opinie

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
andreas82651
Przyjaciel forum
Posty: 1
Rejestracja: 21-11-11, 16:56
Lokalizacja: Bristol.GB

opinie

Post autor: andreas82651 » 05-12-12, 22:36

Witam Cie Hiob,wyrazasz sie jasno i na temat!lubie patrzec na Twoja dzialalnosc w USA.Podzielam Twoje opinie w 100%,obecnie od 8 lat jestem driverem w Bristol w UK,mam za soba 13lat drajwerki po Rosji i Syberii,to co widze i slysze o kolegach ktorzy maja czelnosc Cie krytykowac a brakuje im wiedzy przechodzi moje wyobrazenia o rodakach mieszkajacych nie tylko w USA,Twoje opinie o zyciu w USA i nie tylko sa bardzo trafne ,nie ulegaj opiniom tych mlokosow,daleko im do zyciowej wiedzy albo i jeszcze dalej,musza popracowac nad forma wyslawiania sie w pierwszej kolejnosci!

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11192
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 10-12-12, 06:26

Witaj, andreas82651. Ja tam się specjalnie nikim nie przejmuję. Rozumiem też, że nie wszyscy się zgadzają z moimi opiniami, ale z opiniami już tak jest. Każdy ma swoją. :mrgreen:

Gorzej, gdy ktoś się nie zgadza z faktami, albo nie potrafi odróżnić faktów od opinii, ale cóż, tak już bywa z niektórymi. :lol:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ