Hiob, mam takie pytanie...

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Hiob, mam takie pytanie...

Post autor: hiob » 10-11-08, 05:14

Piotrek_ pisze:Witam.
Razem z użytkownikiem Kaczorek wykonujemy zdjęcia z USA ,dzięki programowi satelitarnemu.
Zdjęcia nie są robione z góry ,lecz są to normalne zdjęcia widziane z "obiektywu aparatu"
Więc mam takie pytanie do Administratorów:
Czy mógłbym założyć jakiś temat o tych zdjęciach ?
Jasne, temat możesz założyć, choć pewnie trzeba tam będzie zaznaczyć co to za program umożliwia Wam robienie tych zdjęć. Zapewne jest to kopiowanie zdjęć robionych przez kogoś innego, więc należy to zaznaczyć. I pamiętajcie, że na tym forum można tylko umieszczać małe ikonki.
Nie wiem może w Hyde Park?
Tak, to byłby najodpowiedniejszy dział do takiego tematu.

Na koniec uwaga: utworzyłem całkiem osobny dział z pytaniami, a więc teraz można zadawać pytania zaczynając osobne tematy. Proszę tylko tak pisać temat, by dawał konkretną wskazówkę czego dotyczy pytanie. A ten temat zamykam.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Hiob, mam takie pytanie...

Post autor: hiob » 05-07-09, 23:31

Zachar pisze:I gdybys mogl napisac wymiary swojej naczepy i ladownosc. Pozdrawiam
Długość 53 stopy, 16 metrów i 15 cm. szerokość i wysokość takie mniej-więcej, jak w Europie, 2,60 szerokości, 4,12 wysokości. Ładowność jest ograniczona przepisami o dopuszczalnej masie całego zestawu, ale praktycznie maksymalne ładunki, jakie można zabierać z lekkim ciągnikiem mają maksymalnie do 22 ton. Jednak moja naczepa ma dopuszczalny maksymalny ciężar określony na 68 tys funtów, czyli 31 ton. Ponieważ waży około 13 tysiecy funtów, czyli sześć ton, to znaczy, że konstrukcyjnie dopuszczalna ładowność wynosi 55 tys funtów, czyli 25 ton.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Zablokowany