Radio Józef

Teksty jakie zamieściłem w tym roku na swoich blogach: www.polonus.alleluja.pl, www.polon.us, www.hiob.us i www.jaskiernia.com
Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Radio Józef

Post autor: Alex » 14-11-09, 07:36

Zbyszek Michał pisze:Może jest cień nadziei (a może nawet i coś więcej)


Hura, oby tylko audycje były archiwizowane i udostępniane dla takich jak my - prowincjuszy ;-)

.

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Radio Józef

Post autor: Zbyszek Michał » 14-11-09, 11:22

Raczej będą to w większości powtórki. To już dużo, ale pytanie czy uruchomią produkcję.
Jezu ufam Tobie!

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Radio Józef

Post autor: Alex » 14-11-09, 19:37

Zbyszek Michał pisze:Raczej będą to w większości powtórki
No niech by nawet powtarzali. Wiele audycji nie traci na aktualności: Prawdziwa historia, Ze skarbca Kościoła, nawet Katechizm Poręczny może być na czasie. A gdyby tak udostępniono jeszcze te audycje, których teraz nie ma w archiwum, np. z prof. Świderkówną, czy audycje ks. Orzechowskiego to byłoby czego słuchać.
Może jeszcze nie wszystko stracone...

.

Awatar użytkownika
Anula
Przyjaciel forum
Posty: 208
Rejestracja: 12-11-07, 19:56
Lokalizacja: Szczecin

Re: Radio Józef

Post autor: Anula » 14-11-09, 20:02

Ależ stęskniłam się za tymi głosami :-) :-) I za sygnałem: To jest Radio Józef

Dzięki Zbyszku. :)
... Bądż wola Twoja ... od narodzin ... i niech będzie tak już na zawsze ...

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Radio Józef

Post autor: Alex » 28-11-09, 18:26

Jak już wspomniał Zbyszek Michał rusza drugi, internetowy, kanał Radia Plus - z repertuarem "starego" Józefa.
W niedzielę - po kilkunastu dniach testów - zapowiedziano inaugurację:

"W niedziele 29 listopada - pierwszą niedzielę adwentu 2009 - oficjalnie startuje specjalny kanał internetowy RPW2.
Na prośbę słuchaczy udostępniamy archiwum rozgłośni Archidiecezji Warszawskiej zgromadzone w czasie 10 letniej działalności w siedzibie przy ulicy Łazienkowskiej.
Będą to głównie dawne pozycje programowe o charakterze formacyjnym, ewangelizacyjnym i edukacyjnym. Audycje archiwalne będą ubogacane obecnie produkowanymi oraz utworami z gatunku popularnie określanego muzyką chrześcijańską. Ten kanał programowy będziemy również wykorzystywać do transmisji wydarzeń lokalnych, koncertów, w których Radio PLUS WARSZAWA będzie uczestniczyło.

Uświadamiamy, że ze względu na archiwalny charakter programu mogą się w nim czasem pojawiać treści zdezaktualizowane.
Kanał we wstępnej fazie działać będzie w wersji testowej, prosimy więc o wyrozumiałość w momencie pojawiania się problemów technicznych.

Drugi kanał internetowy RADIA PLUS WARSZAWA RPW2 choć przygotowywany jest przez wolontariuszy wymaga nakładów finansowych.
Bardzo prosimy o wsparcie tej inicjatywy poprzez darowizny. Szczegóły na naszej stronie www oraz w sekretariacie radia.
Za wszelką pomoc dziękujemy.

Miłego dnia i owocnego słuchania.
"
( http://www.pluswarszawa.pl/?t_id=870 )

Adres strumienia -

dla Winampa: http://www.plusjozef.pl/rpw2_server1.pls
dla Windows Media Player: http://www.pluswarszawa.pl/rpw2_wmp.asx

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Radio Józef

Post autor: Zbyszek Michał » 29-11-09, 19:50

Jednak ze wsparciem radziłbym daleko posuniętą ostrożność. Nie ma żadnej kontroli nad tymi pieniędzmi, a intencje Zetki są wątpliwe.
Jezu ufam Tobie!

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Radio Józef

Post autor: Alex » 29-11-09, 21:42

Zbyszek Michał pisze:Jednak ze wsparciem radziłbym daleko posuniętą ostrożność. Nie ma żadnej kontroli nad tymi pieniędzmi, a intencje Zetki są wątpliwe.
No właśnie, jak to jest? Fundacja już nie ma w nazwie "Radio Józef", czy to oznacza, ze pieniądze idą do jednego worka Plusa? Masz jakieś wiadomości na ten temat?

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Radio Józef

Post autor: Zbyszek Michał » 30-11-09, 09:25

Z tego co pamiętam, Kościół nie ma nic do powiedzenia w tym funduszu :-( . Jest on absolutnie poza kontrolą.
Jezu ufam Tobie!

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Radio Józef

Post autor: Alex » 30-11-09, 12:51

Zbyszek Michał pisze:Z tego co pamiętam, Kościół nie ma nic do powiedzenia w tym funduszu :-( . Jest on absolutnie poza kontrolą.
To niesamowite, a tak zapewniano, ze w Fundacji jest przedstawiciel kościelny gwarantujący właściwe przeznaczenie środków. A tu po cichutku zniknęła i nazwa radia i fundacja straciła tożsamość.
Czyżby scenariusz od samego początku zakładał taki rozwój wypadków? Teraz już tylko czekać aż zaczną spadać z ramówki poszczególne audycje i nie będzie się można nawet upomnieć o Radio Józef, bo takiego radia już nie ma.
Muszę przyznać, Zbyszku, ze miałeś rację co do dziwnej "strategii" dawnych właścicieli tej stacji....

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Radio Józef

Post autor: Zbyszek Michał » 30-11-09, 13:45

Alex pisze:Muszę przyznać, Zbyszku, ze miałeś rację co do dziwnej "strategii" dawnych właścicieli tej stacji....
i z tym byłbym ostrożny :-). Choć wiele wskazuje na cyniczne postępowanie, to nie ma co osądzać. Raczej wskazana jest ostrożność,a nade wszystko modlitwa i samodzielne działanie :-)
Jezu ufam Tobie!

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Radio Józef

Post autor: Alex » 30-11-09, 14:19

i z tym byłbym ostrożny :-) . Choć wiele wskazuje na cyniczne postępowanie, to nie ma co osądzać. Raczej wskazana jest ostrożność,a nade wszystko modlitwa i samodzielne działanie :-)
Ja nie osądzam, nawet bałabym się użyć słowa "cyniczne". Mówiąc o dziwnej strategii miałam raczej na myśli brak tej strategii, wizji - co kiedyś podkreślałeś.

Te wszystkie krytyczne myśli nasunęły mi się któregoś dnia gdy otworzyłam stronę i w logo radia nie zobaczyłam już "Józef". Wszystkie poprzednie zmiany odbyły się po jakichś bojach, dyskusjach itp. A to ostateczne pozbycie się Józefa odbyło cichutko, bez rozgłosu - no, chyba, że to ja coś przeoczyłam.

Zbyszek Michał
Przyjaciel forum
Posty: 964
Rejestracja: 14-10-08, 10:17
Lokalizacja: qq

Re: Radio Józef

Post autor: Zbyszek Michał » 30-11-09, 14:21

Bardziej siebie tłumaczyłem :mrgreen:
Jezu ufam Tobie!

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Radio Józef

Post autor: Alex » 30-11-09, 14:33

A ja siebie ;-)

Promyczkiem nadziei jest dla mnie internetowy kanał - czyli na miejscu są ludzie, którzy mają jakiś pomysł i coś robią. Nam pozostaje modlitwa...

Pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony 01-01-70, 01:00 przez Alex, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ