Jestem oszukany przez życie

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Crow
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 10-09-10, 13:54
Lokalizacja: moge wiedziec kim jestem

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Crow » 03-02-12, 09:56

Ada, historia Twojej przyjaciółki jest bardzo smutna i szczerze współczuję że to stało się tak, cieszę się ze wszystko z nią już w porządku.
Nie będę robić offtopu co do Arabów, ale powiem tyle że to wszystko działa tak iż świat jest jednym wielkim konkursem piękności, teraz dla większości kobiet nie liczy się to iż ktoś ma dobre serce, jest uczuciowy itp.Miałem trochę dziewczyn w życiu i wciąż zastanawiam się czemu to wszystko jest jednym konkursem pięknośći, kobiety z którymi się spotykałem były puste jak studnia bez wody, (mam dzisiaj urodziny, dzwonił chrzestny i musze iść do niego bo mnie woła, jak wróce to skończę pisać) (No a jakże by inaczej, dostałem flaszkę.Witamy w Polsce... :D ) , wracając do tematu to wszystko działa tak iż jeśli facet nie jest wystarczająco atrakcyjny dla kobiety to już na starcie jest olany, nie wiem, być może ja na takie puste kobiety trafiałem które leciały tylko na wygląd, jak już wiele razy wspominałem jestem bardzo chudy i niektóre to kręciło to zadawały się ze mną a niektóre już na starcie waliły ''spadaj frajerze'' konkurs piękności trwa każdego dnia niestety, a co do tych miejsc o których mówiła Ada abym tam poszedł no cóż, zastanowię się.Zobaczę co będzie dalej, mam nadzieję że wszystko mi się jakoś ułoży.
Ostatnio zmieniony 03-02-12, 10:15 przez Crow, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 03-02-12, 13:38

Drogi Crow - wszyscy jestesmy pusta studnia bez dna, jesli myslimy tylko o sobie.
Bog wypelnia studnie - ale tylko On.
Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w takim dobrym dniu Twoich urodzin.
konik

Ada
Przyjaciel forum
Posty: 1066
Rejestracja: 06-09-10, 15:20
Lokalizacja: Radom

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Ada » 05-02-12, 21:02

Przyłączam się do życzeń Konika, życzę Ci wszystkiego najlepszego Crow. Ciesz się kochany, nie wszyscy mogli dożyć urodzin, które Ty obchodzisz.
Crow pisze:jeśli facet nie jest wystarczająco atrakcyjny dla kobiety to już na starcie jest olany,
Crow, tak działa ludzkie pożądanie. To jest naturalne i tu nie chodzi o to, czy jesteś chudy, czy gruby.

Przecież Ty też masz jakiś określony profil kobiety, która może Ci się podobać. Nie sądzę, żeby podobały Ci się wszystkie kobiety. Jednym podobają się duże biusty, innym małe. Jednym podobają się kobiety delikatne nieśmiałe, innym wręcz przeciwnie, o obfitych kształtach i odważne. To jest naturalne, przeanalizuj to sobie na własnym przykładzie.

Stale staram się wpoić mojej przyjaciółce, żeby miała świadomość swojej atrakcyjności, bo uwierz mi, tu nie chodzi o wygląd, tylko o akceptację samego siebie. O to "coś", co jest atrakcyjne dla płci przeciwnej. I musisz wziąć pod uwagę, że dla części kobiet będziesz nieatrakcyjny. I nie ma w tym nic dziwnego.

Najzwyczajniej na świecie, jedne kobiety (podobnie jak mężczyźni) lubią szczupłych facetów, inne lubią grubasków. Np. mnie bardzo podobają się misie :mrgreen: . Mój mąż jest teraz ślicznym misiem :lol: .
Uwielbiam misie, moja połówka jest takim misiem. Ma świetny duży brzuszek.

To nie znaczy, że nie spojrzałabym na faceta, który nie jest misiem. Wszystko zależy od jego poczucia atrakcyjności. Podobali mi się mężczyźni, którzy wyglądali bardzo różnie. W pewnym momencie moje przyjaciółki mówiły mi wprost, że mam "spaczony" gust :lol: . Ponieważ wybierałam mężczyzn, którzy ...niby nie powinni podobać się takim kobietom, jak ja.

Ale mnie się podobali. Bardzo. Jeden z tych mężczyzn nie miał uszu. Nie był przystojny, atrakcyjny fizycznie. No... nie dla mnie :mrgreen: . Dla mnie był bardzo atrakcyjny. Miał niesamowicie męski spokojny i ciepły głos. I ...wyjątkowy pewny sposób bycia. To było coś, co mnie urzekło.

I każdy mężczyzna (zresztą kobieta również) może być atrakcyjny. Musi jedynie mieć tego świadomość. Z tego, co piszesz, jesteś atrakcyjny dla pewnej części kobiet. Gdybyś tylko wiedział, że jesteś kimś wyjątkowym dla Boga. Gdybyś miał świadomość, że jesteś kimś wyjątkowym... zupełnie inaczej patrzy się na człowieka, który kocha życie, kocha siebie samego. Ta energia... ta radość życia... to jest coś, co urzeka.

Rozumiem, że jest Ci trudniej. Każdy chciałby być pięknym i zdrowym człowiekiem, każdy chciałby wyglądać jak Brat Pitt albo Salma Hayek, ale tak nie jest. Zresztą, ci piękni ludzie też noszą brzemiona na duszy. Czasem uroda bywa przekleństwem, słyszałeś te słowa pewnie nie raz, i jest to prawda...

Nie stawiaj wszystkiego na urodę. To nie uroda, tylko to, co wypływa z wewnątrz. Znam kilka kobiet, które są niezwykle urodziwe i wciąż same. Bo niestety..., mają trudne charaktery... nie mają "tego czegoś".

Znam za to pewną kobietę, która jest mocno przy kości-co w dzisiejszych czasach nie jest również atrakcyjne- i nie może opędzić się od mężczyzn. Ale jest tak uwodzicielska, że... ja po prostu ginę przy niej jak w ciemnym lesie :lol: .

O to w tym wszystkim chodzi, o to coś, co możesz mieć w swoim wnętrzu-albo nie, to od Ciebie zależy.

...Właściwie wszystko zależy od Twojej bliskości z Bogiem. Jeśli uwierzysz, że jesteś pięknym człowiekiem...
"Starajcie się wpierw o Królestwo Boże, a wszystko inne będzie wam dane"

Ada

Alex
Przyjaciel forum
Posty: 1424
Rejestracja: 24-10-07, 22:24
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Alex » 06-02-12, 16:28

Ado, zgadzam się z tym, co napisałaś. Często widzimy siebie oczami innych, spojrzeniami, które potrafią ranić, widzą nas w krzywym zwierciadle.
Bardzo trudno jest się z tego wyzwolić, uwierzyć, że cała nasza wartość nie zawiera się tylko w naszej fizyczności, braku elokwencji, braku wykształcenia.
Na szczęście jest Ktoś w czyich oczach zawsze jesteśmy warci miłości. Problem tylko jak budować w sobie to poczucie wartości jeśli wcześniej nie nauczyli nas tego nasi najbliżsi.
Ostatnio zmieniony 01-01-70, 01:00 przez Alex, łącznie zmieniany 2 razy.
Dominus meus et Deus meus!

Ada
Przyjaciel forum
Posty: 1066
Rejestracja: 06-09-10, 15:20
Lokalizacja: Radom

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Ada » 08-02-12, 18:45

Alex pisze:Problem tylko jak budować w sobie to poczucie wartości jeśli wcześniej nie nauczyli nas tego nasi najbliżsi.
racja Alex, święta racja. Zupełnie inaczej jest z ludźmi, którzy mają dobrych rodziców, rodzeństwo, bliskich, którzy mówią:

jesteś piękna :-) , jesteś niesamowita, masz tyle uśmiechu w sobie...

i zupełnie inaczej, kiedy ciągle się słyszy: jesteś gruba, albo za chuda, jak wyglądasz? kto na ciebie spojrzy?

tak może skrzywdzić własny mąż, żona. Wiem to, bo słyszę jak są traktowane bliskie mi osoby przez ich małżonków. I jest to... okrutne, aż serce przeszywa. Ile trzeba mieć siły, żeby to znieść...
"Starajcie się wpierw o Królestwo Boże, a wszystko inne będzie wam dane"

Ada

Ada
Przyjaciel forum
Posty: 1066
Rejestracja: 06-09-10, 15:20
Lokalizacja: Radom

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Ada » 08-02-12, 18:49

Crow pisze:historia Twojej przyjaciółki jest bardzo smutna
wręcz przeciwnie, ja uważam, że jest bardzo szczęśliwa :-) . I bardzo wiele mówi o życiu i o Bogu.

Życie jest piękne. Ona też tego nie widziała. I nigdy by tego nie zrozumiała, gdyby udało jej się odebrać sobie życie.
"Starajcie się wpierw o Królestwo Boże, a wszystko inne będzie wam dane"

Ada

Crow
Przyjaciel forum
Posty: 101
Rejestracja: 10-09-10, 13:54
Lokalizacja: moge wiedziec kim jestem

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Crow » 22-02-12, 23:04

Jedna dziewczyna nie dawno napisała mi ''Smutno mi'' odpisałem jej że świetnie i szkoda że nie mogę jej zrobić zdjęcia, powiedziała że cieszy się że to na mnie nie działa i to wyróżnia mnie od innych facetów.Spytała czemu to na mnie nie działa, i próbowała mnie zmusić abym ją poprosił o jej zdjęcia, powiedziałem jej że mam to szczerze w du**e jak wygląda i nie musi wysyłać bo prosić nie zamierzam, znów się ucieszyła i powiedziała że nie jestem frajerem tak jak inni którzy jak potulne pieski ją o to błagali.Ciągle nie rozumiem fenomenu shit testów i po co kobiety tak bardzo sprawdzają psychikę facetów.Potem spytała mnie o poglądy religijne, dałem jej bardzo wymijającą odpowiedz.Potem spytała dlaczego zachowuję się jak gbur, odpowiedziałem że to dlatego iż już nie boję się że Bóg sprzątnie mnie z powodu mojej znieczulicy.Potem wyznała mi że jeszcze nigdy tak świetnie nie bawiła się przy żadnym facecie i że nie zamierza przerywać ze mną kontaktu. na prawdę dziwne, myślałem że to ją odrzuci a jednak nie.Ale kolega miał rację mówiąc mi ''Nie próbuj zrozumieć kobiet'' , od 1 marca będę miał pracę, napisałem sms-a do swojego przyszłego szefa z prośbą o trzymanie dla mnie miejsca, i powiedział że na pewno mnie przyjmie.Więc myślę że będzie dobrze.

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 26-02-12, 03:18

Trzymam kciuki :-D
konik

Awatar użytkownika
Lukee
Przyjaciel forum
Posty: 29
Rejestracja: 01-12-11, 21:19
Lokalizacja: Mińsk, Białoruś [BLR]
Kontakt:

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Lukee » 26-02-12, 14:35

:D

Ada
Przyjaciel forum
Posty: 1066
Rejestracja: 06-09-10, 15:20
Lokalizacja: Radom

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Ada » 26-02-12, 17:21

Gratuluję Crow!

To wspaniale :-D . Krok do przodu. Potem będzie następny i następny...
"Starajcie się wpierw o Królestwo Boże, a wszystko inne będzie wam dane"

Ada

ODPOWIEDZ