Programy z wolnymi ładunkami

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Wiktor
Przyjaciel forum
Posty: 409
Rejestracja: 29-01-08, 21:46
Lokalizacja: Ziemia

Programy z wolnymi ładunkami

Post autor: Wiktor » 01-04-09, 19:01

Witaj Hiobie. Od paru dni dręczyło mnie takie pytanko, które chcę teraz zadać. Wiem Hiobie, że gdy szukasz ładunków dzwonisz do Brokerów (nie wiem czy to tak się pisze). Ale czy u was w USA, jest jakiś program z giełdą ładunków? U nas w Europie jest program TRANS, program jest bezpłatny lecz trzeba podać szczegółowe dane firmy np. NIP, REGON itp. Jeżeli nasze konto jest w pełni zarejestrowane można zamieszczać, jak przyjmować zlecenia. Pytam się o to gdyż mnie to ciekawi. Pozdrawiam ;-)

Konrad Wilusz
Przyjaciel forum
Posty: 62
Rejestracja: 09-11-08, 13:29
Lokalizacja: wrocław

Re: Programy z wolnymi ładunkami

Post autor: Konrad Wilusz » 02-04-09, 22:17

Kenworth w 900- the best tuck ever made

Wiktor
Przyjaciel forum
Posty: 409
Rejestracja: 29-01-08, 21:46
Lokalizacja: Ziemia

Re: Programy z wolnymi ładunkami

Post autor: Wiktor » 02-04-09, 22:20

Dzięki Konradzie za informacje. W temacie do którego dałeś mi linka, znalazłem odpowiedź na moje pytanie :-) Dziękuje i Pozdrawiam

Konrad Wilusz
Przyjaciel forum
Posty: 62
Rejestracja: 09-11-08, 13:29
Lokalizacja: wrocław

Re: Programy z wolnymi ładunkami

Post autor: Konrad Wilusz » 02-04-09, 22:39

A mógłbyś podać linka albo napisać coś o tym programie TRANS?
Kenworth w 900- the best tuck ever made

Wiktor
Przyjaciel forum
Posty: 409
Rejestracja: 29-01-08, 21:46
Lokalizacja: Ziemia

Re: Programy z wolnymi ładunkami

Post autor: Wiktor » 03-04-09, 07:43

Tak oczywiście, proszę: http://trans.eu/pl/?gclid=CNeb2pSA1JkCFQsJ3wodmEHMWA

Jeżeli dokonasz pełnej rejestracji, wyślesz NIP itp. to będziesz miał numery kontaktowe. Nie wiem czy pisze ile kosztuje, czy trzeba zadzwonić. Ale program przyjemny w użytkowaniu. Po pełnej aktywacji możesz również zobaczyć listę dłużników.

Pozdrawiam ;-)

Olo
Przyjaciel forum
Posty: 65
Rejestracja: 03-04-08, 22:17
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Programy z wolnymi ładunkami

Post autor: Olo » 05-04-09, 00:17

Wiktor pisze:Witaj Hiobie. Od paru dni dręczyło mnie takie pytanko, które chcę teraz zadać. Wiem Hiobie, że gdy szukasz ładunków dzwonisz do Brokerów (nie wiem czy to tak się pisze). Ale czy u was w USA, jest jakiś program z giełdą ładunków? U nas w Europie jest program TRANS, program jest bezpłatny lecz trzeba podać szczegółowe dane firmy np. NIP, REGON itp. Jeżeli nasze konto jest w pełni zarejestrowane można zamieszczać, jak przyjmować zlecenia. Pytam się o to gdyż mnie to ciekawi. Pozdrawiam ;-)
Witam
Trans jako program jest bezpłatny ale samo korzystanie z bazy ładunków po okresie próbnym jest płatne.
Pozdrawiam

Wiktor
Przyjaciel forum
Posty: 409
Rejestracja: 29-01-08, 21:46
Lokalizacja: Ziemia

Re: Programy z wolnymi ładunkami

Post autor: Wiktor » 05-04-09, 08:08

Olo, racja zapomniałem że po okresie próbnym trzeba płacić. Nie korzystałem z tego bo mi to nie jest potrzebne :-] Pozdrawiam

ODPOWIEDZ