Każdy kto jest przeciw aborcji, niech podniesie rękę!

Teksty jakie zamieściłem w tym roku na swoich blogach: www.polonus.alleluja.pl, www.polon.us, www.hiob.us i www.jaskiernia.com
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Każdy kto jest przeciw aborcji, niech podniesie rękę!

Post autor: hiob » 27-07-09, 06:00

W Polsce kolejna kontrowersja związana z wystawą pokazującą czym naprawdę jest aborcja. Gazeta Wyborcza wpada w panikę i atakuje coś, co jest niczym innym, jak pokazaniem prawdy. Ale oni mają problem z prawdą. Nauczyli się pisać przy pomocy eufemizmów i nazywać dobro złem, a zło dobrem. Tymczasem jedno zdjęcie jest warte tysiąc słów. I nie kłamie. Dlatego takie ataki na zdjęcia.

Ale kto mieczem wojuje, ten od miecza zginie. Wyborcza zastraszyła burmistrza Żywca, ale spowodowała znowu to, że o aborcji się mówi i pokazuje się zdjęcia. Miały być w Żywcu, są dzięki Internetowi w całej Polsce. Miały ich nie oglądać dzieci? Cóż, dzieci właśnie siedzą z nosami w komputerach. A w wyszukiwarkach wypisują "drastyczne zdjęcia", bo to zakazany owoc i ciekawość wynikająca z ich wieku i etapu rozwoju swej osobowości.

Ja na swej stronie, www.polon.us mam od lat link do strony ojca Pavone, pokazującej czym naprawdę jest aborcja. Jest opisany "drastyczne zdjęcia zamordowanych dzieci". A program stat4u, pokazujący mi czego ludzie szukali w necie trafiając na moją stronę pokazuje, że frazy "drastyczne zdjęcia", czy "zdjęcia zamordowanych" są wśród bardzo często wypisywanych w google, czy yahoo. Nie ocenzuruje więc Wyborcza prawdy. Monopol elit na serwowanie prawdy się już, na szczęście, zakończył. Teraz nawet kierowca ciężarówki może go złamać.

Dlaczego o tym piszę? Bezpośrednią przyczyną, czy też pretekstem jest oczywiście tchórzostwo burmistrza Żywca. Ale to jest jego sprawa, nie będę go oceniał. Ja mam swoje własne, personalne powody. Ale ponieważ już ustaliliśmy, że jedno zdjęcie jest warte tysiąc słów, a film zapewne jest wart miliony, to pozwólcie, że zamieszczę tu parę filmów i link do jednej mini galerii zdjęć.

"Każdy kto jest przeciw aborcji, niech podniesie rękę".

<center> <object width="425" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/MHGWq3pq5B8&hl ... 1&"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowscriptaccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/MHGWq3pq5B8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="340"></embed></object></center>

David został zabity w 28 tygodniu ciąży. 40-centymetrowe, nienarodzone dziecko zostało poddane "D and E" aborcji (<a href="http://www.nrlc.org/abortion/pba/deabor ... ">Dilation and evacuation abortion</a>) podczas której główka i ręce dziecka zostały wyrwane z jego ciała. Aktywiści Pro Life odzyskali jego ciało z kliniki aborcyjnej i sfotografowali dziecko, ale gdy fotograf wywołujący zdjęcia i policja zobaczyli je, podejrzewali okropną zbrodnię i przeszukiwali mieszkanie aktywistów, aż odkryli prawdę.

Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni. (Mt 5,4)

Opłakujmy te dzieci. Niech nasze serca będą wystarczająco złamane, by Bóg w nie wszedł i poruszył nas do głębi, byśmy zaczęli coś robić w obronie ich życia.

A to jest dziecko w 24 tygodniu od poczęcia. Ma na imię Victoria, ma 30 cm, waży 610 gramów. Nikt jej nie zabija i bardzo wiele osób walczy o utrzymanie jej przy życiu. Jeszcze więcej się o nią modli. To jest rok 1990, a Victoria to jest moja córeczka:

<center><object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/L9N-_NGwfxE&hl ... 1&"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowscriptaccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/L9N-_NGwfxE&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object></center>

Pierwsze osiem minut filmu jest podobne. Film zrobiony parę dni po urodzeniu Victorii, na początku lutego 1990. Ostatnie dwie minuty filmu to już sierpień 1990, na parę dni przed opuszczeniem szpitala.

Poniżej jest link do zdjęć dzieci z drugiego trymestru ciąży, które w pełnym majestacie prawa zostały zamordowane. Dzieci takie jak Victoria. Jak David.

<a href="http://www.priestsforlife.org/resources ... ry2.htm</a>

Dzieci zamordowane często dlatego, że klinika aborcyjna miała zamówienie na "części zamienne" i potrzebowała rączek, oczu, płuc i serca, czy mózgu. Powiecie, że przesadzam? Poniżej są linki do autentycznych dokumentów znalezionych w klinikach aborcyjnych, które są zamówieniami na właśnie takie części ciała dzieci zabitych w późnym etapie rozwoju:

Zamówienie na nogę i biodro dziecka w 22-24 tygodniu rozwoju: <a href="http://www.priestsforlife.org/resources ... ts1.pdf</a>

Zamówienie na organy wewnętrzne (serce, płuca, wątroba) dziecka w wieku 20-24 tygodni: <a href="http://www.priestsforlife.org/resources ... ts2.pdf</a>

Zamówienie na oczy nienarodzonego dziecka, 18-24 tydzień: <a href="http://www.priestsforlife.org/resources ... ts3.pdf</a>

Zamówienie na obie półkule mózgowe nienarodzonego dziecka, wiek 16-22 tygodni: <a href="http://www.priestsforlife.org/resources ... ts4.pdf</a>

To jest moja córeczka, Victoria, 18 lat później. Uczymy się jeździć samochodem&#8230;

<center><embed id="VideoPlayback" src="http://video.google.com/googleplayer.sw ... en&fs=true" style="width: 400px; height: 326px;" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" type="application/x-shockwave-flash"></embed> </center>

Są jakieś pytania? Czy dalej ktoś czegoś nie rozumie? Panie burmistrzu? A zatem kto jest przeciwnikiem aborcji, niech podniesie rękę. Moja jest wzniesiona bardzo wysoko.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Anula
Przyjaciel forum
Posty: 208
Rejestracja: 12-11-07, 19:56
Lokalizacja: Szczecin

Re: Każdy kto jest przeciw aborcji, niech podniesie rękę!

Post autor: Anula » 11-08-09, 20:00

Od wyniku tego procesu zależy, czy aborcja na życzenie będzie legalna w Polsce i 46 innych krajach, od Władywostoku po Lizbonę i od Azerbejdżanu po Islandię.
Trzy obywatelki Irlandii złożyły w Europejskim Trybunale Praw Człowieka (ETPC) w Strasburgu skargę, której ostrze zwrócone jest przeciw postanowieniom konstytucji ich kraju. Akt ten nakazuje równą ochronę życia matki i jej nienarodzonego dziecka. Skarżące, które poddały się aborcji w Wielkiej Brytanii, uważają, że konieczność wyjazdu w tym celu z Irlandii naruszyła ich "zdrowie i samopoczucie" oraz spowodowała "ogromne obciążenie fizyczne, emocjonalne i finansowe". Twierdzą, że związana z podróżą "zwłoka i uciążliwość" spowodowały, że musiały dokonać tak zwanej późnej aborcji....
całość

Trudno doprawdy uwierzyć w to, że można być tak tępym oraz pozbawionym uczuć i domagać się jeszcze odszkodowania z tego tytułu. Po prostu nie chce mi się wierzyć, że cała ta sprawa, nie jest scenariuszem jakiegoś kiczowatego filmu...ale, że ma miejsce faktycznie.
----------------------

Parę dni temu otrzymałam list tej oto treści:

Szanowna Pani, Szanowny Panie,

Wimieniu Catholic Family and Human Rights Institute (C-FAM) serdecznie dziękuję za złożenie podpisu pod międzynarodowym apelem na rzecz obrony życia i rodziny, który został skierowany do władz ONZ w związku z przypadającą niedawno 60 rocznicą uchwalenia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Akcja &#8211; zainicjowana przez naszą organizację - zakończyła się dużym sukcesem. Pod apelem podpisało się ponad pół miliona osób z całego świata, w tym kilkadziesiąt tysięcy osób z Polski. Tekst apelu został zaprezentowany na specjalnej konferencji w Nowym Yorku, a także podczas wielu bezpośrednich spotkań z ambasadorami krajów akredytowanych przy ONZ.

Wśród delegatów, którzy przekonywali ambasadorów do potrzeby objęcia ochroną prawną życia każdego człowieka, był także prezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia, dr Paweł Wosicki.

Tym bardziej dziękuję wszystkim Polakom za zaangażowanie w budowę Cywilizacji Miłości. Jestem przekonany, że dalej będziemy współpracować przy realizacji wielu wartościowych przedsięwzięć pro-life.

Zachęcam przy tej okazji do utrzymywania kontaktu z Polską Federacją Ruchów Obrony Życia, z którą współpracujemy na polu obrony życia i rodziny na świecie. By włączyć się we wspólnie podejmowane działania oraz być na bieżąco informowanym o sytuacji obrony życia w Polsce i na świecie zachęcam do zapisania się na listę subskrypcyjną bezpłatnego, elektronicznego biuletynu Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia. Można to uczynić klikając tutaj (lub link na dole).

Serdecznie pozdrawiam
Niech Bóg Was błogosławi

Austin Ruse
Przewodniczący Catholic Family and Human Rights Institute


PROSZĘ WPISAĆ MÓJ ADRES E-MAIL NA LISTĘ SUBSKRYPCYJNĄ
BEZPŁATNEGO BIULETYNU
POLSKIEJ FEDERACJI RUCHÓW OBRONY ŻYCIA


Catholic Family & Human Rights Institute
&#169; Copyright 2009 Permission granted for unlimited use. Credit required.
866 United Nations Plaza, Suite 495, New York, NY 10017
www.c-fam.org

---

Nie pamiętam już nawet, kiedy swój podpis złożyłam, bo angażuję się w każdą tego typu akcję, mającą na celu ochronę dziecka i jego matki.

Nie rozumiem jednak rangi obydwu instytucji. Autorytet której jest bardziej znaczący?
Przepraszam, ale na polityce słabo się orientuję.
... Bądż wola Twoja ... od narodzin ... i niech będzie tak już na zawsze ...

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Każdy kto jest przeciw aborcji, niech podniesie rękę!

Post autor: Alex » 11-08-09, 21:28

(...)konieczność wyjazdu w tym celu z Irlandii naruszyła ich "zdrowie i samopoczucie"(...)
W świecie, w którym nie ma miejsca dla Boga dobre samopoczucie może zepsuć konieczność odbycia podróży - zabicie dziecka już niekoniecznie...
Anula pisze:Nie pamiętam już nawet, kiedy swój podpis złożyłam
Chętnie przypomnę ;-) . To było chyba TUTAJ. Temat założony zresztą z Twojej, Anula, inspiracji.

Pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony 01-01-70, 01:00 przez Alex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
brunatny
Przyjaciel forum
Posty: 637
Rejestracja: 12-07-09, 22:11
Lokalizacja: POLSKA
Kontakt:

Re: Każdy kto jest przeciw aborcji, niech podniesie rękę!

Post autor: brunatny » 09-09-09, 22:22

Z moją żoną podczas jednego z pobytów w szpitalu leżała dziewczyna która straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży to była dziewczynka Żona płakała jak opowiadała co przeżywała ta biedna dziewczyna Dzieciątko zostało pochowane jako członek Kościoła katolickiego a nie wyrzucone na śmietnik jak śmieć
Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. A zatem trwajcie w niej i nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli.

Awatar użytkownika
J.
Przyjaciel forum
Posty: 85
Rejestracja: 15-05-09, 14:08
Lokalizacja: Pl

Re: Każdy kto jest przeciw aborcji, niech podniesie rękę!

Post autor: J. » 25-09-09, 17:03


Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Każdy kto jest przeciw aborcji, niech podniesie rękę!

Post autor: hiob » 25-09-09, 18:32

J., dzięki za ten link. Postaram się rozpowszechnić te filmy, jak tylko będę mógł. Zacząłem od Frondy, gdzie od razu umieszczono to jako "komentarz dnia".
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
J.
Przyjaciel forum
Posty: 85
Rejestracja: 15-05-09, 14:08
Lokalizacja: Pl

Re: Każdy kto jest przeciw aborcji, niech podniesie rękę!

Post autor: J. » 26-09-09, 15:34

Ad maiorem Dei gloriam! :-)

ODPOWIEDZ