Odzyskane zdjęcia z fotosika.

Forum dla moich przyjaciół ze szkoły
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Odzyskane zdjęcia z fotosika.

Post autor: hiob » 11-03-13, 01:54

Przedszkole nr 80.

Na pierwszej fotce jestem górolem, co tak piknie tańcuje, na drugiej fotce "bawimy się w dom" i choć Grażynka też tam ze mną chodziła, bawię się z jakąś inną laską. (Ja to ten pierwszy z lewej)

Obrazek Obrazek

Liceum, lata 1972-76

Janka Warzecha-Młynarczyk to ta operowana, a "lekarze" to, od prawej, Marek Młynarczyk, Marek Chociej i Marek Wieczorek.

Obrazek

"Kazek", czyli Krzyś Kurdziel, zawsze skory do zabawy i wygłupów. Pewnie jak większość z nas w tym wieku.

Obrazek

Medjugorie, rok 1999 lub 2000. Spotkanie z Wainem Weiblem:

Obrazek

Zdjęcie z reklamówki szpitala, w którym urodziła się Victoria. Reklamuj ona mini-mieszkanko obok Intensywnej Terapii Noworodków, gdzie rodzice mogą mieszkać parę dni ze swym dzieckiem specjalnej troski, przed opuszczeniem szpitala. My byliśmy pierwszymi mieszkańcami tego apartamentu i stąd załapaliśmy się na jego reklamówkę.

Obrazek

Beata Nowak - Deskur i Andrzej Deskur, przyjaciele mojego siostrzeńca. Gdy to zdjęcie było zrobione, Beata była po swoim debiucie w Liście Schindlera, a Andrzej starał się dostać do szkoły teatralnej. Dziś oboje są aktorami, mieszkają w Warszawie, Beata Deskur pracuje też w TV Religia.

Obrazek




Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 11-03-13, 06:53 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
ssmichigan
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 21-03-14, 02:45
Lokalizacja: Detroit, MI
Kontakt:

Re: Odzyskane zdjęcia z fotosika.

Post autor: ssmichigan » 11-08-19, 01:14

Witaj Hiobie!

Czy możesz podzielić się z nami Twoimi zdjęciami zaraz po emigracji i z lat 90-tych? Większość zdjęć już nie działa a były to piękny wczasy w USA. Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ