Będziecie w nienawiści u wszystkich z powod

Teksty jakie zamieściłem w tym roku na swoich blogach: www.polonus.alleluja.pl, www.polon.us, www.hiob.us i www.jaskiernia.com
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Będziecie w nienawiści u wszystkich z powod

Post autor: hiob » 15-11-04, 01:00

Muszę się jeszcze raz zająć sprawą tej osoby, która podszywa się pode mnie i pod członków mojej rodziny. Wydawałoby się, że każdy rozsądny człowiek od razu zauważyłby, że to nie jestem ja. Proszę zatem o rozsądek. Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie! (Mt 10,16). Nie zamieszczam na "randce" postów, nie bywam w ogóle na portalu "randka". Na czatach bywam tylko z zarejestrowanym nickiem: Na polchacie, na "Wiara.pl", "Zrodelko", "Adonai" "Nietolerancyjny" jestem zawsze jako "_hiob", na "Katoliku", "Opoce" i w "Izydorze" jako "hiob". Gdyby ktokolwiek podawał się za mnie z innym nickiem, to, możecie być pewni, nie jestem to ja. Szczególnie przykre jest, że ta osoba podaje się także za jakieś moje siostrzenice, na czatach, na których nigdy nie bywam, podając tam mój nr gg i adres tej strony. Jeżeli tak, drogi czytelniku, się tu dostałeś, to witam i zapraszam do czytania, ale uwierz mi, że nie ja to zaproszenie do Ciebie wystosowałem. Nie potrzebuję stosować takich metod. Nie reklamuję tu niczego. Nie chodzi mi o statystyki i o miliony, zawsze szukałem jednego człowieka. A tego, gdy będzie taka wola Boga, On sam mi tu przyprowadzi. Mam nadzieję, że cała ta sprawa ucichnie wkrótce. Albo jemu się znudzi, albo mnie się uda go zidentyfikować i rozwiązać problem. Mam tylko prośbę do osób, które natrafiły na jakiś post na "randce", lub w podobnym miejscu. Proszę o podanie mi linka mailem, albo przez gg, abym mógł poprosić o usunięcie go. Dziękuję i przepraszam wszystkich narażonych na zniewagi przez tego osobnika. Piotr.


Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ