Pomoc w dotarciu do hotelu

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
piotrek189
Przyjaciel forum
Posty: 18
Rejestracja: 26-11-13, 15:13
Lokalizacja: Polska

Pomoc w dotarciu do hotelu

Post autor: piotrek189 » 08-03-17, 22:17

Witam,

20 czerwca br wraz z familią ląduję na lotnisku w San Francisco. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób autobusem/tramwajem dojechać do hotelu.

Sam też patrzyłem na rozkłady jazdy autobusów/tramwajów w owym mieście, ale nic z tego nie rozumiem. Przy samym hotelu są dwie linie autobusowe 28 i 91, ale nie jestem pewien czy te linie odjeżdżają z samego lotniska.

Taksówki nie wchodzą w grę.

Z góry dzięki za wszelkie pomocne odpowiedzi.

Pozdrawiam.

bonaldo
Administrator
Posty: 48
Rejestracja: 29-04-14, 08:56
Lokalizacja: o/Krakowa

Re: Pomoc w dotarciu do hotelu

Post autor: bonaldo » 09-03-17, 08:22

piotrek189 pisze:Witam,

20 czerwca br wraz z familią ląduję na lotnisku w San Francisco. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób autobusem/tramwajem dojechać do hotelu.
Myślę że jeżeli szukasz pomocy dobrze by było podać adres hotelu do którego się wybierasz, bo obstawiam że w San Francisko jest ich kilka :lol:
Poza tym ja bym zadzwonił do hotelu i zapytał o połączenie z lotniskiem i koszty jakie trzeba ponieść bo nie rozumiem dlaczego taxi nie wchodzi w grę? Czasami jest to najtańsza forma transportu do hotelu, zwłaszcza jeżeli zamawia się przez hotel.

ODPOWIEDZ