Czy to możliwe ?

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
rafał5000
Przyjaciel forum
Posty: 82
Rejestracja: 14-02-11, 10:42
Lokalizacja: sławków

Czy to możliwe ?

Post autor: rafał5000 » 29-04-11, 19:54

Witaj hiobie mam takie pytanie tylko nie wiem jak zapytać ,to może napisze o co mi chodzi
Jeżdżę trochę po Polsce autkiem dostawczym i osobowym co jest pod ręka to jadę i mam taki problem . Jadąc do Częstochowy albo w okolice ,generalnie przejeżdżając zawsze mam jakiś problem z autem dostawczym . Raz wyleciał olej , drugi raz wywaliło wodę ,a za trzecim razem to zepsuł się agregat . W osobowym niema takiego problemu a w dostawczym jest . Sądzę ze te auto jest "przeklęte" . Można to jakoś sensownie wytłumaczyć

z góry dzięki za odpowiedz

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Czy to możliwe ?

Post autor: hiob » 29-04-11, 20:08

rafał5000, auto to tylko auto. Mechanizm. Po prostu masz, moim zdaniem, nieudany egzemplarz. Może był montowany w poniedziałek, po jakiś popularnych imieninach. :-D Jak wszystko w końcu naprawisz, kłopoty się skończą. Ja bym się tu nie dopatrywał niczego więcej.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

rafał5000
Przyjaciel forum
Posty: 82
Rejestracja: 14-02-11, 10:42
Lokalizacja: sławków

Re: Czy to możliwe ?

Post autor: rafał5000 » 29-04-11, 20:57

A Częstochowa niema z tym nic wspólnego bo tylko w tym mieście mnie się psuje

Awatar użytkownika
Arturo
Przyjaciel forum
Posty: 513
Rejestracja: 30-10-10, 19:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy to możliwe ?

Post autor: Arturo » 29-04-11, 21:47

Rafale!
Być może to przypadek. No ale jeśli czujesz gdzieś w głębi duszy że to nie był przypadek, to cóż stoi na przeszkodzie abyś kiedyś wybrał się na Jasną Górę. Ze Sławkowa masz nie daleko. W któreś niedzielne popołudnie możesz się wybrać z rodzina lub sam, jak wolisz.
Pomodlisz się przed Jej obrazem własnymi słowami, opowiesz Jej co Cię trapi.

Pozdrawiam
Artur

Kamil
Przyjaciel forum
Posty: 25
Rejestracja: 24-10-07, 22:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy to możliwe ?

Post autor: Kamil » 30-04-11, 01:33

Kiedyś jechałem przez Częstochowę do Warszawy, jako że już spory kawałek przejechałem, postanowiłem wstąpić na Jasną Górę. Jak wróciłem, okazało się, że klimatyzacja w aucie przestała działać i resztę drogi do stolicy musiałem pokonać w straszliwych męczarniach :(

Ale ja wcale nie sugeruję, że Częstochowa jest... pechowa? ;-)

ODPOWIEDZ