Telewizja Naziemna i satelitarna

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Awatar użytkownika
Mazi
Przyjaciel forum
Posty: 130
Rejestracja: 04-12-14, 22:18
Lokalizacja: Zawiercie

Telewizja Naziemna i satelitarna

Post autor: Mazi » 06-12-14, 23:15

Witam, nie wiedziałem za bardzo w jakim dziale umieścić temat więc jak coś źle zrobiłem, proszę z góry, o przesunięcie. Od kilku dni mam problem, ponieważ mój Philips PFL xxx się popsuł a mianowicie padł soft i nie da się tego naprawić, ponowne wgranie softu kończy się sukcesem, ale tv nadal nie reaguje na pilot. No nie wazne, zamiennie sprowadziłem Daewoo 29 cali w technologii crt. Jak wiadomo jest to analogowea technologia a telewizja nadawana jest w jakości cyfrowej SD oraz HD. Moje pytanie jest więc może trochę banalne, ale nie wiem za bardzo jaki dekoder wybrać, ponieważ ostatnio obiło mi się o uszy że z naszej anteny kierunkowej można odbierać sygnał z kodowanych kanałów (satelitarnych). Jest zatem potrzebny odpowiedni dekoder z miejscem na kartę CI. Nie wiem zatem jaki był by optymalny, aby mieć możliwość oglądania standardowej tv oraz płatnej (na kartę) no i oczywiście dobrze by było jak by owy dekoder obsługiwał splitter. Jakie są wasze zdania na ten temat i jaki dekoder polecicie dla mnie? cena oczywiście w granicach rozsądku myślałem o przeznaczeniu na ten cel około 200-300 zł
Jeżeli życie daje nam cytryny, zróbmy z nich lemoniadę ;)

Awatar użytkownika
Mazi
Przyjaciel forum
Posty: 130
Rejestracja: 04-12-14, 22:18
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Telewizja Naziemna i satelitarna

Post autor: Mazi » 15-01-22, 11:45

Teraz to już nie ma znaczenia. Tamten telewizor daliśmy cioci a sami mamy Androida.
Po za tym kablówka 3 generacji rozwiązała wszystkie problemy :D
Jeżeli życie daje nam cytryny, zróbmy z nich lemoniadę ;)

Dominik

Re: Telewizja Naziemna i satelitarna

Post autor: Dominik » 15-01-22, 20:39

Taka kablówka to rozumiem, zwłaszcza jak ma opcje cofania w czasie dowolnego kanału bez dysku w dekoderze.

ODPOWIEDZ