Trwa aktualizacja forum. Pisać już można, skorzystajcie z opcji przypomnij hasło, gdyż hasła przepadły. Nowe hasło dostaniecie mailem, na email podany podczas rejestracji.

Czy będą jeszcze długie trasy?

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Mateusz96
Przyjaciel forum

Czy będą jeszcze długie trasy?

Post autor: Mateusz96 » 01-02-15, 12:20

Witam Hioba i wszystkich czytających post. Zachęcam do odpowiedzi również innych.
Dawno mnie tu nie bylo, bardzo dawno, wiele w moim życiu się zmieniło, zacząłem nagrywać filmy z napraw jak na razie swojego samochodu... ale do rzeczy, mam pytanie do Hioba.. Hiobie czy będzie jeszcze kiedykolwiek okazja pojechania z Tobą w daleką trasę po Stanach, jeżdżenia wirtualnie Twoją ciężarówką? Zacząłem przeglądać Twoje zdjęcia z tras, oraz archiwalny filmy... Zaczęło mnie nurtować, dlatego postanowiłem napisac do Ciebie ;-). Liczę na odpowiedz. Pozdrawiam Hiobie! :-)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Kontakt:

Post autor: hiob » 30-04-15, 11:46

Największa szansa na to, to będzie jakiś mój urlop, gdy z Grażynką pojedziemy osobowym autem zwiedzać Amerykę. Jednak w najbliższych latach nie szykuje się żadna jazda ciężarówką na dalekie trasy.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

ODPOWIEDZ