Tiry w Europie vs amerykanskie trucki i auta na gaz w USA

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Dejer
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 07-04-12, 11:03
Lokalizacja: Mielec

Tiry w Europie vs amerykanskie trucki i auta na gaz w USA

Post autor: Dejer » 08-04-12, 16:20

Hello Hiob !

Ma do Ciebie pytanie, widziałem Cię w "Na osi" jak testowałeś Ciężarówki i zastanawia mnie pewna rzecz ... :->

1.Jakimi Ciężarówkami lepiej ci się jeździ typowo Amerykańskimi czyli z długim przodem czy takimi Europejskimi bez długiego przodu i dlaczego jak byś mógł też napisać ich wady i zalety według ciebie :?: :-D

2. Czy na stacjach benzynowych są dystrybutory z gazem? ponieważ słyszałem, że w Ameryce jest mało samochodów albo nawet bardzo mało z gazem. :)

A tak poza tym to Wesołych Świąt wszystkim :P
Ostatnio zmieniony 08-04-12, 17:53 przez Dejer, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Tiry w Europie vs amerykanskie trucki i auta na gaz w USA

Post autor: hiob » 08-04-12, 17:52

Dejer, proszę, by rodzaj pytania był w temacie. Temat ma informować, a temat "kilka pytań" nic nikomu nie mówi. Zaraz to poprawię.

1. Zdecydowanie lepiej jeździło mi się europejskimi ciężarówkami, ze względu na lepszy komfort, właściwości jezdne, głośność (a raczej "cichość" :lol:) i jakość wykończenia wnętrza. Tym bardziej, że spędziłem w nich tylko kilkadziesiąt minut. Być może gdybym musial w nich mieszkać parę tygodni, zmieniłbym zdanie.

2. W USA w praktyce nie ma aut na gaz, poza jakimiś sporadycznymi przypadkami (np. autobusy miejskie), ale wtedy firmy same troszczą się o dystrybucję paliw.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ