LATA 2001-2008 JAK TERAZ WYGLĄDAMY?

Forum dla moich przyjaciół ze szkoły
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

LATA 2001-2008 JAK TERAZ WYGLĄDAMY?

Post autor: hiob » 04-01-08, 19:37

Trochę zdjęć ze spotkania w 30 lat po ukończeniu naszej edukacji w Ósmym Zakładzie im. Stanisława Wyspiańskiego. Mnie, niestety, nie było, ale miałem tam swojego osobistego korespondenta. :-D Jak ktoś ma więcej fotek, niech podrzuci.

[center] Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



[/center]
Ostatnio zmieniony 09-10-08, 15:35 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

SPOTKANIE W VANCOUVER

Post autor: hiob » 04-01-08, 19:48

Spotkanie z Lutkiem (Andrzejem Lucińskim) w Vancouver, w 2006. Andrzej się ostatnio przeniósł na wschód Kanady. Trochę szkoda, bo nie mam pretekstu do ponownego odwiedzenia tego przepięknego miasta.

[center] Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[/center]
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

LATA 2001-2008 JAK TERAZ WYGLĄDAMY?

Post autor: hiob » 05-01-08, 05:03

Władek Pociej na weselu swojej bratanicy i siostrzeńca Grażynki Bochenek. Władek w białej koszuli, bez marynarki, z bratem i ich tatą. Na trzecim zdjęciu z siostrą Grażynki, mamą pana młodego. Rok 2004:

Obrazek Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: LATA 2001-2008 JAK TERAZ WYGLĄDAMY?

Post autor: hiob » 07-01-08, 03:13

A to parę zdjęć Joasi Suchowiak. Na Key West na Florydzie, na Manhattanie i w Krakowie na inauguracji nowego roku akademickiego 2007 i z córką w samochodzie:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 07-01-08, 15:16 przez hiob, łącznie zmieniany 1 raz.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: LATA 2001-2008 JAK TERAZ WYGLĄDAMY?

Post autor: hiob » 07-01-08, 03:17

I ja, na dróżkach w Kalwarii,w roku 2004. Na trzecim zdjęciu z ojcem Johnem Gibbsonem, kuzynem Mela, twórcy "Pasji". Był on w Czernej w 2004. roku i miałem okazję pomagać trochę jako tłumacz. Ojciec John zna kilka języków, ale polskiego dopiero się uczył. W Niedzielę Miłosierdzia spowiadał w Łagiewnikach, a ja pomogłem mu tam trochę w tym, żeby się nie pogubił:


Obrazek Obrazek Obrazek

Tutaj jest link do czyjegoś bloga cytującego wspomnienia ojca Johna z innego okresu jego posługi:

http://blog.wiara.pl/wieniu/2007/05/16/ ... jca-johna/

Poza tym zapis czata z "Katolika" z ojcem Gibsonem:

http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&id=804

...i moje wspomnienia ze spotkania z nim:

http://polonus.livenet.pl/viewtopic.php?t=433

A te zdjęcia nie mają nic wspólnego ani ze mną, ani z naszą klasą, ani w ogóle z niczym. Ale ponieważ gdzieś je chciałbym zamieścić, a zrobiłem je w Czernej, gdy spotkałem Gibsona, to przy okazji je tutaj wkleję. Powód? Bardzo mi się podoba napis na tej nagrobnej płycie jakiegoś polskiego generała, dowódcy Legii Litewskiej w Powstaniu Listopadowym. Konkretnie podoba mi się ta "cholera, nieodłączna towarzyszka Moskali" :lol: :-D

Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: LATA 2001-2008 JAK TERAZ WYGLĄDAMY?

Post autor: hiob » 09-04-08, 08:58

Spotkanie w tym roku. Jacek Kalinski, Marta Kozłowska (teraz oczywiście Kalinska) i ja. Zdjęcie zrobione w mieszkaniu Andrzeja, brata Jacka, w Charlotte.

Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: LATA 2001-2008 JAK TERAZ WYGLĄDAMY?

Post autor: hiob » 08-10-08, 23:29

Rozmowa, jaką odbyłem 5 minut temu na bazie firmy Polmax w Chicago. Podchodzi do mnie jakiś facet i pyta: -Kraków?
-Tak. -odpowiadam. -Ty też?
-Też. Mieszkam na Szlaku, a dawniej na Brodowicza.
-O, to niedaleko mnie. Ja mieszkałem na Mogilskiej.
-To może chodziłeś do ósemki?
-Tak, opowiedziałem. A ty z którego roku i do której klasy chodziłeś?
- Ja jestem z 1957. a chodziłem do klasy pani Pająkowej.
W tym momencie wypadły mi z rąk klucze jakie trzymałem w ręce i zacząłem się śmiać.
-To w takim razie chodziliśmy do jednej klasy...

I w taki sposób w Chicago, 36 lat po zakończeniu podstawówki, spotkałem ponownie Kazka Kuśnierza. A poniżej są fotki z naszego spotkania. ;-)

Obrazek Obrazek
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ