WWW.HIOB.US

Teksty jakie zamieściłem w tym roku na swoich blogach: www.polonus.alleluja.pl, www.polon.us, www.hiob.us i www.jaskiernia.com
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

WWW.HIOB.US

Post autor: hiob » 24-01-04, 01:00

<font color="blue">Rok temu rozmawiałem na czacie o mojej pielgrzymce do Krakowa i jakiś facet zapytał mnie, czemu nie opiszę tego i nie umieszczę na swojej stronce. odpowiedziałem, że głównie dlatego, że nie mam pojęcia, jak to zrobić. On na to, że mi zrobi web page. Odpowiedziałem, że dobrze, trochę na "odczep się", nie bardzo wierząc, że coś z tego wyjdzie. Ludzie na czacie często coś obiecują, a po chwili nikt już nie pamięta. Ale Wicuś, bo takiego nicka miał ten przyjaciel słowa dotrzymał. Wkrótce stronka była gotowa. I przez kolejny rok wielokrotnie ją uaktualniał, wyrzucał wulgarne i obraźliwe wpisy do księgi gości, zajmował się nią.

W ostatnim czasie jest on bardzo zajęty, więc stąd pomysł tego miejsca. Nie ma ono na celu zastąpić tamtego, najwyżej uzupełnić. Tu mogę codziennie umieścić swoje przemyślenia, mogę coś napisać, nie zawracając Wicusiowi głowy. Ale to <a href=http://www.hiob.us> www.hiob.us</a> jest "moją" stronką. Dziękuję, Wicuś, za Twoją pracę i za wszystko, co dla mnie zrobiłeś.

Pamiętam, jak zawiadomiłem wszystkich na czacie, jak zaczęły się pierwsze odwiedziny, pierwsza setka osób... myślałem, że niewiele więcej ludzi tam wejdzie, w końcu mam dość ograniczoną ilość znajomych. Tymczasem wygląda na to, że rocznica istnienia stronki zbiegnie się z odwiedzinami dziesięciotysięcznego gościa. Wiem, że nie każdy tam cokolwiek przeczytał, wiem, że wiele z tych tysięcy wejść to odwiedziny tych samych osób i wiem, że 10 000 wejść w roku to nie jest żaden rekord, ale dla mnie jest to zdumiewające, że tyle osób jednak odnalazło to miejsce.

Dziękuję Wam wszystkim, dziękuję za uwagi, za słowa podziękowania, za krytykę. Dziękuję zwłaszcza Wicusiowi za jego pracę. Dziękuję za Wasze modlitwy i proszę o więcej. I proszę o zaglądanie na moje stronki i polecanie ich innym. Razem przekazujmy dalej naukę naszego Pana i odpowiadajmy na wezwanie Jana Pawła II do nowej ewangelizacji. Dziękuję z całego serca.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ