iPhone 5s, na co warto zamienić ?

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Awatar użytkownika
noHumanek
Przyjaciel forum
Posty: 529
Rejestracja: 24-10-07, 22:33
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

iPhone 5s, na co warto zamienić ?

Post autor: noHumanek » 19-01-16, 15:28

Witam,
Dostałem w spadku od brata jego stary telefon iPhone 5s 16GB, ale nie mogę dojść do końca z tym ustrojstwem, sporo czasu zajęło mi dojście końca z rejestracją konta apple (brak opcji "nie mam karty kredytowej".... przynajmniej nie żeby była odrazu) żeby zainstalować lan video darmowy program do filmów ale kiedy wytłumaczyli mi że filmów też się nie da normalnie wgrać ....... nie nie nie to co myślicie, wcale go nie roztrzaskałem o podłogę ;P

Chętnie go sprzedam albo wymienię za coś podobnej wartości na Androidzie.
Wcześniej korzystałem z noki n97 i byłem bardzo zadowolony niestety popsuła się

Potrzebuję funkcji (pominę podstawowe podstawy):
-radio
-wejście kart pamięci, min 32gb obsługiwane
-wymienna bateria , nie droga i duża (albo telefon oszczędny)
-ROOT
-ekranik nie mniejszy od tego w n97 czyli 3.5 cala , ale nie musi być wiele większy
-pamięć Wewnętrzna 16 to absolutne minimum,
-latarka

Proszę o porady jakimi tel powinienem się zainteresować ew. może Ktoś zainteresowany wymianą z okolic Rzeszowa ?
Z przyczyn nieLudzkich powyszszy tekst może być nie-ortograficzny, niejest to lekcewarzenie czytającego tylko nieumiejętność piszącego, b. prosze się nie bulwersować

Dominik

Post autor: Dominik » 19-01-16, 22:28

Właśnie, nie rozumiem chorego podejścia do wgrywania np. zdjęć w tym systemie.
Wgraj jakieś zdjęcia z kompa TYLKO specjalnym programem, potem je skasuj kompa, i podłącz telefon żeby wgrać kolejne, bez utraty poprzednich, albo skasuj zdjęcia w telefonu wgrane z kompa,,, nie wykonalne. Nie da się też ściągać plików z linków w przeglądarce innych jak PDF i graficznych,, chore.

System iOS (ja testowałem na ipad) jest całkiem w porządku, po za takimi właśnie podstawowymi rzeczami przez które chce się roztrzaskać sprzęt o podłogę,

ODPOWIEDZ