Podziękowanie dla Hioba

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
seweryn
Przyjaciel forum

Podziękowanie dla Hioba

Post autor: seweryn » 22-11-12, 09:37

Drogi Hiobie ,aż łezka się w oku kręci na wieść o tym,że kończysz nadawanie z kamery Live,dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj.Przez ostatnie tygodnie miałem trochę problemów w życiu osobistym z,których na szczęście wyszedłem na prostą,ale przez to zaniedbałem wspólne podróżowanie z Tobą. :cry: W miarę możliwości śledziłem Twoje poczynania na kanale YT i forum gdy tylko miałem ku temu okazję.Chciałem Ci niezmiernie podziękować za to co robiłeś dla nas,forumowiczów.Za te wszystkie godziny spędzone z Tobą w podróżach ,za przesłanie jakie niesiesz,za to jak wspaniałą nowinę głosisz.Wskazałeś mi dobrą drogę.Dzięki Tobie stałem się innym człowiekiem,mam nadzieję lepszym :lol: .Nauczyłeś mnie pokory,jesteś najlepszym przykładem człowieka ,jakim warto być i właśnie między innymi za to chciałem Ci serdecznie podziękować,to co robiłeś przez te lata nie poszło na marne,wiedz,że są ludzie,których udało Ci się naprawić :-D, niech Bóg Ci to wynagrodzi.Mam nadzieję,że ten kontakt dalej pozostanie,o czym mówiłeś w filmiku "koniec transmisji na żywo". Wszystko co dobre kiedyś się kończy,zaczyna się nowy rozdział w Twoim życiu.Będziemy się za Ciebie modlić aby wyszło Ci z nową pracą,na pewno tak będzie ;-) .Więc serdeczne Bóg zapłać,dziękuje raz jeszcze za to wszystko,za zwiedzenie sprzed fotela Ameryki :-P ,znać prawdziwego Truckera to dla mnie zaszczyt.Do pozdrowień dołącza się również moja mama,która jest Ci również wdzięczna ,że naprawiłeś jej syna :lol: .Hiobie wszystkiego dobrego niech Bóg ma Cię w swej opiece i mam nadzieje do zobaczenia na forum jak i w rzeczywistości za półtora roku :mrgreen: DZIĘKUJEMY !!! :-)

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum

od konika

Post autor: konik » 22-11-12, 09:48

Dolaczam sie po konsku i badz z nami, nawet bez kamerki .
Serdecznie pozdrawiam.
konik

seweryn
Przyjaciel forum

Post autor: seweryn » 22-11-12, 10:45

Konik jasne ,że zostaje ,z tak wspaniałą ekipą warto zostać :mrgreen:

Provo
Przyjaciel forum

Post autor: Provo » 22-11-12, 14:35

Wielkie dzięki Hiobie za twoją działalność! Dzięki za pokazywanie dróg Ameryki i prostowanie "dróg moralnych" swoich pasażerów ;-) ! Cały czas mam nadzieję, że jako opiekuńczy pasterz zabierzesz jeszcze swoją trzódkę w podróż z dobrym słowem po Ameryce w Live :angel: . Jeśli mimo wszystko nie uda się z "Live" to z niecierpliwością będę wypatrywał postów na forum i YT.
Provo
WPR

passat
Przyjaciel forum

Post autor: passat » 22-11-12, 16:47

Dzięki hiobie za 3 lata zwiedzania amerykańskich dróg i za rozbudzenie we mnie pasji do ciężarówek ( pojutrze mam egzamin na kat C :mrgreen: )
Powodzenia!

Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Kontakt:

Post autor: Szubert » 22-11-12, 17:37

Ja też chcę szczerze podziękować, za spędzone miesiące. Za te wszystkie live z trasy. Jestem od początku tego roku na forum, godzin mam trochę spędzone i zawsze z miłą chęcią przychodziłem na transmisję. :) Nie zawsze miałem czas ale od kąd się zarejestrowałem co dziennie nawet na chwilę potrafiłem zawitać na formu. :)
Ostatnio zmieniony 22-11-12, 17:38 przez Szubert, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

Bigoos
Przyjaciel forum

Post autor: Bigoos » 23-11-12, 09:26

Hiobe, to ja też dołączę się do podziękowań :)
Będzie mi brakować tych wspólnych podróży, ale wierzę że w nowym miejscu pracy będzie Ci jak najlepiej
Dziękuje za tysiące mil rozmyślań, setki godzin wspaniałych podróży....

I do zobaczenia i usłyszenia na nowych filmikach :)
He taught me how to watch, to fight and pray

snoby2
Przyjaciel forum

Post autor: snoby2 » 23-11-12, 19:11

Szkoda tak fajnie się podróżowało.Mam pytanie czy to na zawsze koniec czy będziesz jeszcze jeżdzić?

price
Przyjaciel forum

Post autor: price » 23-11-12, 19:21

snoby2,
hiob tylko zmienia pracę, w której nie wolno mieć kamery ani komputerów. Jeździć oczywiście będzie.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Post autor: hiob » 25-11-12, 12:50

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa. Ja nadal jeżdżę, ale moja praca pokrywa się z czasem, w którym Wy śpicie, poza tym to praca lokalna, więc kamery live nie będzie. Będą z pewnością jakieś filmy na YT i będzie to forum i moje blogi.

Nie kończę więc niczego, zaczynam jedynie nowy etap. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
maciek18
Przyjaciel forum

Post autor: maciek18 » 25-11-12, 14:12

Hiobie, jeszcze chwila a wrócisz do wielkich tras. Tras przy których nawet jazda na Zachód wypada blado! Wiesz co mam na myśli? Taaak! Po niebiańskich hajłejach to dopiero będzie truckerka!
Tylko proszę mnie tu nie oskarżać o to że tylko Hiobowi życzę śmierci. O nie! Życzę jej Wam wszystkim! ''Śmierć? Każdemu polecam!'' (oczywiście pod warunkiem że się jest po spowiedzi :) ) Z Bogiem
''Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali'', JPII

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Post autor: hiob » 25-11-12, 17:49

maciek18, wiesz przecież, że nie mogę się doczekać. Ale chyba mam tu jeszcze coś do zrobienia... W każdym razie jestem gotowy, byłem do spowiedzi wczoraj... Niech się spełni wola Pana. :-D
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
brunatny
Przyjaciel forum
Kontakt:

Post autor: brunatny » 25-11-12, 22:48

Panowie jeśli Hiob poczuje że mu jakoś ciasno w kabinie to tylko dlatego że my tam będziemy razem z nim :mrgreen:
Powodzenia Hiobie niech Cię św. Krzysztof prowadzi.
Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. A zatem trwajcie w niej i nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli.

Awatar użytkownika
Nafteta
Przyjaciel forum

Post autor: Nafteta » 27-11-12, 16:37

Bóg zapłać, hiobie, że jesteś z nami, za to forum i blogi.

ODPOWIEDZ