Prezent dla Hioba.

Tutaj są wszystkie tematy, które nigdzie nie pasują. Jednak ciągle proszę nie zaczynać wątków w żaden sposób nie związanych z generalnymi założeniami tego forum.
Awatar użytkownika
luki233
Przyjaciel forum
Posty: 37
Rejestracja: 24-10-07, 22:32
Lokalizacja: Zamość/Rzeszów

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: luki233 » 04-02-08, 22:03

Witam :)

Ostatnio wybrałem się troszkę w Polskę, aby wybrać i zakupić jeden z kilku ciągników siodłowych. Miałem tylko telefony SE k610i i d750i dlatego fotki nie są w rewelacyjnej jakości ale da się oglądać :-P Te fotki to przede wszystkim dla ciebie Hiob ;-)

No to zaczynamy, tym autkiem jechaliśmy :mrgreen:

Audi A6 2.5 TDi 2003 r. :-P

Obrazek Obrazek

Na początek specjalnie dla Hioba - zdjęcia z Krakowa :-P :-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wstąpiliśmy do rodziny mieszkającej w jednym z najwyższych bloków w Krakowie gdy wyszedłem na balkon i spojżałem na dół to aż mnie w żołądku ścisnęło :P Niewiem które to piętro ale naprawde wysoko :mrgreen:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A teraz fotki z trasy Nowy Targ-Kraków i piękne górskie widoki :-D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i na koniec zdjęcia 2 ciężarówek holowniczych już raczej nie używanych - Jelcz i Tatra :mrgreen:

Obrazek Obrazek

No i to tyle :-P Jeśli, nie jest to odpowiedni dział - proszę o przeniesienie ;-)


Komentarze miło widziane, pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: hiob » 05-02-08, 14:00

luki233 pisze:Witam :)...
No i to tyle :-P Jeśli, nie jest to odpowiedni dział - proszę o przeniesienie ;-)


Komentarze miło widziane, pozdrawiam :-)
Dzięki, zdjęcia super. Tramwaj, Jelcza i Tatrę dodałem do kolekcji w tematach z tramwajami i europejskimi ciężarówkami. Dzięki jeszcze raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
luki233
Przyjaciel forum
Posty: 37
Rejestracja: 24-10-07, 22:32
Lokalizacja: Zamość/Rzeszów

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: luki233 » 16-02-08, 18:24

Cześć, znalazłem jeszcze fotki z rodzinnego wypadu w góry 2 lata temu - piękne okolice miasta Szczawnica Zdrój i od razu pomyślałem, że będzie to kolejny prezent dla Hioba :-D Fotki te robione były dość dobrą "cyfrówką" więc jakość nawet nawet ;-)

Płynęliśmy po Dunaju tratwą, na której rolę "kapitana" pełnił prawdziwy góral z krwi i kości i z wielkim poczuciem humoru :-D Na paru zdjęciach również "Trzy Korony", a wcześniej piękny drewniany góralski dom i domki wynajmowane przez turystów :-P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejno od prawej: mały zamek w Niedzicy, widoki z innego Zamka ( niestety nie mam jego fotek),widok z zapory wodnej również w Niedzicy oraz farma strusi ale nie pamiętam gdzie to było :-P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pies - Max, pilnujący domu znajomych. Jak przy nim stałem to jego grzbiet sięgał mi sporo powyżej kolan, był to już stary pies ale naprawdę przemiły zwierzak :-)

Obrazek Obrazek

Długa i męcząca podróż pieszo w górę nad "Morskie oko" - ale naprawdę było warto :-D :-P Od lewej zdjęcia z nad "Morskiego oka", na ostatnim zdjęciu konie, które zabierały ludzi starszych i tych, którzy nie mieli już siły iść.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Z pozdrowieniami dla Hioba i całej ekipy naszego forum ;-)

Awatar użytkownika
Sojusz
Przyjaciel forum
Posty: 215
Rejestracja: 04-05-08, 10:30
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: Sojusz » 07-05-08, 18:38

:-)
Ostatnio zmieniony 10-05-08, 17:06 przez Sojusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sojusz
Przyjaciel forum
Posty: 215
Rejestracja: 04-05-08, 10:30
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: Sojusz » 07-05-08, 20:04

:-)
Ostatnio zmieniony 10-05-08, 17:06 przez Sojusz, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Sojusz
Przyjaciel forum
Posty: 215
Rejestracja: 04-05-08, 10:30
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: Sojusz » 07-05-08, 20:06

:-)
Ostatnio zmieniony 10-05-08, 17:06 przez Sojusz, łącznie zmieniany 1 raz.

PiotrekDOL

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: PiotrekDOL » 08-05-08, 15:19

Petrochemia Płock S.A Tuż za Oławą (Przy autostradzie A4),Autostrada z góry oraz Fabryka Chipsów gdzieś za Brzegiem ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek

Oczywiście nie obeszło by się bez Fotoradarów,które stały co kilka km

Obrazek Obrazek Obrazek
Mój Samochód Opel Astra I , Dalej Volvo FH12(Chinczyk) PEKAES chyba wzięte w leasing , i przyjaciele Litwini wiozący samochody osobowe oraz psująca się pogoda
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Kamieniołomy w Strzelinie , Krajowa 8 i...Zobaczcie sami :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek
Na 8 , Wjechały "dwie Zawalidrogi" Oczywiście KOREK za nimi ,ale ten drugi ciągnik fajną miał przyczepkę;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Czas RZEPAKU"Obrazek
I Piękne Krajobrazy Gór Sowich : i Konik ;-) Specjalnie dla niego się zatrzymałem ,bo tak ładnie wyglądał ,że musiałem wam go pokazać:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Wjazd do Kłodzka Obrazek ... Zdjęcia (myślę ,że najfajniejsze )Zdjęcia z Kłodzka..Twierdze w kłodzku ,podziemne przejścia,(Jedna twierdza jest tam gdzie kręcili ostatni odcinek Pancernych) Foty wrzucę potem bo teraz czas goni.

Awatar użytkownika
maciek18
Przyjaciel forum
Posty: 109
Rejestracja: 14-03-08, 22:32
Lokalizacja: Województwo Podkarpackie

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: maciek18 » 17-05-08, 15:22

Fajne fotki PiotrekDOL, opisy też niezłe- można powiedzieć, że jesteś takim odpowiednikiem Hioba w Polsce( jeśli chodzi o opisy swoich tras oczywiście...heh) ;-)
''Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali'', JPII

Awatar użytkownika
199luki
Przyjaciel forum
Posty: 32
Rejestracja: 14-02-08, 22:25
Lokalizacja: Chełmno

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: 199luki » 18-05-08, 00:40

luki233, świetne fotki miłe wspomnienia mam z tymi miejscami, dokładnie we wszystkich miejscach byłem co dałes fotki :-)
pozdrawiam dzieki za takie świetne fotki

Michu46

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: Michu46 » 20-05-08, 21:46

Foty z Częstochowy, pogoda nas nie rozpieszczała, a i robione komórką, ale myślę że się spodobają:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fajnie było, ponieważ pustki, byliśmy do 18 na Jasnej Górze, zwiedzając w spokoju i bez tłoku. W godzinach "szczytu" nie ma gdzie igły wcisnąć. Pobyt do 18 wiązał się z przyjazdem do domu o 24 :mrgreen: i dzień wolny od szkoły :lol: .

PiotrekDOL

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: PiotrekDOL » 23-05-08, 17:06

Długo mnie nie było ,nauka itp. Ale dziś tak jak obiecywałem wcześniej ,wstawię fotki z Kłodzka i Polanicy Zdrój:

Deptak Polanica Zdrój

ObrazekObrazekObrazek

Oraz fontanna ,która co kilka minut ma inny "Sik"
Obrazek

Wracając z deptaku ,zaszedłem do ala muzeum kamieni (PS:zakupiłem sobie kryształ górski ,który podobno pochłania promienie od Monitora komputerowego :-P )

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek Przybliżcie sobie ostatnie zdjęcie (konkretnie na cenę :-P ;-O ) Zrobiłem tylko zdjęcie ,to było za darmo ;-)

Tutaj Róża Pustyni oraz Piryt (tzw : Złoto dla biedaków ) ObrazekObrazek

Kaczuszki :-)

ObrazekObrazek

Zaciekawiły mnie 3 rzeczy ,więc im zrobiłem zdjęcie ...Żyrandol w Pijalni wód ,ściana bloku mieszkalnego oraz hyndrant ;-)

ObrazekObrazekObrazek

Ok :-) Teraz jedziemy do Kłodzka
Ładny starodawny ryneczek oraz piękny KOŚCIÓŁ PARAFIALNY PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP.
ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Przenieśmy się teraz na dwie piękne Twierdzę - Pierwsza w Kłodzku ,a druga w Srebrnej
Górze

ObrazekObrazekObrazek

Studnia ,z której podczas alarmu żołnierze pili- gromadzili się w KAZAMATACH ,gdzie mieli prowiant na kilka dni .

Niżej widoczna studnia w Kazamacie
ObrazekObrazek

Piec do wypieku chleba oraz okienko w kazamatach ,które pozwalało wetknąć tam karabin i ostrzelać wroga ,bez większego narażenia życia .Zauważyliście może grubość muru ? coś około 4m.
ObrazekObrazek
Ludzmiła-Nie pamiętam kto to był ,ale poniżej możecie przeczytać :-P
Obrazek

Widoki z twierdzy (Panorama Kłodzka)
ObrazekObrazek
A teraz was przepraszam ,ale lecę do kosciółka ....reszta poźniej

Awatar użytkownika
Sojusz
Przyjaciel forum
Posty: 215
Rejestracja: 04-05-08, 10:30
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: Sojusz » 28-05-08, 21:19

Witam. I ja mam dla Ciebie zdjęcia Hiobie. :-)
Najpierw kilka tuningowanych ciężarówek z trasy.
To zdj. Renault Magnum nie bardzo wyszło.
Obrazek
W Polsce także da się spotkać ciężarówki z tzw. ,,noskiem''. Niestety ta nie wcześnie wyruszy w trase, ponieważ nie ma 1 koła.
Obrazek Obrazek Obrazek
A tutaj Pomoc Drogowa z mojego miasta.
Obrazek Obrazek Obrazek
Ciekawie pomalowane Volvo.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Volvo FH16
Obrazek
No i jeszcze zdjęcia krajobrazów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek W Polsce też jest piękny zachód słońca. Obrazek Obrazek Ten biały prostokącik to dach kościoła z mojej parafi. Obrazek Obrazek

Przepraszam za złą jakość zdjęć. Mam do dyspozycji tylko aparat w moim telefonie (0,3 Mpx). Mam nadzieję, że zdjęcia się podobają. :mrgreen:

PiotrekDOL

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: PiotrekDOL » 29-05-08, 16:08

zdjęcia nie są złe ,nawet dobrej jakości :-D

Adrian_Malbork
Przyjaciel forum
Posty: 39
Rejestracja: 29-03-08, 00:12

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: Adrian_Malbork » 03-06-08, 17:04

Czas na moje skromne fotki. ;-)

wizyta w zoo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kilka ciekawych samochodów:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mój piesek: Kaja :-)
Obrazek
I Ładny husky:
Obrazek
Jeżyk.. pilnował partnerki, która się ''ojeżyła''? niedaleko :-)
Obrazek
kury przy drodze:
Obrazek
Kośioł na małej wsi:
Obrazek
Piekło: miejsce, gdzie Nogat odchodzi od Wisły.
Obrazek
Obrazek
humor:
Obrazek
aa no i na koniec. Rezydencja w Szymbarku. hehe. ciekawe wrażenie jest po wejściu do środka..
Obrazek
to narazie wszystko... 2.0 mpx nie pozwala poszaleć.. a i przepraszam, że w pionie.. jak mi ktoś powie jak wstawiac fotki obok siebie to pozmieniam :-)

Michu46

Re: Prezent dla Hioba.

Post autor: Michu46 » 14-06-08, 13:01

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Foty z Leszna z firmy Grześkowiak :mrgreen: Obiecuje że jeszcze pojawią się foty z Częstochowy (part II) i okolice Leszna i Rawicza.

ODPOWIEDZ