Radio przez Internet

Teksty jakie zamieściłem w tym roku na swoich blogach: www.polonus.alleluja.pl, www.polon.us, www.hiob.us i www.jaskiernia.com
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Radio przez Internet

Post autor: hiob » 26-06-05, 02:00

<br> Mówiąc o radiu... Przybywa ciągle linków do rozgłośni radiowych na mojej stronce. Są one w menu, po lewej, w dziale "POLSKOJĘZYCZNE STACJE RADIOWE I PROGRAMY AUDIO". Są one ułożone w takiej kolejności, w jakiej je zamieszczam, nie według alfabetu, czy innych kryteriów. Nie wszystkie też używają tych samych programów do odtwarzania, ale myślę, że mając Window&#8217;s Media Player i Real Player lub Winampa można otworzyć wszystkie.

Te linki zamieściłem głównie z myślą o sobie i innych emigrantach. Ja korzystam z nich cały czas, w ciężarówce i w domu.

Ostatnio doszło mi kilka nowych, katolickich i nie tylko. Jest Radio Józef na żywo i Radio Fiat z Częstochowy, trzy różne linki do Radia Niepokalanów i link do telewizji Trwam. Z niechrześcijańskich rozgłośni doszedł link do Antyradia 94, trochę kontrowersyjnej rockowej stacji i Radia WAWa, grającej tylko polską muzykę. Te stacje, wraz z jednym z linków do Radia Niepokalanów nadają nawet w stereo.

Zapraszam do korzystania z tej formy kontaktu z Polską mową, muzyką i wydarzeniami w Polsce. Chętnie też, może na <a href=" http://free4web.pl/3/?103633 "target="_blank"><u> FORUM,</u></a> lub w księdze gości, zapoznałbym się z Waszymi opiniami na temat tej formy łączenia się z radiem. Czy ktokolwiek poza mną korzysta z tych linków i czy macie jakieś sugestie w tej sprawie?. Napiszcie. Życzę przyjemnego słuchania.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ