Kamerka czyli pytanie do znawcy

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
SZyBA
Przyjaciel forum
Posty: 47
Rejestracja: 27-08-13, 21:47
Lokalizacja: Warszawa

Kamerka czyli pytanie do znawcy

Post autor: SZyBA » 03-09-13, 22:37

Witam wszystkich. Mam takie małe pytanko. Otóż od pewnego czasu oglądam filmiki na YT nie tylko Hioba ale i różnych ludzi którzy nagrywają swoje trasy, jazdy, oraz inne ciekawostki kamerkami i umieszczają w YT. Noszę się z zamiarem kupienia takiej kamerki tylko tutaj zaczynają się schody jaka gdzie firma itp. Mam Samsunga Galaxy S3, na zewnątrz kręci dobre filmiki w jakości HD i mi to osobiście starczy, lecz chciałbym coś aby w aucie nagrywało. Dylemat jest taki że jest ich bardzo dużo na rynku. Nie chcę takiej która nagrywa tylko drogę i auta i poza tym nic nie widać, lecz żeby dało sie odczytać np rejestracje lub gdy wracam w nocy w miarę było widać. Czytając i przeglądając pisma motoryzacyjne jak motor lub Auto-Świat oraz różne fora i testy ciężko się na coś zdecydować. Chciałbym prosić o radę podpowiedź tych którzy mieli, oraz posiadaczy kamerek o pomoc w wybraniu. Bardziej chyba będę się składał przy typowym rejestratorze jazdy. Tylko przebrnąć przez firmy np Overmax, Mio, Pentagram czy Omega skończywszy na BlackVue jest mi naprawdę bardzo ciężko.

Z góry dziękuje wszystkim za poświęcony czas oraz chęć pomocy.
Jestem normalny czyli dla wielu inny.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 06-09-13, 19:00

SZyBA, ja mam niewielkie doświadczenie w tej dziedzinie, nawet nie mam do końca wyrobionego zdania na temat tej kamerki, którą posiadam. :D

Jak jesteś kumaty w angielskim, na tym forum znajdziesz sporo ciekawych informacji: http://forum.dashcamtalk.com/viewforum.php?f=1
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

SZyBA
Przyjaciel forum
Posty: 47
Rejestracja: 27-08-13, 21:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: SZyBA » 24-10-13, 17:02

Chyba jednak wybiorę Mio358 ktoś posiada może takową?
Jestem normalny czyli dla wielu inny.

ODPOWIEDZ