Prośba o modlitwę

Teksty jakie zamieściłem w tym roku na swoich blogach: www.polonus.alleluja.pl, www.polon.us, www.hiob.us i www.jaskiernia.com
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Prośba o modlitwę

Post autor: hiob » 06-08-05, 02:00


<font color=purple><font size=3>Bardzo proszę wszystkich, którzy przeczytają te słowa o modlitwę w intencji taty Inki, jej samej i całej jej rodziny. Tata Inki jest w poważnym stanie, walczy o życie. Nie znam żadnych szczegółów i nie są one teraz ważne, ważne jest, żeby pomóc im naszą modlitwą. Naprawdę proszę o to. Choćby zwykłe, proste westchnięcie do Wszechmogącego, choćby jedno "Ojcze nasz"&#8230; cokolwiek możecie. Dziękuję Wam za to w imieniu swoim i Inki. </font size>
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
zbyszek17
Przyjaciel forum
Posty: 16
Rejestracja: 17-11-15, 15:38
Lokalizacja: Piaseczno / okolice

Post autor: zbyszek17 » 23-01-17, 19:09

Bardzo proszę o modlitwę w intencji o zdrowie Kasi .
Dziękuje zbyszek17

dexi
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 27-03-17, 16:19

Post autor: dexi » 12-05-17, 13:18

Witam, chciałem poprosić o modlitwę w mojej intencji, by Bóg przyjął mnie u siebie, by przebaczył mi grzechy, które popełniłem, by pozwolił mi otrzymać łaski zbawienia a także o czas, bym mógł jeszcze trochę dni, tygodni, miesięcy spędzić na Ziemi i naprawić krzywdy jakie wyrządziłem mu jak i bliskim.

inquisitio
Przyjaciel forum
Posty: 92
Rejestracja: 14-01-13, 13:54
Lokalizacja: Chelm

Post autor: inquisitio » 16-05-17, 15:42

Dexi ,Bóg juz Ci odpuścił :)
Twoja prośba tak naprawdę jest wola Ojca , który Cię wzywa . Skoro dostrzegasz ze coś jest w Twoim życiu nie tak, znaczy ze nie jesteś taki zły jak Ci się wydaje .
Jeżeli jesteś katolikiem to dopelnij radości Pana i daj się mu dotknąć ostatecznie w konfesjonale.

Wspieram modlitwą.
Ostatnio zmieniony 16-05-17, 15:43 przez inquisitio, łącznie zmieniany 1 raz.

Marek MRB
Administrator
Posty: 1320
Rejestracja: 22-03-11, 00:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Marek MRB » 17-05-17, 07:28

Amen
pozdrawiam serdecznie
Marek
www.analizy.biz

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

Civic
Przyjaciel forum
Posty: 5
Rejestracja: 01-10-14, 17:39
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Civic » 31-08-17, 15:25

Witam. Bardzo was proszę o modlitwę za moją babcię która ma 78 lat i ma problem z nogami i ogólnie jest z nią zle a moja mama się boi że to już koniec jest bo mało co z nią kontakt jest. W szpitalu leży ale nawet jej kroplówki nie dali..... A odwodniona

Pozdrawiam i proszę o modlitwę o poprawę stanu ponieważ wiem że modlitwa własnie wielu ludzi ma siłę w pojedynkę nie ma tej mocy babcia wierząca chodziła do Kościoła codziennie ale niestety modlitwy jej nie zostały wysłuchane i cierpi.

Marek MRB
Administrator
Posty: 1320
Rejestracja: 22-03-11, 00:44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Marek MRB » 08-10-17, 10:41

Kochani, bardzo Was proszę o modlitwę za Moją Zonę, Marzenkę.
Ma kolejny atak choroby, na którą cierpi.
Byłbym też wdzięczny za modlitewne wsparcie mnie w tej sytuacji.
pozdrawiam serdecznie
Marek
www.analizy.biz

RECEPTĄ NA AKTYWNĄ ROLĘ KOŚCIOŁA, JAKĄ MA ON DO SPEŁNIENIA, NIE JEST JEGO REFORMA, DO CZEGO WZYWAŁY KOŚCIOŁY PROTESTANCKIE, ALE POSŁUSZEŃSTWO, DO CZEGO WZYWAŁ KOŚCIÓŁ WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKI

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 08-10-17, 21:11

Matko Boska Nieustającej Pomocy, Twój Boski Syn, którego na ręku trzymasz, wysłuchuje każdą Twoją prośbę.

Poleć Mu także chorego, za którego dzisiaj w pokorze modlę się do Ciebie.

Rzeknij tylko słowo, a chory wróci do zdrowia.

Nie odmawiaj mi tej łaski, chorzy mają szczególne prawo do Twej dobroci.

Proś przeto Jezusa, aby nam to drogie życie zachował.

Ty sama bądź dla chorego dobrą i miłosierną Lekarką, a przy Twojej Pomocy z pewnością odzyska utracone siły. Gdyby jednak Bóg, którego wola rządzi światem, inaczej postanowił, wspomóż, o Matko, chorego i daj mu siłę, aby przyjął kielich goryczy i zdał się spokojnie na rozporządzenia Boga Wszechmocnego.

Daj mu cierpliwość, broń od rozpaczy, Matko, Ty jesteś tak potężna, możesz nas pocieszyć.

Jesteś Matką Najlepszą, pragniesz nas uratować.

Wysłuchaj więc nas łaskawie i przyjdź nam z pomocą. Amen

Awatar użytkownika
Mariuszz
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 19-06-17, 20:41
Kontakt:

Post autor: Mariuszz » 11-10-17, 16:38

Marku polecam Twoją żonę w modlitwie Panu, poproszę również o modlitwę członków naszej forumowej Róży różańcowej.
Ostatnio zmieniony 11-10-17, 16:38 przez Mariuszz, łącznie zmieniany 1 raz.

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 17-01-18, 20:18

Słyszałam dziśpodczas audycji na yt prośbęo modlitwę za czyjegoś Dziadka, który się zatruł, więc teżprzynoszę, prosząc o łaskęzdrowia dla Dziadka.

I korzystając z okazji dziękujęWam za modlitwy o Jasia :) i nadal proszęo modlitwy za moją Rodzinę i w intencji Bogu wiadomej :angel:

inquisitio
Przyjaciel forum
Posty: 92
Rejestracja: 14-01-13, 13:54
Lokalizacja: Chelm

Post autor: inquisitio » 19-01-18, 17:04

We wszystkich wymienionych intencjach + + +
Serviam

mamamondfa

Post autor: mamamondfa » 30-01-18, 08:31


ODPOWIEDZ