Kiedy zmiana ciężarówki?

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Lukee
Przyjaciel forum
Posty: 29
Rejestracja: 01-12-11, 21:19
Lokalizacja: Mińsk, Białoruś [BLR]
Kontakt:

Re:

Post autor: Lukee » 03-12-11, 09:35

Hiobie jak długo jeszcze ci posłuży Volvo :?: :?: Chodzi mi o to kiedy będziesz zmieniał :?: :?:
Лукээ
Не трэба абраз па Беларусi!!!

Awatar użytkownika
Wolnygosc
Przyjaciel forum
Posty: 91
Rejestracja: 12-03-11, 21:14
Lokalizacja: Łódź

Re:

Post autor: Wolnygosc » 03-12-11, 12:34

łuki225, jechałem wczoraj w kabinie gdy o to pytałeś i wnioskuję że nie uważałeś bo Hiob udzielił na to pytanie dość wyczerpującej odpowiedzi podczas trasy ;-)

W skrócie Hiob na pewno będzie chciał zatrzymać Volvo do czerwca przyszłego roku - wtedy planuje swój dwumiesięczny wyjazd do kraju i nie chciałby aby nowy truck stał nieużywany więc planuje zakup po tym terminie
Jeśli natomiast zakupi nowego trucka wcześniej wyjazd do Polski nie wchodziłby by wtedy w grę

Pozdrawiam

Bigoos
Przyjaciel forum
Posty: 182
Rejestracja: 30-07-10, 16:50
Lokalizacja: Stryków, PL

Re:

Post autor: Bigoos » 05-12-11, 15:24

Hi
Nie miałem wczoraj przyjemności jazdy z Hiobem, ale czy wypowiedział się może już co do następcy "naszego" Volvo?
He taught me how to watch, to fight and pray

Awatar użytkownika
Kapsiu
Przyjaciel forum
Posty: 79
Rejestracja: 03-02-10, 20:32
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re:

Post autor: Kapsiu » 05-12-11, 16:00

Ludzie, strasznie przezywacie tą wymianę troka, to już chyba 2 albo 3 temat o tym kiedy Hiob sprzedaje Volvo. Wyluzujcie się z tym trochę. Raz już było pisane w innym temacie co i jak, że wszystko jest uzależnione od ceny i ekonomii danego pojazdu a nie od tego, że waży 8 ton z tego 6 ton to chrom i ma znaczek KW na przodzie. Nie tędy droga w transporcie.

Awatar użytkownika
rower
Przyjaciel forum
Posty: 172
Rejestracja: 06-02-09, 21:25
Lokalizacja: Sanok

Re:

Post autor: rower » 10-12-11, 09:50

A co to trok?

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re:

Post autor: hiob » 11-12-11, 08:26

rower pisze:A co to trok?
Słownik Języka Polskiego PWN:

trok
1. «rzemień, pas, powróz, służący do wiązania, przywiązywania czegoś»
2. pot. «pasek, sznurek, tasiemka przyszyte do ubrania, służące do wiązania jego części»

:lol: ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Kapsiu
Przyjaciel forum
Posty: 79
Rejestracja: 03-02-10, 20:32
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re:

Post autor: Kapsiu » 11-12-11, 22:08

Z tego co mi się wydaję, to jest mówione z bardzo "Amerykanskim" akcentem słowo truck oznaczający ciężarówkę, które to nie tylko u mnie ale u wielu widzów Polskich trakerów na trasach Usa i Kandy powodują przelotne jak opady śniegu w Polsce ciarki na plecach :mrgreen:

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re:

Post autor: hiob » 12-12-11, 04:18

łuki225 pisze:Hiobie jak długo jeszcze ci posłuży Volvo :?: :?: Chodzi mi o to kiedy będziesz zmieniał :?: :?:
A tak w ogóle to wygląda na to, że na razie nie będę jej zmieniał. Po prostu ją sprzedam i pójdę pracować na etat.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Lukee
Przyjaciel forum
Posty: 29
Rejestracja: 01-12-11, 21:19
Lokalizacja: Mińsk, Białoruś [BLR]
Kontakt:

Re:

Post autor: Lukee » 28-01-12, 19:09

hiob pisze:
łuki225 pisze:Hiobie jak długo jeszcze ci posłuży Volvo :?: :?: Chodzi mi o to kiedy będziesz zmieniał :?: :?:
A tak w ogóle to wygląda na to, że na razie nie będę jej zmieniał. Po prostu ją sprzedam i pójdę pracować na etat.
Rozumiem ale pracujesz dla żony
Лукээ
Не трэба абраз па Беларусi!!!

Bigoos
Przyjaciel forum
Posty: 182
Rejestracja: 30-07-10, 16:50
Lokalizacja: Stryków, PL

Re:

Post autor: Bigoos » 30-01-12, 08:42

łuki225, Hiob będzie pracował na etacie, ale nie u żony, lecz w innej firmie, rozwożącej trucki po Stanach, ale to wszystko znajdziesz na forum
He taught me how to watch, to fight and pray

Awatar użytkownika
Lukee
Przyjaciel forum
Posty: 29
Rejestracja: 01-12-11, 21:19
Lokalizacja: Mińsk, Białoruś [BLR]
Kontakt:

Re:

Post autor: Lukee » 30-01-12, 12:05

Bigoos pisze:łuki225, Hiob będzie pracował na etacie, ale nie u żony, lecz w innej firmie, rozwożącej trucki po Stanach, ale to wszystko znajdziesz na forum
:arrow: No tak ale odszedł od żony??
Лукээ
Не трэба абраз па Беларусi!!!

Bigoos
Przyjaciel forum
Posty: 182
Rejestracja: 30-07-10, 16:50
Lokalizacja: Stryków, PL

Re:

Post autor: Bigoos » 30-01-12, 14:14

HaHaHa, Hiob nie odejdzie od swojej żony :)
Nie wiem jak to od strony technicznej będzie wyglądać, czy Totus Tuus trucking zawiesi działalność, czy jak, ale Hiob ma zamiar zacząć pracować w innej firmie niż firma dotychczasowa.
Jak będzie naprawdę, nikt nie wie, bo na chwilę obecną Hiob jest na pielgrzymce, jak wróci dowie się czy zacznie pracę. Chyba się nie mylę :)
He taught me how to watch, to fight and pray

Awatar użytkownika
Lukee
Przyjaciel forum
Posty: 29
Rejestracja: 01-12-11, 21:19
Lokalizacja: Mińsk, Białoruś [BLR]
Kontakt:

Re:

Post autor: Lukee » 30-01-12, 16:49

Bigoos pisze:HaHaHa, Hiob nie odejdzie od swojej żony :)
Nie wiem jak to od strony technicznej będzie wyglądać, czy Totus Tuus trucking zawiesi działalność, czy jak, ale Hiob ma zamiar zacząć pracować w innej firmie niż firma dotychczasowa.
Jak będzie naprawdę, nikt nie wie, bo na chwilę obecną Hiob jest na pielgrzymce, jak wróci dowie się czy zacznie pracę. Chyba się nie mylę :)
aaaaahaaaaaa
Лукээ
Не трэба абраз па Беларусi!!!

Awatar użytkownika
Kapsiu
Przyjaciel forum
Posty: 79
Rejestracja: 03-02-10, 20:32
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re:

Post autor: Kapsiu » 30-01-12, 18:15

lukee941 poczytaj trochę tematów na temat zmiany firmy przez hioba, obejrzyj sobie filmik na YT, tam jest wszystko.

P.S I proszę zmień avatar, bo ostatnio zastanawiałem się kiedy jak taki post napisałem, sugerując się avatarem :mrgreen:

ODPOWIEDZ