BMW E90 M3 vs F82 M4?

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Yazda
Przyjaciel forum
Posty: 9
Rejestracja: 10-11-13, 08:12
Lokalizacja: wlkp

Post autor: Yazda » 22-09-14, 10:01

Ja mam z kolei takie pytanie Hiobie, czy miałbyś możliwość przetestowania, ew swojej recenzji w stosunku do m4 f32? Osobiście wizualnie robi na mnie mega wrażenie, ale jak porównam walorami akustycznymi serie e9x do f3x to jestem bardzo zawiedziony. A mysle że ocena mogła by być na miejscu ze względu na m3 e90 ;-)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Post autor: hiob » 22-09-14, 17:58

Yazda pisze:Ja mam z kolei takie pytanie Hiobie, czy miałbyś możliwość przetestowania, ew swojej recenzji w stosunku do m4 f32? Osobiście wizualnie robi na mnie mega wrażenie, ale jak porównam walorami akustycznymi serie e9x do f3x to jestem bardzo zawiedziony. A mysle że ocena mogła by być na miejscu ze względu na m3 e90 ;-)
Myślę, że lepiej zacząć nowy temat, bo tu się robi straszny bałagan.

Nowe bmw m4 to f82, nie f32. Nie planuję testowania tego auta, ale ci, którzy je testowali, chwalą. Na VIR, w ostatnim teście Car and Driver, przejechał okrążenie toru o 5 sekund szybciej, niż M3 e92: http://f80.bimmerpost.com/forums/showth ... ?t=1031738
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ