Wrestling, czyli amerykańskie zawodowe zapasy

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Wrestling, czyli amerykańskie zawodowe zapasy

Post autor: hiob » 01-02-09, 08:56

Pytanie przeniesione z innego wątku:
dawid33333333 pisze:witam cie hiobie ja sie chciałem zapytac jak wrestling w stanach czy w charllotte jest jakas galla RAW, SMACKDOWN LUB ECW czy mieszka jakis wrestler np John Cena co powiesz na jego temat ?? jest emitowany w telewizji ?? dzieki :mrgreen:
Niestety nic na ten temat nie wiem. Praktycznie nie oglądam telewizji i na pewno nie oglądam tego typu "sportu" Jak mam ochotę na widowisko cyrkowe, wolę iść do cyrku. :mrgreen:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Jaruno
Przyjaciel forum
Posty: 120
Rejestracja: 27-08-08, 23:26
Lokalizacja: ,,,

Re: Wrestling, czyli amerykańskie zawodowe zapasy

Post autor: Jaruno » 02-02-09, 20:17

Wrestling to tak naprawde troche udawany sport, liczy sie popularnosc i kasa, bo gdyby kazdy tak na prawde sie bil na ringu i wokol niego, to mysle ze po chwili by lezeli, mozna ogladac z nudow, sam czasami ogladalem i ogladam, ale no jak widac jest to udawane czasami az za bardzo, showbiznes ? Moim skromnym zdaniem jak najbardziej

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Wrestling, czyli amerykańskie zawodowe zapasy

Post autor: hiob » 02-02-09, 22:03

Nie "trochę". ale całkowicie. To jest raczej cyrk niż sport. Bardzo starannie wyreżyserowany show. I jak kogoś takie rozrywki bawią, to pewnie nie ma nic złego w oglądaniu tego cyrku. Tym bardziej, że okazuje się, że w Polsce nawet piłka nożna jest starannie wyreżyserowanym widowiskiem, a wyniki są od lat ustalane na długo przed meczami. :-D
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Lukasz1985r
Przyjaciel forum
Posty: 365
Rejestracja: 24-11-07, 00:27
Lokalizacja: Białystok PL
Kontakt:

Re: Wrestling, czyli amerykańskie zawodowe zapasy

Post autor: Lukasz1985r » 02-02-09, 22:08

hiob pisze: w Polsce nawet piłka nożna jest starannie wyreżyserowanym widowiskiem
:-D :lol: :mrgreen: też tak myślę :mrgreen: :lol: :-D
Бог сотворил ночь для сна,а идиот фары

Awatar użytkownika
Vanilla
Przyjaciel forum
Posty: 186
Rejestracja: 24-10-07, 22:37
Lokalizacja: anioł gwiazdy zapala

Re: Wrestling, czyli amerykańskie zawodowe zapasy

Post autor: Vanilla » 10-02-09, 21:41

hiob pisze:Tym bardziej, że okazuje się, że w Polsce nawet piłka nożna jest starannie wyreżyserowanym widowiskiem, a wyniki są od lat ustalane na długo przed meczami.
Oj tak to jest tzw. Piłkarski poker,kiedyś taki polski film leciał o takim tytule,i od tamtych czasów ,nic się nie zmieniło :-D :mrgreen: :evil:
To czego szukasz, znajdziesz w ostatnim spośród możliwych miejsc.

Awatar użytkownika
Piotrek_
Przyjaciel forum
Posty: 106
Rejestracja: 20-12-08, 13:00
Lokalizacja: Bierutów

Re: Wrestling, czyli amerykańskie zawodowe zapasy

Post autor: Piotrek_ » 11-02-09, 19:08

hiob pisze:Nie "trochę". ale całkowicie. To jest raczej cyrk niż sport. Bardzo starannie wyreżyserowany show. I jak kogoś takie rozrywki bawią, to pewnie nie ma nic złego w oglądaniu tego cyrku. Tym bardziej, że okazuje się, że w Polsce nawet piłka nożna jest starannie wyreżyserowanym widowiskiem, a wyniki są od lat ustalane na długo przed meczami. :-D
No :-P Można powiedzieć ,że wzięli się troszkę za te wyniki u nas :mrgreen:
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj."

ODPOWIEDZ