NA OSI wywiad z Hiobem

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
ka rol
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 22-10-11, 19:38
Lokalizacja: Tłuszcz

NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: ka rol » 28-01-12, 18:11

Szanowny Hiobie mam tylko jedno krótkie pytanie.Czy wywiad który ukazał się w TVN-turbo był w jakimś stopniu autoryzowany przez Ciebie ?
Rozumiem że nie jest to program o tematyce religijnej ale jestem zawiedziony tym co zobaczyłem i usłyszałem.
Pozdrawiam.

Jaruno
Przyjaciel forum
Posty: 120
Rejestracja: 27-08-08, 23:26
Lokalizacja: ,,,

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: Jaruno » 28-01-12, 18:22

Czemu jestes zawiedziony ?

Awatar użytkownika
Lukee
Przyjaciel forum
Posty: 29
Rejestracja: 01-12-11, 21:19
Lokalizacja: Mińsk, Białoruś [BLR]
Kontakt:

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: Lukee » 28-01-12, 19:04

ka rol pisze:Szanowny Hiobie mam tylko jedno krótkie pytanie.Czy wywiad który ukazał się w TVN-turbo był w jakimś stopniu autoryzowany przez Ciebie ?
Rozumiem że nie jest to program o tematyce religijnej ale jestem zawiedziony tym co zobaczyłem i usłyszałem.
Pozdrawiam.
Jesteś zawiedziony?? ... czemu ...
Лукээ
Не трэба абраз па Беларусi!!!

Baboon

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: Baboon » 28-01-12, 19:18

Da się to zobaczyć gdzieś w necie?

JJacek
Administrator
Posty: 353
Rejestracja: 17-05-11, 17:46
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: JJacek » 28-01-12, 19:37

Ale w nastepnym odcinku będzie cos o amerykańskim transporcie może będą tam jakieś materiały jak nagrywali hioba możę????? :->

Awatar użytkownika
Wolnygosc
Przyjaciel forum
Posty: 91
Rejestracja: 12-03-11, 21:14
Lokalizacja: Łódź

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: Wolnygosc » 28-01-12, 19:45

Wywiad z Hiobem w programie Na Osi jest tutaj - link dzięki uprzejmości użytkownika marek-krakow

http://www.youtube.com/watch?v=5pe4nC5Z9lk

Pozdrawiam

Grzesiek
Przyjaciel forum
Posty: 15
Rejestracja: 24-04-08, 20:42
Lokalizacja: Wolica woj.Świętokrzyskie

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: Grzesiek » 28-01-12, 20:21

łuki225 pisze:
ka rol pisze:Szanowny Hiobie mam tylko jedno krótkie pytanie.Czy wywiad który ukazał się w TVN-turbo był w jakimś stopniu autoryzowany przez Ciebie ?
Rozumiem że nie jest to program o tematyce religijnej ale jestem zawiedziony tym co zobaczyłem i usłyszałem.
Pozdrawiam.
Jesteś zawiedziony?? ... czemu ...
Wydaje mi się że może pozostać niedosyt choćby ze względu na takie szczegóły, jak brak podania docelowego adresu strony a tylko wspomnienie ze "jest jakaś strona".
Niestety podejrzewam że Hiob nie miał możliwości obejrzenia materiału wcześniej i autoryzacji.
Nagrano sporą partie materiału i zrobiono z tego kilka minut bo czas antenowy cenny.
Nie oszukujmy się, program "NA OSI" to audycja tylko i wyłącznie motoryzacyjna.

Awatar użytkownika
maciek18
Przyjaciel forum
Posty: 109
Rejestracja: 14-03-08, 22:32
Lokalizacja: Województwo Podkarpackie

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: maciek18 » 28-01-12, 22:24

Moim zdaniem Hiob wypadł bardzo pozytywnie w tym krótkim reportażu. A to że nie podano adresu strony? No cóż, jak ktoś chce to strone znajdzie, ma już wystarczająco dużo informacji. W reportażu zostało powiedziane to jakim nickiem w internecie posługuje się Pan Piotr oraz to jaką ciężarówka jezdzi. Teraz tylko wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasła ''Hiob'' oraz ''Volvo'' i już w wynikach wyszukiwania mamy na pierwszym miejscu link do naszego forum ;)
Dla chcącego nic trudnego! :)
''Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali'', JPII

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: hiob » 28-01-12, 23:27

Nie było mowy o żadnej autoryzacji. autorzy mieli nagrane ponad godzinę materiału i wybrali z tego niecałe trzy minuty. Uważam, że mogło być znacznie gorzej. :LOL: a ja, mam nadzieję, otrzymam niewykorzystane materiały, więc je zamieścimy na yt
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: skrzydlaty » 29-01-12, 00:07

Mozna ew. w komentarzu na YT podac adres forum, albo w podpisie pod filmikiem, ale to juz ten co filmik zamiescil.

marek-krakow
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 26-01-12, 21:48
Lokalizacja: Kraków

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: marek-krakow » 29-01-12, 10:33

skrzydlaty pisze:Mozna ew. w komentarzu na YT podac adres forum, albo w podpisie pod filmikiem, ale to juz ten co filmik zamiescil.
Filmik ja umiesciłem dla osób które nie maja tvn turbo,w chwili obecnej mogą oglądać go osoby które posiadają do niego link-film nie jest dostępny w wyszukiwarce youtube.
Być może tvn udostępni Hiobowi materiały i będzie mógł zamieścić je na swoim kanale.
Marek Kraków

Bigoos
Przyjaciel forum
Posty: 182
Rejestracja: 30-07-10, 16:50
Lokalizacja: Stryków, PL

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: Bigoos » 30-01-12, 08:30

Szkoda że taki krótki materiał, zrobił więcej smaku tylko. Po drugie, mam wrażenie że w poprzednich odcinkach część kierowca i jego ciężarówka były dłuższe.... Ale to tylko moje odczucie :)
He taught me how to watch, to fight and pray

Awatar użytkownika
Lukee
Przyjaciel forum
Posty: 29
Rejestracja: 01-12-11, 21:19
Lokalizacja: Mińsk, Białoruś [BLR]
Kontakt:

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: Lukee » 30-01-12, 19:19

Grzesiek pisze:
łuki225 pisze:
ka rol pisze:Szanowny Hiobie mam tylko jedno krótkie pytanie.Czy wywiad który ukazał się w TVN-turbo był w jakimś stopniu autoryzowany przez Ciebie ?
Rozumiem że nie jest to program o tematyce religijnej ale jestem zawiedziony tym co zobaczyłem i usłyszałem.
Pozdrawiam.
Jesteś zawiedziony?? ... czemu ...
Wydaje mi się że może pozostać niedosyt choćby ze względu na takie szczegóły, jak brak podania docelowego adresu strony a tylko wspomnienie ze "jest jakaś strona".
Niestety podejrzewam że Hiob nie miał możliwości obejrzenia materiału wcześniej i autoryzacji.
Nagrano sporą partie materiału i zrobiono z tego kilka minut bo czas antenowy cenny.
Nie oszukujmy się, program "NA OSI" to audycja tylko i wyłącznie motoryzacyjna.
1. Teraz jestem lukee941
2. Rozumiem
Лукээ
Не трэба абраз па Беларусi!!!

oski1997
Przyjaciel forum
Posty: 3
Rejestracja: 01-03-12, 17:58
Lokalizacja: polska (Chełmno *miasto zakochanych*)

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: oski1997 » 01-03-12, 20:07

tak wywiad jest na youtubie ogladalem jak sam hiob krecil film i jak oni krecili z tvn turbo na osi :D

Awatar użytkownika
ka rol
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 22-10-11, 19:38
Lokalizacja: Tłuszcz

Re: NA OSI wywiad z Hiobem

Post autor: ka rol » 17-04-12, 22:45

Pozdrawiam Hiobie
Podróżuję z tobą od 04.02.2011 "nieoficjalnie" jednak Twoja osoba wywarła wielkie znaczenie w moim życiu.Długo by się rozpisywać jak i dlaczego wróciłem na "dobrą drogę".Dlatego zamieszczam sprostowanie do mojego pytania które Ci zadałem.Na wieść o twoim pierwszym występie w programie "Na Osi" spodziewałem się że dasz rade wcisnąć
więcej informacji o Twoim forum.Jednak po obejrzeniu nowych odcinków z Twoim udziałem w TVN moje sumienie każe Cię przeprosić.
Dziękuję za twoje forum PRZEPRASZAM i pozdrawiam.Szczęść Boże.

ODPOWIEDZ