powiadamianie o live na SMS

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Dominik

powiadamianie o live na SMS

Post autor: Dominik » 12-05-15, 15:52

Witam

Mamy już prawie gotową usługę dzięki której możemy powiadamiać Was o live SMSem:-)

Są chętni?

Wygląda to tak. Jeśli jesteś chętny na coś takiego kontaktujesz się ze mną na PW, GG lub przez fejsa. Ja Ci podaje swój numer telefonu, Ty mi puszczasz sygnał lub wysyłasz SMSa w celu weryfikacji, że to naprawdę Twój nr telefonu. Potem ja dodaje Twój nr. do listy osób która będzie dostawać SMSa za każdym razem jak Hiob uruchomi transmisje.

Twój nr. telefonu nie zostanie nikomu udostępniony, usługa jest w 100% darmowa.

Wypisanie się z usługi odbywa się poprzez wysłanie mi wiadomości, podajesz swój nick i numer telefonu, albo piszesz mi po prostu SMSa że się wypisujesz.

Macie pytania? Pytajcie.
Ostatnio zmieniony 12-05-15, 15:53 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Angel
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 30-01-12, 11:18

Post autor: Angel » 15-05-15, 11:09

Rozumiem, że te powiadomienia będą informowały o rozpoczęciu transmisji. I mam takie pytanie. Czy będzie też informowało o jej zakończeniu?

Pozdrawiam,
:angel:

Dominik

Post autor: Dominik » 15-05-15, 12:17

O zakończeniu nie, nie widzę w tym sensu. W SMSie o rozpoczęciu transmisji będzie podana godzina do kiedy podróż jest przewidziana. To wystarczy.

Jeśli chcesz dostawać SMSa o zakończeniu transmisji to mogę coś takiego zrobić, ale to za jakiś czas. Takie zlecenie było by usługą na specjalne życzenie, za darmo :-)


Już zrobiłem powiadamiacza o live, tylko żeby Hiob nie musiał dodatkowo zajmować się SMSami chcę połączyć mój powiadamiasz z apką Piotrka, a do tego trzeba go dorwać, żeby dopisał 10 linijek kodu do swojego dzieła.

Awatar użytkownika
Angel
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 30-01-12, 11:18

Post autor: Angel » 15-05-15, 12:24

To gdzie mogę podać ci mój numer abym i ja dostawała powiadomienia?

Dominik

Post autor: Dominik » 15-05-15, 12:47

Możesz podać mi numer na PW, fejsa, GG, jak Ci wygodniej.


Jeszcze jedna ważna sprawa :-)
Co jak Hiob zacznie transmisje w środku nocy? Mogą Was SMSy pobudzić.
Na razie SMSy będę ja wysyłał, jak wstanę rano, po 8 i zobaczę że jest live.

Potem, jak SMSy będą się bez mojego udziału wysyłać, automatycznie to będzie opcja dla śpiochów i nocnych marków.
czyli:
- śpiochy będą dostawać SMSy nie wcześniej jak o 8 rano
- nocne marki w ciągu kilku minut od zaczęcia live

Awatar użytkownika
Angel
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 30-01-12, 11:18

Post autor: Angel » 15-05-15, 13:04

O mnie się nie martw bo ja mam zawsze w nocy telefon wyciszony jeśli chodzi o SMSy ;-) na FB podam ci mój numer

Dominik

Post autor: Dominik » 07-07-15, 11:37

Niebawem trzeba będzie co 30/60 dni potwierdzać że chce się nadal otrzymywać SMSy. Potwierdzenie będzie się odbywało w prosty, darmowy sposób, szczegóły wkrótce.

Ma to na celu wyeliminowanie wysyłania niepotrzebnych smsów, pod numery nieaktywne lub komuś kto już ich nie chce.

Awatar użytkownika
Angel
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 30-01-12, 11:18

Post autor: Angel » 07-07-15, 13:27

To ja Ci Dominik mogę już potwierdzić, że chcę nadal otrzymywać powiadomienia. Numer bez zmian :-)

Dominik

Post autor: Dominik » 07-07-15, 14:58

Każdy sam będzie musiał wyrazić chęć dalszego otrzymywania smsów. Chodzi o to żebym ja nie musiał tego ręcznie robić.

W przypadku administracji forum i stałych użytkowników forum mogą być wyjątki, nie będą musieli potwierdzać co jakiś czas że chcą dostawać smsy, dodatkowo będą oni na początku listy osób do których są rozsyłane smsy. Takie wyróżnienie, ale myślę że tak trzeba, gadatliwi niech dostają smsy w pierwszej kolejności, a nieśmiałe osoby później.

Angel, więc nie będziesz musiała nic robić, smsy będą szły do Ciebie.

ODPOWIEDZ