Inne Wasze pojazdy

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Batavus
Przyjaciel forum
Posty: 20
Rejestracja: 27-03-11, 00:36
Lokalizacja: Ciechanów POLSKA

Inne Wasze pojazdy

Post autor: Batavus » 06-05-14, 22:16

Hiobie ciekawią mnie też Wasze inne pojazdy...
Mam na myśli auto Grażynki oraz inne stojące na Waszym podwórku bo do garażu się nie mieszczą. Chodzi mi na przykład o takie zielone auto stojące obok maluszka na Google... Może o nich też powstanie drobny cykl filmów??? https://www.google.pl/maps/@35.088635,- ... !2e0?hl=pl

Awatar użytkownika
Szubert
Przyjaciel forum
Posty: 173
Rejestracja: 05-04-12, 17:15
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Post autor: Szubert » 07-05-14, 13:41

Zielony, jak się nie mylę to Ford modelu nie znam, i jest to auto Wiktorii, kiedyś stał jeszcze Pontiac Kuby, ale z tego co Hiob mówił, Kuba się wyprowadził. Maluch wiadomo Hioba jak i BMW a Audi Grażynki :)

Kuba rozbił Pontiaca i kupił sobie inne ale już nie pamiętam jakie.
Ostatnio zmieniony 07-05-14, 13:42 przez Szubert, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem ubogim człowiekiem, Moim skarbem są ręce gotowe Do pracy z Tobą I czyste serce.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Inne Wasze pojazdy

Post autor: hiob » 09-05-14, 17:07

Batavus pisze:Hiobie ciekawią mnie też Wasze inne pojazdy...
Mam na myśli auto Grażynki oraz inne stojące na Waszym podwórku bo do garażu się nie mieszczą. Chodzi mi na przykład o takie zielone auto stojące obok maluszka na Google... Może o nich też powstanie drobny cykl filmów???
Wszystkie nasze auta są opisane w dziale "Samochody osobowe hioba", viewtopic.php?t=1653 Grażynka jeździ Audi A4 B7, Kuba Cadillakiem Seville STS, Victoria tym zielonym Taurusem. Każde z tych aut ma jakiś filmik na moim kanale na YT.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ