Wirtualna ciężarówka Hioba w ATS

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Błyskawica
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 12-01-22, 14:38

Wirtualna ciężarówka Hioba w ATS

Post autor: Błyskawica » 12-01-22, 15:36

Witam, przedstawiam Wam wirtualną ciężarówkę Hioba. Jest to Volvo VNL 780 dostępne w grze American Truck Simulator. Malowanie na ciągnik i naczepę wykonałem sam, cały czas wprowadzam jakieś poprawki, ale już teraz fajnie się jeździ w grze :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Marek MRB2
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 24-05-18, 08:16

Re: Wirtualna ciężarówka Hioba w ATS

Post autor: Marek MRB2 » 13-01-22, 14:44

Fajne!

Dominik

Re: Wirtualna ciężarówka Hioba w ATS

Post autor: Dominik » 15-01-22, 10:42

Udostępnisz ciężarówkę?

Mam ATS.

Błyskawica
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 12-01-22, 14:38

Re: Wirtualna ciężarówka Hioba w ATS

Post autor: Błyskawica » 16-01-22, 00:54

Mogę udostępnić, ale nie jest jeszcze skończona. Trzeba samemu sobie wybrać kolor w ciągniku bo nie mogłem się zdecydować jak ma wyglądać ale mogę Ci podać jaki ja ustawiłem sobie. Malowanie na naczepę też jeszcze wymaga małych poprawek ale na razie nie mam czasu.

JAR3CK
Administrator
Posty: 55
Rejestracja: 08-06-17, 13:00
Lokalizacja: Piła

Re: Wirtualna ciężarówka Hioba w ATS

Post autor: JAR3CK » 19-01-22, 10:53

Pięknie to wygląda. Świetna robota! :-)
„Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie oblicze swoje i niech Cię obdarzy pokojem” (Lb 6,24-26)

ODPOWIEDZ