasze intencje, w których trzeba się modlić. Ja codziennie odmawiam w tym miesiącu różaniec i chcę polecać Miłosiernemu także Was i wasze sprawy, które potrzebują wstawiennictwa u Najwyższego.

Jeżeli ktoś się będzie chciał za mnie pomodlić na różańcu, bardzo proszę o zrobienie tego w intencjach:
1) Za moją kochaną rodzinę. Tatę, mamę i siostrę. To największy skarb, jaki w życiu otrzymałem.
2) W intencji mojej dziewczyny Magdy. Żebym była ze mną szczęśliwa i bezpieczna. Żeby dobrze decydowała o swojej dalszej przyszłości.
3) O to, abym potrafił dokonywać właściwych wyborów i żebym nigdy nie przeszedł obojętnie obok potrzebującego.

Dziękuję każdemu za modlitwę. I czekam na Wasze intencje. W środę znowu zaczniemy bowiem "szturm na niebo".:)

Pozdrowienia,
Kamil
"Panie, uczyń z nas narzędzia Twego pokoju"
www.doncamillo21.blogspot.com

Awatar użytkownika
DonCamillo21
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 24-09-13, 10:24
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: DonCamillo21 » 02-10-14, 11:13

Nikt naprawdę nie ma żadnych intencji, w których trzeba się modlić? :)
"Panie, uczyń z nas narzędzia Twego pokoju"
www.doncamillo21.blogspot.com

MRC
Przyjaciel forum
Posty: 396
Rejestracja: 10-02-14, 20:57
Lokalizacja: Śląsk&okolica

Post autor: MRC » 06-10-14, 09:08

DonCamillo21 pisze:Nikt naprawdę nie ma żadnych intencji, w których trzeba się modlić? :)
Mam pytanie do Ciebie. Czy tak jak to jest ujęte w kwestii różańca na tej stronie tj. z podziałem na dni tygodnia to jest OK? http://www.radioem.pl/index.php/compone ... rticle/211
Można sobie odmawiać z taką "pomocą" dzień w dzień czy co jakiś czas są zmiany tajemnic etc?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 13-10-14, 11:00

Drogo Camillo. W apologetyce jest juz caly temat intencji modlitewnych, dlatego chyba brak odzewu w tym temacie.
Ale Rozaniec to wspaniala modlitwa. Dobrze, ze o niej wspomniales.
Niech Pan blogoslawi.
konik

ODPOWIEDZ