Dzieci

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
mamamondfa

Dzieci

Post autor: mamamondfa » 22-10-16, 20:57

Wiem, że temat może Was nie porwać :mrgreen: :roll: ale ja - jak sama nazwa wskazuje (w sensie że mamamondfa - dla tych wolniej myślących :mrgreen: ) kocham wszystkie dzieci, nie tylko swoje i chciałabym zobaczyć Wasze :) Twoje też hiobie :) Posłuchać ciekawych historii, tych radosnych i tych smutnych...
Zachęcam do pisania :)
Znalazłam filmik, który zrobiłam z moim Chrześniakiem, który ma już 15 lat (ale ten czas leci)... :) (mój pierwszy filmik tak apropos :D)
Chrześniak Dawid
Ostatnio zmieniony 22-10-16, 21:02 przez mamamondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominik

Post autor: Dominik » 22-10-16, 21:24

mamamondfa, mało prawdopodobne by hiob do tego tematu zajrzał.

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 22-10-16, 22:45

Ja bym się bardzo cieszyła, gdyby hiob tu zajrzał, ale jeżeli nie będzie miał ochoty, to trudno. Może inni chętni się znajdą :) Na Ferdka liczę (pozdrawiam Martinka :* :witam:), MRC, bono i pozostałych chętnych rodziców, babcie, ciocie wujków i tych chrzestnych rodziców też oczywiście :witam:
:saint:

15 Przynosili Mu również małe dzieci, żeby na nie kładł ręce, lecz uczniowie, widząc to, szorstko im zabraniali. 16 Jezus zaś przywołał je do siebie, mówiąc: "Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie i nie przeszkadzajcie im: do takich bowiem należy królestwo Boże. 17 Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego". Łk 18,15-17
Ostatnio zmieniony 22-10-16, 22:51 przez mamamondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominik

Post autor: Dominik » 23-10-16, 10:22

mamamondfa, po prostu hiob z tego co widzę odwiedza głównie kawiarenkę i dział religijny. Napisz w kawiarence że taki temat założyłaś.

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 23-10-16, 12:03

Tak jest Panie Kierowniku, już idę wykonać polecenie :mrgreen:
Swoją drogą możecie też wkleić tutaj zdjęcia jak byliście Wy - stare konie :D i kobyłki :D dziećmi.
Ja pierwsza :) Na zachętę  :mrgreen: Zmieniłam co byście nie musieli klikać w te linki :)

Obrazek
Obrazek
To moje dwa największe dary od Boga :)
Obrazek
:saint:
:angel:
To lecę do kawiarenki :witam:
Ostatnio zmieniony 24-10-16, 06:10 przez mamamondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominik

Post autor: Dominik » 23-10-16, 14:03

Dobry pomysł, nawet bardzo, o to ja, jak byłem mały, jeszcze piękny, i z prawdziwą aerolką :saint:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23-10-16, 14:04 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 23-10-16, 14:14

JaCięKręcę ale słodziak :D i jaki radosny :D
ja takiego wypasionego rowerka nie miałam niestety :-( miałam podobny, ale działał jedynie "na pych" :roll:
Dziękuję Dominik za podzielenie się zdjęciem :*

Awatar użytkownika
ferdek
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 26-09-13, 12:38
Lokalizacja: Republika Czeska

Post autor: ferdek » 23-10-16, 22:01

Zostałem wywołany do tablicy, no to jestem :mrgreen:
Mam na imię Martin i niedługo skończę 4 miesiące. Tata z mamą dość długo na mnie czekali no i się doczekali :)
Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam Mondfę i wszystkich czytających ;-)
Obrazek

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 24-10-16, 05:56

Hohoho jaki przystojny mężczyzna się tu pojawił :-o aż mi mowę odjęło :->
To teraz czekam (co byś tam nie spoczął na laurach :D) na zdjęcia małego Ferdka i małej Pani Ferdkowej co by móc stwierdzić do kogo Martin jest podobny :mrgreen:
:* :* :* dla przeprzystojnego małego dżentelmena :witam:

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 27-10-16, 14:44

Dodam kolejne "dzieci". Dziś w nocy urodzone :)Obrazek
W razie czego u góry ta klapka się zamyka, mogę spakować razem z mamą :witam: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 27-10-16, 14:45 przez mamamondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 30-10-16, 17:58

No właśnie, ja już dawno straciłem kontrolę nad tym forum i po prostu mnie trzeba wołać, jak gdzieś jestem potrzebny. A na dodatek czasem trzeba mnie wołać po kilka razy, bo z moim uszkodzonym dyskiem jednorazowe "enter" nie wystarcza. :-/

Ale skoro dzieci, to tu ja, jako dziecko. Roczek:

Obrazek Obrazek

Dwa latka, ciągle śliczny jak obrazek: :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek

A to moja żona i koleżanka z przedszkola, Grażynka Bochenek.

Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 30-10-16, 21:16

Łooo :D Hiobie chyba specjalnie dla Ciebie musieli psa do zaprzęgu dołożyć :D I Miś jakiegoś wytrzeszczu dostał :lol: Mamusia widać dobrze karmiła :mrgreen: Pani Grażynka za to trzymała linię od zawsze :) ostatnie zdjęcie nie działa...

Poproszę jeszcze zdjęcia Twoich dzieci jak znajdziesz czas :)

I dziękuję :)

Awatar użytkownika
ferdek
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 26-09-13, 12:38
Lokalizacja: Republika Czeska

Post autor: ferdek » 20-02-17, 18:51

Uśmiech proszę, zdjęcie będę robił :-D
Obrazek

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 20-02-17, 19:34

To ja :hehe: ja pierwsza chcę 
:D

słodziak z tego Waszego Martinka :)
przesyłam całusy :*

Awatar użytkownika
ferdek
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 26-09-13, 12:38
Lokalizacja: Republika Czeska

Post autor: ferdek » 22-02-17, 06:43

Dzięki Monia, pozdrowienia dla Twojej rodzinki :-)
A zdjęcie będzie do odbioru jak Martinek wypstryka cały film, jeszcze 11 klatek zostało :-D

ODPOWIEDZ