Pytanie odnośnie sleepera.

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Elajas
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 05-07-12, 16:56
Lokalizacja: Dublin

Pytanie odnośnie sleepera.

Post autor: Elajas » 17-07-12, 02:19

Witaj Hiobie,
Mam pytanie odnośnie długości sleepera, chodzi mi o to czy łazienki połączone z ubikacja spotyka się tylko w tych dużych 120-130 calowych i większych sleeperach. Widziałem Twój wilm o pomarańczowym Volvo z dołożonym sleeperem. Widziałeś kiedykolwiek aby ubikacja była zainstalowana w trucku takim jak Twoje stare Volvo albo w takim jak obecnie jeździsz?
O ile cali kabina mogła by być dłuższa abyś nie musiał przesuwać siodła do tyłu a przyczepa by ją minęła przy skręcaniu? Pytam bo interesuje się aranżacjami małych przestrzeni.

Pozdrawiam Elajas

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Pytanie odnośnie sleepera.

Post autor: hiob » 19-07-12, 05:06

Elajas pisze:Witaj Hiobie,
Mam pytanie odnośnie długości sleepera, chodzi mi o to czy łazienki połączone z ubikacja spotyka się tylko w tych dużych 120-130 calowych i większych sleeperach.
Widziałem 90-calowy sleeper z łazienką.

Widziałeś kiedykolwiek aby ubikacja była zainstalowana w trucku takim jak Twoje stare Volvo albo w takim jak obecnie jeździsz?
Nie

O ile cali kabina mogła by być dłuższa abyś nie musiał przesuwać siodła do tyłu a przyczepa by ją minęła przy skręcaniu? Pytam bo interesuje się aranżacjami małych przestrzeni.
Zwykle jest to około 30-50 cm. Ja teraz mam za kabiną zainstalowany stojak na rolki, w Volvo woziłem za kabiną rower, więc zawsze jest tam kilkadziesiąt cm miejsca.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ