Katolicki Poradnik Wyborców

Teksty jakie zamieściłem w tym roku na swoich blogach: www.polonus.alleluja.pl, www.polon.us, www.hiob.us i www.jaskiernia.com
Anaheim
Przyjaciel forum
Posty: 728
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: SBL

Re: Katolicki Poradnik Wyborców

Post autor: Anaheim » 03-10-11, 20:37

Boże widzisz a nie grzmisz!! :evil: Istna prowokacja!! :evil:

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Katolicki Poradnik Wyborców

Post autor: Twin » 03-10-11, 20:52

noOne pisze:admini + moderatorzy - szok.. jak to mozliwe ?
Dla ludzi, którzy widzą to co chcą widzieć wszystko jest możliwe. Niestety możliwe w tym negatywnym sensie.
noOne pisze:wycinac z rzeczywistosci istnienie antykosciola - masonerii?
A kto je wycina? Anaheim napisał, że wiara w masonów nie definiuje czy ktoś jest katolikiem czy nie. Ja też się zgadzam, że ta wiara nie jest na tyle ważna aby poświęcać jej więcej czasu niż praktykowaniu wiary w Boga. Co do antykościoła to prawdziwym antykościołem jest nasz przeciwnik i oskarżyciel, który może wedrzeć się do duszy nawet bez pośrednictwa takich czy innych organizacji. Błędem jest upatrywać zagrożenia dla Kościoła w organizacjach złożonych z ludzi a nie widzieć zagrożenia płynącego ze strony ojca kłamstwa. Już Pan Jezus powiedział:
Łk 12,4-5
4. Lecz mówię wam, przyjaciołom moim: Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic więcej uczynić nie mogą.
5. Pokażę wam, kogo się macie obawiać: bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła. Tak, mówię wam: Tego się bójcie!
(BT)


Chyba niektórym "katolikom" umknął ten niewielki wersecik. Wiara oparta na Chrystusie nie podda się żadnej ludzkiej organizacji. Wiara oparta na sztucznych zapiskach może nie wytrzymać, stąd w pewnym sensie rozumiem panikę i ciągłe poczucie zagrożenia u niektórych "wierzących" (tylko w co wierzących?).
noOne pisze:a skoro to watek "poradnik wyborcy" to pytanko, czy ktos z Was szanowni czytelnicy uwaza ze ktorakolwiek z partii do tych wyborow nie jest wykonawca decyzji loz masonskich ?
Ja też mam pytanko? Czy w obecnej dobie masonem zostaje się automatycznie gdy otrzyma się jakieś większe stanowisko czy są jakieś wyjątki? Pytam dlatego, że jakiś czas temu wraz z objęciem jakiegokolwiek urzędu obejmujący automatycznie stawał się ukrytym Żydem (prawdziwy cud), ciekawi mnie czy tutaj mechanizm jest podobny.

Pozdrawiam
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Katolicki Poradnik Wyborców

Post autor: Twin » 03-10-11, 20:57

Anaheim pisze:Boże widzisz a nie grzmisz!! :evil: Istna prowokacja!! :evil:
Aneheim, Pana Boga i pioruny lepiej zostawmy w spokoju ;-). Myślę, że jakby dobrze poszukać to i my mielibyśmy za co takim piorunem oberwać. Lepiej pomodlić się za zbłąkanych braci, to im bardziej pomoże.

Pozdrawiam.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

noOne

Re: Katolicki Poradnik Wyborców

Post autor: noOne » 03-10-11, 21:03

a czymże jest masoneria jak nie antykosciołem na czele którego stoi ojciec kłamstwa ?
może tego nikt nie chce dostrzec ?

"Czy w obecnej dobie masonem zostaje się automatycznie gdy otrzyma się jakieś większe stanowisko "
to też odwrócę pytanie, czy wierzysz że jakikolwiek przywódca, premier, czy prezydent, dochodzi do władzy bo jest "uczciwym i porządnym" czlowiekiem ?
na takie stanowiska obsadza się posłusznych pachołków, którzy robią dokladnie to, czego mocodawca z tylnej ławki chce

(wyjątkiem może być ostatnio prawicowy rząd Wegier (dzięki krucjacie różańcowej) i Kuby gdzie zawierzono Państwo Dwojgu Serc Jezusa i Maryji, gdzie przed ministerstwem transportu stoi wielka figura Matki Bożej, a w gabinecie prezydenta wiszą obrazy Jezusa i Maryi)

Lechita
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 08-05-09, 14:00
Lokalizacja: z Polski

Re: Katolicki Poradnik Wyborców

Post autor: Lechita » 03-10-11, 22:00

Twin cały Twój wpis to kpina z rozmówcy. Przedstawiłem Ci czego Kościół naucza dokumentując to encyklikami. Nie chcesz słuchać tylko sobie kpisz, to Twoja sprawa. Trudno! Mądry pojmie w lot a głupiemu potrzebny młot :lol: To coś takiego jak przypowieść o pannach.
noOne pisze:a czymże jest masoneria jak nie antykosciołem na czele którego stoi ojciec kłamstwa ?
może tego nikt nie chce dostrzec ?
A może to celowo tak piszą, może to czeladnicy :?: :idea: :-D Poczekajmy noOne na Wielkiego Mistrza czy jak tam piszesz ojca tego kłamstwa :!: :lol:

Wogóle noOne , jak powiedział Jerzy Stuhr "chodźmy stąd, bo będzie na nas" o ile już nie jest :lol:

Damiano
Przyjaciel forum
Posty: 450
Rejestracja: 06-05-10, 22:19
Lokalizacja: Śląsk

Re: Katolicki Poradnik Wyborców

Post autor: Damiano » 03-10-11, 22:07

A ja widząc co tu się na forum ostatnio dzieje - ręce mi opadają. Przyszliście tutaj innym poubliżać, czy jak? Ja nie wiem, ale ostatnio dużo tu takich osób, co to tylko potrafią powiedzieć, jacy są mądrzy, a większość forumowiczów to idioci. Zamiast prowadzić kulturalną rozmowę, to zarzucacie Twinowi i reszcie, że albo oni z Was kpią (dziwne), albo nie mają o niczym pojęcia.

Lechita
Przyjaciel forum
Posty: 73
Rejestracja: 08-05-09, 14:00
Lokalizacja: z Polski

Re: Katolicki Poradnik Wyborców

Post autor: Lechita » 03-10-11, 22:18

Damiano, przeczytaj najpierw post Twina z 3 strony i sprawdz najpierw co Twin mi imputuje. Na takim poziomie dyskusja jest niemozliwa, ponieważ Twin przypisuje mi poglądy, które nie są moimi a które są efektem jego wyobraźni. Gdzie napisałem o nawracaniu siłą i na jakiej podstawie ma pewność, że nie czytałem materiałów, które poddaje pod dyskusję. Tak, że proszę Cię Damiano, nie terminuj, tylko czytaj i sądź sprawiedliwie i obiektywnie.

Awatar użytkownika
KubaCh
Administrator
Posty: 1325
Rejestracja: 21-10-08, 09:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Katolicki Poradnik Wyborców

Post autor: KubaCh » 03-10-11, 22:46

Panie i Panowie - koniec z dyskusją o masonach, zamachach na WTC i iinnych bzdurach - jako administrator zamykam ten wątek (przynajmniej do czasu wyborów czyli na tydzień). Wydaje mi się, że wszystko co ważne w tym wątku zostało już napisane.

Zablokowany